Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Myslałem, myślałem i w końcu wymyśliłem...........
Od zawsze byłem wielim fanem seri half-life i z niecierpliwościa czekałem na hl2.Oglądałem wszystkie trailery po 200 razy każdy, szukałem w sieci wszystkiego i kiedy już do premeiry były tylko 2 miechy - akcja z kodem źródłowym. Już wtedy była trefna a teraz ....... po prostu wiadomo o co chodziło. A teraz mogę powiedzieć że Valve zrobiło ze mnie idiotę. Dopiero niedawno to sobie uświadomiłem że to wszystko co było na połowie trailerów to lipa a Valve wymyślił sobie kradzież kodu źródłowego żeby dokonczyć grę i zapewnić sobie darmową reklamę. A teraz jak widże filmik i newsy z pierwszego do datku do hl2 Aftermath to mnie dopiero zatkało! wszystkie bronie (te które były na pokazach i trailerach no i fotkach, a nie było ich w hl2 czyli oiciw,mp5 itd ) i "Hydra" (która była też w trailerach) będą w dodatku do hl2!!!! mnie zatkało totalnie . Nie dość że Valve otwarcie kłamało to jeszcze z ich newsów wyika że to "co niby wykradli hakerzy" będzie w dodatu do hl2.
Żeby nie było - jestem wielkim fanem hl2.Uważam tę grę za najlepszą grę wrzechczasow (nie tylko ja!!), ale robienie ze wszystkich idiotów to przesada. Ok, czekam na Aftermath i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak szczerze mówiąc to zamiast dwójki wolę odpalić podstawkę lub opposinga (żadna gierka moim zdaniem nie ma tak świetnego początku, o reszcie już nie owiąc). Prawda jest taka, że już nigdy hl nie osiągnie takiego poziomu jak za pierwszym razem. Pamiętacie jaki to był wtedy przełom ( a ja w to grałem na Pentiumie 166MHZ, 16 MB RAM-u, hehe to były czasy...) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 23:22, Widek napisał:

Ktoś wie kiedy bedzie dodatek do Halfa 2? :D (Aftermah) chyba tak sie pisze nie pamietam

Z tego co pamiętam miał być już we wrześniu ;). ALe pewnie będzie w czerwcu 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Tylko roczne opóźnienie co to jest:D z jednej strony to dobrze bo mature zdaje w maju to jak mi dobrze pojdzie to przy Halfie bede swietował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, akurat na dodatek do Half-Life''a 2 nie czekam. Czemu?? Bo dlugoscia ma byc porownywalny do najdluzszych epizodow podstawki, czyli tak na oko jakies max kilka godzin - tak ze 3-4 godziny ;). To ZDECYDOWANIE za malo, by jednak warto bylo go kupowac. No chyba, ze do tego czasu wprowadza na tyle duzo zmian, a system rozgrywki przejdzie ewolucje, ze jednak zmienie zdanie. Poki co na to sie nie zanosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak sobie mysle bo planuje kupic notebooka i jest ktos moze kto gra na nim w HL2? bo chciałem sobie pograc na Full detalach i wgl ale na notebooku :P jest moze taki zeby sie nie scinało i wgl? (hehe i innegry tez moga chodzic) sorka za off topa ale tak jakos wyszło zeby nie było ze nic nie wnosze to napisze jeszcze ze tez czekam na dodatek do HL2 :) i mogliby juz nowsza wersje CS wypuscic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HL 2 to dla mnie gra na jeden raz. Spodobal mi sie na poczatku, pozniej juz mnie zaczynal nudzic, no ale trudno. Wiekszosck upila HL 2 tylko dla CS''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 11:20, BajteK_ napisał:

HL 2 to dla mnie gra na jeden raz. Spodobal mi sie na poczatku, pozniej juz mnie zaczynal nudzic, no ale trudno. Wiekszosck
upila HL 2 tylko dla CS''a.


masz racje... hl2 to byla tylko rozgrzewka, zeby zaczaac grac w nowiutkiego csa...
drugi raz nie planuje tej gry przechodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja HL2 przeszedlem z 4 razy. I co z tego ze jest liniowy, ale ma swietny klimat. I pelno smaczkow fabularnych. Gra jest rewelacyjna jak HL1. Co do CS:Sourca co kolejny update ma wieksze wymagania. Gralem bardzo dlugo w CS:S, ale juz sprzet nie daje rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 21:02, WoWmen napisał:

Ja mam HL2 ale nie chce mi się go ponownie instalować bo steam update trwa wieki i jeszcze troche....


Ja czekałem tylko jakieś 2 godziny. Zostawisz na trochę kompa i się ściągnie :) No chyba, że masz jakieś strasznie słabe łącze.

A co do HL2 to ja jestem oczywiście fanem tej serii. Często w wolnym czasie pogrywam w CS:S. Ja jakoś rozczarowania nie czułem po premierze gry. Po prostu nie oczekiwałem po tej grze rewolucji, jak zapowiadano, ale po prostu solidnie wykonanej. No i tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halfa 2 nigdy nie zapomnę, choc gra niby byla krotka to gralem w nią doscy długo, choc gra byla liniowa az do granic mozliwosci miala genialny klimat, kazda nowa lokacja byla super poprostu giera wypas, dawno temu juz gralem ale w pamieci mi zapadło jak gravity gunem podnosiłem koło zebate i efekt przecięcia elikwenta w pół:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować