Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa odsona serii eXtra Klasyka - ujawniamy tytuły

92 postów w tym temacie

F.E.A.R juz ma od dawna, jakby tak dodac dodatek do niego w eXtra Klasyka DODATEK to bede bardzo wdzieczny :). Fahrenheit, heh, jedyna przgodowka w ktora mnie wciagnela, swietna gra, ale tak jak Jade empire mam ja juz. Pozostaje Rise to Legend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super piękne pudełka i super świetne tytuły.Farenheit i JE muszą być moje.
Ps.O zgrozo ciekawe co zaprezentują kolejjnym razem może Planescape Torment w Goldzie oby oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Topseller z niebieskim kolorem, pierwsze moje skojarzenie...
Więc dlatego urządzona była wyprzedaż EKN...W sumie nawet z niej skorzystałem, kupując dodatki do Dawn of War

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Fahrenheita przeszedłem, Jade Empire przeszedłem, FEAR grałem ale nie przeszedłem xD. Dajcie coś ciekawego :}. Może hmm.... WIedźmina! A nie, go też mam ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się świetnie, tylko skąd ja wezmę kasę na nowe gry? Na razie jestem pewien, że muszę mieć Jade Empire i Rise of Legends, a przecież pojawią się jeszcze nowe tytuły. No i urodziny Kolekcji Klasyki. Chyba zaciągnę kredyt ;)

A co do innych tytułów:
Fahrenheit - jeśli ktoś nazywa się miłośnikiem przygodówek, a nie miał jeszcze z tą grą styczności, niech czym prędzej biegnie do sklepu po premierze. Dla mnie jeden z najlepszych tytułów ostatnich lat.
F.E.A.R - choć gra zebrała b. dobre recenzje, to jakoś nie przypadła mi do gustu... Ale wydaje mi się, że mało jest ludzi podobnego zdania co ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, no muszę powiedzieć, że sie postaraliście. Ale mam ochotę na tego Jade Empire. Będzie mój. Chyba seria będzie fajna, a najlepsze pudełka. Dawno takich fajnych nie widziałem...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem :o szczena mi opadła :-) naprawdę świetne tytuły za śmieszne pieniądze! Oby tak dalej! to jest najlepszy sposób i najlepsza droga do wypielenia piractwa. Oby tak dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba z tych 4 gier kupie tylko Rise of Legends, Feara juz mam, a JE po prostu nie przypadl mi do gustu;p
no i w poniedzialek zobaczymy jakie jeszcze maja tytuly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co wszystko mi pasuje. Okładki muszę zobaczyć w sklepie, żeby ocenić ich wygląd. Do jednej rzeczy mam zastrzeżenie - to "HIT" na pudełku wygląda źle. Nie można było dać samego "XK"?
Co do tytułów - chyba się skuszę na Fahrenheita ;]

PS Mam nadzieję, że pudełka nie będą białe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować