Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV - szczegóły dotyczące różnic pomiędzy wersjami

88 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2008 o 15:26, ArtoXx napisał:

ehe 85 minut to jakaś ściema ... bynajmniej ja wolałbym włożyć plytkę, i niech się kopiuje,
po czym przychodzę za 85 minut i gram; a nie szczury depcze, kurde ale frajda :)
już sobie można to wyobrazić: siedzisz gapiąc się w czarny ekran po czym wołasz o szczur
i naciskasz w pośpiechu "x"

A potem przez kolejne 1,5h łazisz ślepy po mnieście bo hdr stara się pokazać jak to jest po 2 tyg w kontenerze. A potem przypadkiem wpadasz pod pociąg przed zapisaniem gry i znowu do kontenera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 15:33, Thoor napisał:

Ta gra nigdy nie bedzie tak dobra jak jej zapowiedzi.

Redaktorzy, którzy ukończyli już tę grę są zgodni - gra przewyższa wszystko to, co mówiono o niej w zapowiedziach - więc może jednak warto czekać? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko dobrze, że pomyśleli o minigierce. Wszystko wskazuje na to, że wersja na PS3 będzie lepsza. 85 minut to dużo czekania, ale zapewne posiadacze tej konsoli nie będą zawiedzeni, gdy już ten czas minie. Cóż, ciekawe tylko jak będzie z wersją na PC i jakie różnice ona będzie zawierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym jednak wolał wersję na X360... bez jaj, pomysł by umilić instalację jest fajny tylko, że nie powinien być obowiązkowy tzn. jak się komuś nudzi to żeby się pobawił w coś takiego ale jak ktoś w tym czasie chce np. poczytać książkę to nie ma szans:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

85minut czekania no nic jakoś wytrwam to al e nie będzie łatwo ciekawe czy na xboxa też tak będzie ale gra chyba lepsz będzie na ps3 niż na xboxa360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jak tylko zobaczyłem tytuł newsa, skróty ps3 i x360 oraz autora to wiedziałęm czego mogę sie spodziewać po takim newsie :\
Moze poczekajmy do premiery, zobaczymy jak to wszystko wychodzi w praniu, co powiedzą posiadacze swojej wersji, a potem wydawajmy sądy. Jeszcze nie wiadomo, czy nie ma opcji wyłaczenia tego 85 minutowego zabiegu, czy nie wyjdzie jakis patch i czy nie poprawi to przyjemnych doznan plynacych z gry - szybkosc i stabilnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30minut przerzucania informacji na twardy dysk z dysku DVD, Blu Ray? Ile na tym nośniku jest GB? Bo nie mam pomysłów ile to musi ważyć by przenosić się półtorej H...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chory pomysł... Wyobraźcie sobie że w 84 minucie się zagapicie i od nowa... Niezbyt fajne. (A w ogóle w czym szczury przeszkadzają, że trzeba będzie zaczynać od nowa? Gryzą, jedzą w całości?) I jeszcze po 10 podejściu wreszcie wychodzisz z tego znienawidzonego już kontenera i wypadasz za burtę. Po około 15 podejściu wychodzisz cało na ulicę... i już nie jesteś cały. Dzięki temu że szybko się uczysz, udaje ci się już za kolejnym razem wyjść z kontenera, nie wpaść pod samochód, ale przypadkowo wrzucasz dzieciaka na tory i masz policję na ogonie. Nie, dziękuję, wolę X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To gry na PS3 trzeba instalować????? Buehehe, a konsole podziwiałem zawsze za szybkość z jaką można było uruchomić grę. Wkładam płytkę, ciach i gram. A tu nie dość że 1,5h to jeszcze muszę ciągle siedzieć i czekać na wciśnięcie guzika?? Nie miałem przyjemności instlować jeszcze gry na PS3, ale wygląda mi to na absurd jakiś. Nie mam nawet 15 min żeby pograc bez pauzowania gry, a tutaj trzeba czekać 85min na samo zainstalowanie.
NIE WIERZĘ W TO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 15:58, WorldWar3PL napisał:

Nie zapominajmy o tym, że transfer danych Blu-Ray -> HDD trwa wolniej niż DVD->
HDD.


No właśnie, jakby się przerzucało z taką prędkością jak z DVD, to żadna instalacja by nie była potrzebna. :)
Swoją drogą pięknie, największa zaleta PS3 (Blu Ray) na razie okazuje się bardziej jej największą wadą, ale co ja tam wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 15:52, Ceteris Paribus napisał:

Już jak tylko zobaczyłem tytuł newsa, skróty ps3 i x360 oraz autora to wiedziałęm czego
mogę sie spodziewać po takim newsie :\
Moze poczekajmy do premiery, zobaczymy jak to wszystko wychodzi w praniu, co powiedzą
posiadacze swojej wersji, a potem wydawajmy sądy. Jeszcze nie wiadomo, czy nie ma opcji
wyłaczenia tego 85 minutowego zabiegu, czy nie wyjdzie jakis patch i czy nie poprawi
to przyjemnych doznan plynacych z gry - szybkosc i stabilnosc.

Hmmmm, szkoda tylko, że sam sobie tego nie wymyśliłem i fakt ten podali dziennikarze, którzy zostali zaproszeni na prezentację gry. Jeżeli chodzi o wiarygodność angry gamera - czy gdyby byli jakimś bzdurnym blogiem, to R* zapraszałoby ich do swojej siedziby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 15:58, WorldWar3PL napisał:

Nie zapominajmy o tym, że transfer danych Blu-Ray -> HDD trwa wolniej niż DVD->
HDD.

mylisz się, np. płytke DVD kopiuje w 2-3 minuty przy czym 5 minut trwa zrzucanie płyty CD
to że jest mniej "ixów" nie znaczy że jest woilniejsza.
Każdy nowy standard ma własne normy prędkości.
tak czy siak.. albo to jakiś głupi żart albo dyski w PS-ce/Napędy Blue Ray są okropnie wolne.
Stawiam na HDD... licząć 25-30 GB pojemności płyty + to co się rozpakuje.. dajmy na to 50 GB.. kopiowało by się max 40 minut na moim sprzęcie.
Chociaż... z drugiej strony... wszystko jest możliwe bo R* ma w zwyczaju tworzyć wolne instalacje ( san andreas jakieś 10-12 minut)
Zobaczymy jak wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Own3d. To są chyba jakieś żarty. Halo! Prima Aprilis już było. Szczerze… ta wiadomość zniechęciła mnie trochę. I znowu mam dylemat co do konsoli i samej gry. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować