Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2007 o 11:48, bonan napisał:

Mam taki jeden mały problemik. Kupiłem sobię Orange Boxa i na pudełku piszę że gry mają polskie
napisy. Odpalam Half-Life 2 i menu mam po polsku ale w grze są napisy tylko po angielsku i
nie ma opcji żeby zmienic na język polski. I jeżeli ktoś by wiedział jak to zmienic to z góry
dzięki.

destro ma rację: po polsku jest tylko Episode Two i Portal (Zdaje się, że teksty w TF2 też). Ściema. Polecam za to rewelacyjne nieoficjalne spolszczenie do HL2, wykonane z iście mistrzowskim profesjonalizmem: http://www.half-life2pl.info/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się właśnie do zakupu Half-Life 2: The Orange Box. Jednak chciałbym sobie dołożyć jeszcze CS:Source''a. Jednak kumpel, który ma Half-Life''a 2 już od premiery poinformował mnie, że wystarczy mieć Half-Life''a 2 aby móc grać w CS:S''a. I zwracam się do ludzi, kórzy Half-Life 2: The Orange Box już zakupili : czy w przypadku zakupu tego pakietu będę mógł grać w CS:S''a? Z góry dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 15:07, Kogamin napisał:

Przymierzam się właśnie do zakupu Half-Life 2: The Orange Box. Jednak chciałbym sobie dołożyć
jeszcze CS:Source''a. Jednak kumpel, który ma Half-Life''a 2 już od premiery poinformował mnie,
że wystarczy mieć Half-Life''a 2 aby móc grać w CS:S''a. I zwracam się do ludzi, kórzy Half-Life
2: The Orange Box już zakupili : czy w przypadku zakupu tego pakietu będę mógł grać w CS:S''a?
Z góry dziekuje:)

Ja nie musiałem instalować CS: Source by móc w niego zagrać. Wystarczyła instalacja i rejestracja HL2 i tyle. CS Source automatycznie pojawi się po zarejestrowaniu HL2(sądzę , że to dotyczy także edycji Orange box). Inna rzecz, że bez instalki CS Source bedzie ci się dość długo pobierał, baaaardzo długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 15:07, Kogamin napisał:

Przymierzam się właśnie do zakupu Half-Life 2: The Orange Box. Jednak chciałbym sobie dołożyć
jeszcze CS:Source''a. Jednak kumpel, który ma Half-Life''a 2 już od premiery poinformował mnie,
że wystarczy mieć Half-Life''a 2 aby móc grać w CS:S''a. I zwracam się do ludzi, kórzy Half-Life
2: The Orange Box już zakupili : czy w przypadku zakupu tego pakietu będę mógł grać w CS:S''a?
Z góry dziekuje:)


Ale jest za to pakiet 3 gier w tym Counter Strike source , day of defeat source i HL2 deathmatch.Można kupić na tej stronie http://www.wirtus.pl/shop/main.php i kosztuje ten pakiet 84zł + przesyłka 9,50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 15:59, Graszczur napisał:

Ke? Ja mam Orange box i nici z ceesa, bo zwyczajnie go NIE MAM

Nie ma, nie ma i to jest wszędzie napisane ;). CSS jest w pakiecie z Half-Life TYE, i w osobnym pakiecie CS:S gdzie jest jeszcze DOD:S i HL2:DM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:00, mesiu59 napisał:

> Ke? Ja mam Orange box i nici z ceesa, bo zwyczajnie go NIE MAM
>
Nie ma, nie ma i to jest wszędzie napisane ;). CSS jest w pakiecie z Half-Life TYE, i w osobnym
pakiecie CS:S gdzie jest jeszcze DOD:S i HL2:DM :)

Wiesz co? Mam dość tych wszystkich porąbanych zestawów. Chciałbym, żeby ktoś wydał zestaw z HL: Source (remake), CS:S, Day of Defeat i DoD: Source. To by było coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:04, Graszczur napisał:

Wiesz co? Mam dość tych wszystkich porąbanych zestawów. Chciałbym, żeby ktoś wydał zestaw
z HL: Source (remake), CS:S, Day of Defeat i DoD: Source. To by było coś

Masz dość zestawów? Nie ma problemu. Kupuj przez Steam ;). 20 dolarów + VAT przy kursie chyba 2,44 ;), z tego co się orientuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:00, mesiu59 napisał:

> Ke? Ja mam Orange box i nici z ceesa, bo zwyczajnie go NIE MAM
>
Nie ma, nie ma i to jest wszędzie napisane ;). CSS jest w pakiecie z Half-Life TYE, i w osobnym
pakiecie CS:S gdzie jest jeszcze DOD:S i HL2:DM :)

No ale jak by ci to przekazać...CS Source jest jakby wliczone w cenę HL2. W pakiecie nie ma INSTALKI do CS Source, ale do zagrania w samą grę uprawnia juz zarejestrowanie HL2. W takim przypadku po prostu CS Source sciągnie się z serwerów Steama. To taki sma nume jak z HL2, który pojawił się w dystrubucji przed polską premierą. W pudełku był tylko CD Key. I co w takim przypadku też powiesz, że nie można zagrac, bo w pudełku nie ma HL2? Nie, po prostu rejestrujesz grę na Steam''ie i jest ona ściągana na HD. Dotyczy to każdej gry ze Steam;a do której masz CD key. Instalka to tylko udogodnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:05, mesiu59 napisał:

> Wiesz co? Mam dość tych wszystkich porąbanych zestawów. Chciałbym, żeby ktoś wydał zestaw

> z HL: Source (remake), CS:S, Day of Defeat i DoD: Source. To by było coś
Masz dość zestawów? Nie ma problemu. Kupuj przez Steam ;). 20 dolarów + VAT przy kursie chyba
2,44 ;), z tego co się orientuje.

Tjaaa, płacenie 20 dolców (z VAT-em) za jedną grę jakoś mi się nie uśmiecha. No i jeszcze trza mieć kartę kredytową...

zadymek
Wiem, co masz na myśli. Ale w Orange Box zwyczajnie NIE MA CS:S. Orange Box ma jeden wspólny CD-key i po zarejestrowaniu jego masz "uprawnienia" do HL2, EP1, EP2, TF2, Portal, Peggle Extreme, ale NIE CS:S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:08, Graszczur napisał:

Tjaaa, płacenie 20 dolców (z VAT-em) za jedną grę jakoś mi się nie uśmiecha. No i jeszcze trza
mieć kartę kredytową...

No widzisz, jak trudno ci dogodzić ;). Nie uśmiecha się płacenie 20 dolarów to kup sobie pakiet. Nie pasuje pakiet? To nie graj i po problemie ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:08, zadymek napisał:

No ale jak by ci to przekazać...CS Source jest jakby wliczone w cenę HL2.

Są pakiety, gdzie jest HL2, HL2 EO i HL DM, a nie ma CSS więc CSS nie jest wliczone w cene. Wszystko jest kwestią zestawu jaki kupisz.

Dnia 26.11.2007 o 16:08, zadymek napisał:

W pakiecie nie ma
INSTALKI do CS Source,

W pakiecie jest płyta z której instalujesz gre. Możesz to zrobić przez steama bez płyty co nie zmienia faktu, że możesz zainstalować z plyty + patche przez steama ;).

Dnia 26.11.2007 o 16:08, zadymek napisał:

ale do zagrania w samą grę uprawnia juz zarejestrowanie HL2. W takim
przypadku po prostu CS Source sciągnie się z serwerów Steama. To taki sma nume jak z HL2, który
pojawił się w dystrubucji przed polską premierą. W pudełku był tylko CD Key. I co w takim przypadku
też powiesz, że nie można zagrac, bo w pudełku nie ma HL2?

Mógłbyś rozwinąć? Bo nie łapie o co ci chodzi.

Dnia 26.11.2007 o 16:08, zadymek napisał:

Nie, po prostu rejestrujesz grę
na Steam''ie i jest ona ściągana na HD. Dotyczy to każdej gry ze Steam;a do której masz CD
key. Instalka to tylko udogodnienie.

Właśnie ;). Ale ja nie twierdziłem inaczej :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a czy opłaci się kupienie zestawu HL2: GotY (kij, że zapłacę za to, co już mam, ważne, że będzie cees i HL: Source za pięć dych, a nie osiem) oraz Day of Defeat: Source osobno? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:13, Graszczur napisał:

Hmm... a czy opłaci się kupienie zestawu HL2: GotY (kij, że zapłacę za to, co już mam, ważne,
że będzie cees i HL: Source za pięć dych, a nie osiem) oraz Day of Defeat: Source osobno? :)

Wszystko zależy od ceny ;). Mi też produkty się dublowały na Steamie.
HL2 GOTy, kosztuje jakieś 80zł, a DODS 50, więc to jest sporo. Z drugiej strony to jedyny sposób chyba by dostać HL:S, więc wszystko zależy od cen i gotówki którą dysponujesz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:13, mesiu59 napisał:

Są pakiety, gdzie jest HL2, HL2 EO i HL DM, a nie ma CSS więc CSS nie jest wliczone w cene.
Wszystko jest kwestią zestawu jaki kupisz.

Wszystko jest kwestią skdu zestawu jaki kupisz, ale nie dotyczy to gier bez Cd key''a. W moim przypadku nstalka CS Source była wliczona w cenę, ale założę się , że każdy posiadacz HL2 mam ożliwość ściągnięcia bez (dodatkowych opłat) CS Source''a z sieci Steam.

Dnia 26.11.2007 o 16:13, mesiu59 napisał:

Mógłbyś rozwinąć? Bo nie łapie o co ci chodzi.

A da się to jeszcze bardziej rozwinąć. ot chodzi o to, że łacąć kupujesz CD key i on ci wystarczy do gry(teoretycznie), a że do CS Source nie ma takowego bo jest związany z HL2...no dopisz sobie resztę.

Dnia 26.11.2007 o 16:13, mesiu59 napisał:

> Nie, po prostu rejestrujesz grę
> na Steam''ie i jest ona ściągana na HD. Dotyczy to każdej gry ze Steam;a do której masz
CD
> key. Instalka to tylko udogodnienie.
Właśnie ;). Ale ja nie twierdziłem inaczej :>

Noo... twierdziłeś, że jak w pudle nie ma CS Source to go nie ma i koniec. Tak właściwie to ty powinieneś to rozwinąć:)
Bo z mojego punktu widzenia wygląda to tak, że instalując HL 2 masz możliwość zagrania w CS Source o ile pozwolisz Steam''owi go ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo, to HL2 GOTY nie jest już sprzedawane, zamiast tego wpychają teraz wydanie nazywające się "Half-Life 2 Classic", w którym zawarte są jedynie HL2+HL2:DM+HL1:S (bez CS:S).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:53, Sth`Devilish napisał:

O ile mi wiadomo, to HL2 GOTY nie jest już sprzedawane, zamiast tego wpychają teraz wydanie
nazywające się "Half-Life 2 Classic", w którym zawarte są jedynie HL2+HL2:DM+HL1:S (bez CS:S).

Otóż to. Masz rację. Ale jeszcze w paru sklepach się GotY uchowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:23, zadymek napisał:

A da się to jeszcze bardziej rozwinąć. ot chodzi o to, że łacąć kupujesz CD key i on ci wystarczy
do gry(teoretycznie), a że do CS Source nie ma takowego bo jest związany z HL2...no dopisz
sobie resztę.

CSS jak najbardziej ma własny CDkey :). Wystarczy że kupisz odpowiedni pakiet gier ;).

Dnia 26.11.2007 o 16:23, zadymek napisał:

Noo... twierdziłeś, że jak w pudle nie ma CS Source to go nie ma i koniec. Tak właściwie to
ty powinieneś to rozwinąć:)

Ja nic takiego nie mówiłem xD.

Dnia 26.11.2007 o 16:23, zadymek napisał:

Bo z mojego punktu widzenia wygląda to tak, że instalując HL 2 masz możliwość zagrania w CS
Source o ile pozwolisz Steam''owi go ściągnąć.

Nie. Zależy jaki pakiet zakupisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować