Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Joybook - stylowy laptop od BenQ

29 postów w tym temacie

ja mam BENQ P51E - kupowany rok temu...
w sumie gram na nim tylko w Heroes V - laptop jest OK, wada to mocowanie ekranu które ma ograniczone rozwarcie.... czasami przydałoby się bardziej odchylić ekran...

do tej pory był raz w serwisie - padła karta WiFi - w sprawozdaniu napisali ze wymienili plyte glowna

ogolnie jestem zadowolony - chociaz to laptop z dolnej polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Położono nacisk na dźwięk?... Wykupili fajną technologię do efektów, która może się podobać lub nie. A o audio napisali tyle co "Kompatybilny z Sound Blaster Pro".
Jak dajecie informacje to na tym przestańcie zamiast reklamować produkty BenQ. Trzeba było napisać, że zapewne da nam to dźwięk nie lepszy niż większość zintegrowanych kart do PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

globbi->> Nie mam zamiaru reklamować BenQ, po prostu zauważyłem, że zdecydowali się na coś więcej niż zintegrowaną kartę. "Trzeba było napisać, że zapewne da nam to dźwięk nie lepszy niż większość zintegrowanych kart do PC." A skąd ta pewność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Notebook nie do grania??!! Ja na mojej Toshibie satelite A200 1iw gram na full detalach w COH, Unreal 3 czy GOW....w Crysisa na srednich z niektórymi detalami ustawionymi na wysokie i może nie mam 80 fps....ale tyle ze moge grać komfortowo....w końcu nie mam oka Terminatora tylko takie któremu wystarczy 24-28 fpsów :).....Wiec nie marudze...miałem kiedys zwykły pPieCyk....ale zdecydowanie wole laptopa...po pracy moge spokojnie rozłożyć się na łóżku....położyc laptopa na kolanach i pykać w ulubione gierki ^^ Jedyny problem jaki z nim mam to Vista xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"BenQ zaprezentowało najnowszy przenośny komputer o nazwie Joybook."

Joybook to seria laptopów, ma już ładnych parę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak serio za friko reklamujecie laptopy? Tylko nie piszcie, że napisaliście o tym akurat sprzęcie, bo jest wyjątkowy, rewolucyjny... Jedyne wytłumaczenie: nie było o czym pisać, to opisałem pierwszy z brzegu produkt. A jeśli Wam zapłacono ( nic w tym nagannego, jeść musicie, chcecie czy nie), to napiszcie : artykuł sponsorowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować