Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Tylko mi tu bez spojlerów proszę, bo osobiście każdego spojlującemu złożę wizytę z innymi, którzy jeszcze nie grali :P A co do trailerów - w sumie to normalka, pamiętam kilka sytuacji przedstawionych we wczesnych trailerach do HL2, które w grze w ogóle się nie pojawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 17:02, Sth`Devilish napisał:

Tylko mi tu bez spojlerów proszę

dolaczam sie do prosby:)
moze ktos wrzuci kilka screenow zebysmy zobaczli jak gra wyglada naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o teori, że G-Man jest... ojcem Freemana? Nawet o tym nie myślałem, ale przypadkowo trafiłem na pewien fotomontarz i porównanie cech ww osób.

Kto wie? Może coś wyjaśni się w następnym epizodzie...

20071020235757

20071020235851

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli nawet, to oczy ma pewnie po matce :P Na tym zdjęciu G-Man ma zielone oczy (przynajmniej ja go tak widzę), a na prawdę w grze ma niebieskie (mozna się o tym przekonać na samym początku HL2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 00:11, Sth`Devilish napisał:

No to jeśli nawet, to oczy ma pewnie po matce :P Na tym zdjęciu G-Man ma zielone oczy (przynajmniej
ja go tak widzę), a na prawdę w grze ma niebieskie (mozna się o tym przekonać na samym początku
HL2).

z wiekiem oczy blakna. zielone moga stac sie wiec niebieskie. a autor porownania mial raczej na mysli, ze g-man to gordon z przyszlosci. zreszta od razu rzuca sie w oczy ze g-man moze byc skrotem od gordon freeman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 23:59, Lesz3yk napisał:

A co sądzicie o teori, że G-Man jest... ojcem Freemana? Nawet o tym nie myślałem, ale przypadkowo
trafiłem na pewien fotomontarz i porównanie cech ww osób.

Kto wie? Może coś wyjaśni się w następnym epizodzie...

Valve mówiło coś, że takiej możliwości nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Ciężko powiedzieć. Przechodziłem na spokojnie, ale nie było to też ''super wolne delektowanie się''. Co do objętości... znacznie bliżej mu do podstawki niż do EP2. Chyba z 7 rozdziałów, mnóstwo map, ciężko aż to ująć w słowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:33, Virus 500 napisał:

Boże daj spokój z tym DM , od cholery cziterów tam jest !! Dosłownie co 3 gracz na serwerze
ma aimbota :| i latają z reworwerami ....


Ale na City 17 cheaterzy są mocn zwalczani i praktycznie pretensje o przegraną można mieć tylko do siebie... Polcema jeszcze Playground.ru - świetny serwer, bo rosyjski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na screenach menu głównego Ep2 oraz Portal można zobaczyć zakładkę "Achievments" (i to w wersji pecetowej!). Przeglądając listę achievmentów na achieve360points.com można zobaczyć, że spora liczba osiągnięć dotyczy tylko podstawki w postaci Half-Life 2 (Przeprowadzenie księdza przez Cmentarz, wrzucenie puszki do kosza itp) oraz rzeczy "Dla każdej części" np. Odrzucenie granatu żołnierza Combine.

Czy jeżeli nie posiadam pakietu Orange box, mogę w jakiś sposób pobawić się w osiągnięcia na PC''cie? Nie widzę takiej opcji w moim HL2. Co z tymi którzy posiadają np. Sam Ep 2 (kupiony poprzez steam)? Co powoduje, że osiągnięcia są możliwe do zdobycia...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:20, WorldWar3PL napisał:

EP2 zajął mi... myślę koło-ponad 10 godzin.

to ja jestem trochę lepszy bo ok. 7 godz. ale też się delektowałem grą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 17:37, master962 napisał:

> EP2 zajął mi... myślę koło-ponad 10 godzin.
to ja jestem trochę lepszy bo ok. 7 godz. ale też się delektowałem grą :D

lepszy? a co tym lepszego ze szybciej skonczyles gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować