Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Stary to mam prośbę .
Bo jak się kupiło Orange Box to tam można komuś przesłać dwie gry za darmo i nic nie tracąc . Byłbym wdzięczny jeśli byś mi przesłał HL2 Episode One .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tutaj :
For people that have purchased The Orange Box over Steam, now is the time to decide who your real friends are, since you''ll be able to give them the gift of Half-Life 2 or Episode One if you already own those games. We''ll have that all ready to go at the start of next week.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 09:15, Virus 500 napisał:

Stary to mam prośbę .
Bo jak się kupiło Orange Box to tam można komuś przesłać dwie gry za darmo i nic nie tracąc
. Byłbym wdzięczny jeśli byś mi przesłał HL2 Episode One .


A niby w jaki sposób można to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie tracisz to jest tak jakby zaproszenie , po prostu daję ci e-maila mojego i przesyłasz i tym samym otrzymuję jedną grę , tam w zakładce moje gry będzie zaproszenie jeżeli zarejestrujesz to konto co kupiłeś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 10:37, Virus 500 napisał:

Nic nie tracisz to jest tak jakby zaproszenie , po prostu daję ci e-maila mojego i przesyłasz
i tym samym otrzymuję jedną grę , tam w zakładce moje gry będzie zaproszenie jeżeli zarejestrujesz
to konto co kupiłeś .

No ale zapominasz o jednym - on już nie będzie miał HL2 i EO z Orange Box jeśli Ci prześle te klucze. Chyba, że Valve robi jakąś promocje i jest na tyle hojna by rozmnażać zestawy Orange Box. Ale Coś nie chce mi się wierzyć. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 10:13, MarneusPL napisał:

pff... chcesz oddac warte stowke gry za darmo? sprzedaj te klucze na allegro.


A kto powiedział że chce oddać cokolwiek z zestawu :-) Kupuje Orange Box bo ostatnio zakupiłem HL1 z dodatkami i teraz chce przejść drugą cześć (kiedys grałem troche u kolesia). Nie bede nic sprzedawał, ani wysyłał na maila. A swoją drogą kolega Virtus ma ciekawy pomysł na granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 11:46, Virus 500 napisał:

Boże on będzie miał te gry :| To jest właśnie promocja od Valve że może przesłać innym a on
nic nie straci , pisałem przecież

Ekhm. Straci. Te kody to właśnie cd-keye ;> Jeżeli Ty nie miałeś przed zakupem OB HL2 i EP1 a te kody prześlesz komuś innemu, to tych gier nie będziesz miał. Z tego co wiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o Hasła Gości? To znaczy, ze możesz przesłać próbkę gry znajomemu podając jego mail w Stemie.
Nic na tym nie tracisz po prostu przesyłasz demo :] Chyba próbka jest ważna przez 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 11:52, Virus 500 napisał:

Ehh bzdura , ale ci z Valve są zachłanni , normalnie śpią na kasie i nic gratis nie dadzą :/

tak, skandal, nie chca rozdawac efektow swojej pracy za darmo. powinnismy im za to dokopac i kupic te gry na gieldzie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 11:52, Virus 500 napisał:

Ehh bzdura , ale ci z Valve są zachłanni , normalnie śpią na kasie i nic gratis nie dadzą :/

Naprawdę sądzisz, że zaczną rozdawać gry, które są w sprzedaży? Paranoja lekka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. CDP w sumie też już śpi na kasie i ma niezłe zarobki - niech do każdej premierowej gry dodają jej oryginalną kopię, żebyśmy rozdali kolegom! O, Ubisoft też nieźle zarabia - dwie sztuki Assassin''s Creed? Czemu nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi oto żeby za darmo rozdawali , ale Valve mogło zrobić tak że kto zakupił Orange Box mógł dać grę HL2 I EP One bez stary na swoim koncie tych gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 12:04, Virus 500 napisał:

Nie chodzi mi oto żeby za darmo rozdawali , ale Valve mogło zrobić tak że kto zakupił Orange
Box mógł dać grę HL2 I EP One bez stary na swoim koncie tych gier

... co równa się rozdawaniu. Pomyśl - najlepsza gra ever (HL2) wg wielu czasopism + jej kontynuacja (ep1) - wciąż przynoszą ogromne zyski. Teraz wyobraź sobie, że Orange Box kupi .. hm.. powiedzmy w ciągu miesiąca milion ludzi. Oznacza to, że kolejny milion miałby dostać te gry za friko - przy założeniu, że HL2 + EP1 kupione razem to 30$, to Valve w ciągu tego miesiąca straciłoby 30000000 $. Hm. Niezależnie od tego czy śpią na pieniądzach czy nie, to jest po prostu ''fe'' pomysł - tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować