Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Nieoficjalne spolszcenie (tekstury, npaisy) do HL2, które jest bardzo chwalone ze strony http://www.hl2-pl.info/, która wygasła, ale ta sama PL-ka jest na-- http://www.softwarepatch.pl/plik/1385/spolszczenia/Spolszczenie_Half-Life_2_PL_v17.html

Spolszcenie do Episode One (tekstury, napisy), trochę mniej chwalone, innych twórców - http://plprojekt.ovh.org/faq.php?cat_id=45

Nie ma oficjalnych spolszczeń do HL2 i E:One. Oficjalnie jest spolszczone tylko menu, jak ustawi się Steam na polski.

Do E: Two, Team Fortesess 2 i Portal są oficjalne spolszczenia razem z Orange Box-em, ale są słabe. Pewnie są też nieoficjalne w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Mam 2 pytania w sprawie tego Gmoda 9
-Jak go odpalić lub przez co go odpalić ? ( bo u mnie niema ikonki z Gmoda 9 )
-Czy można mieć zamiast Half Life 2 To Half Life 2 Episode One ?

Z góry dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 22:35, Kamil 13 napisał:

Cześć
Mam 2 pytania w sprawie tego Gmoda 9
-Jak go odpalić lub przez co go odpalić ? ( bo u mnie niema ikonki z Gmoda 9 )
-Czy można mieć zamiast Half Life 2 To Half Life 2 Episode One ?

Z góry dzięki...

Ten mod pojawia się na liście gier Steam. I z tego co zauważyłem, gdy brakuje jakiegoś modelu, to mod automatycznie ściąga go w trakcie zabawy. Gra w tym momencie się przycina na czas ściągania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 10:18, destro177 napisał:

> Cześć
> Mam 2 pytania w sprawie tego Gmoda 9
> -Jak go odpalić lub przez co go odpalić ? ( bo u mnie niema ikonki z Gmoda 9 )
> -Czy można mieć zamiast Half Life 2 To Half Life 2 Episode One ?
>
> Z góry dzięki...
Ten mod pojawia się na liście gier Steam. I z tego co zauważyłem, gdy brakuje jakiegoś modelu,
to mod automatycznie ściąga go w trakcie zabawy. Gra w tym momencie się przycina na czas ściągania.


Aha, ale wciąż niewiem czy mogę mieć HL 2 Episode one zamiast zwykłego Half Life 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 13:14, Iqor napisał:

Jak przejść ten moment w grze? Zamieszczam screeny:


Musisz poszukać takich trzech mikrofalówek/akumulatorów z tego co pamiętam to jeden jest w aucie zniszczonym zaraz za tym budynkiem w którym jesteś na pierwszym screenie i dwa są w budynku, tylko musisz pożądnie go przeszukać. jest też drugi sposób, ale wtedy będziesz musiał pozbyć się tego wozu, a mianowice możesz przejść przez taką dziurę w tym murku które jest na lewo od tej metalowej bramy, ale pamiętaj że wtedy możesz się pożegnać z autem, heh no chyba że chcesz grać na kodach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobieństwo zapewne przypadkowo, ale mi ojciec Grigori od razu skojarzył się z Walerym Sławkiem (dla nie kojarzących - polski polityk i premier (29 marca 1930-23 sierpnia 1930) II Rzeczypospolitej) :) Zresztą zobaczcie sami.

A jeśli już jestem przy twarzach postaci w HL - zobaczcie 3 obrazek - są tam pokazani aktorzy, którzy użyczyli swoich facjat na potrzeby gry. W Alyx wcieliła się Jamil Mullen. Co prawda nie ma ona jeszcze na swoim koncie większych sukcesów, ale jest równie urocza jak jej komputerowy odpowiednik (lepiej widać to na jej innych zdjęciach, te tutaj jest jakieś dziwne ;P) ;)

20071219224428

20071219224504

20071219224558

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 20:26, Iqor napisał:

> Ja mam HL2 ale nie chce mi się go ponownie instalować bo steam update trwa wieki i jeszcze

> troche....

Czy ja wiem, mi update trwał dosłownie 3 minuty! Więc nie wiem w czym problem?

Wow 3min? wychodzi na to że masz połączenie 13.33Mbps ;o raczej to jest niemożliwe :P ja nie mówię o jakimś małym updacie ale o pełnym ode zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Najbardziej podobny jest wg. mnie gościu od Barneya i Breena ;)

@Muniok

Dnia 19.12.2007 o 22:46, Lesz3yk napisał:

Polecam wam kupienie zestawu the orange box są tam dwa epizody hal life2.


Uzasadnij bardziej jakoś swoją wypowiedź, ja mogę też powiedzieć żeby sobie ludzie kupili HL2 bo tam jest HL2 :P
I za dużo się nie dowiedziałeś, co nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam orange box wygrałem już half life 2 i teraz chciałem sie wziąc za episode one ale spolszczenie które do niego znalazłem http://plprojekt.ovh.org/faq.php?cat_id=45 mi nie chce działac. Po zainstlowaniu go biore żeby wyswietlało mi napisy ale w czasie gry ich nie wyswietla i to nie tylko polskich ale nie wyswietla nawet angielskich:/ Ma ktoś też taki problem z tym spolszczeniem czy tylko ja:/? Napisałem o tym w temacie o orange boxie ale chyba nikt nie chce mi tam odpowiedziec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 20:02, Grzybek90 napisał:

Mam orange box wygrałem już half life 2 i teraz chciałem sie wziąc za episode one ale spolszczenie
które do niego znalazłem http://plprojekt.ovh.org/faq.php?cat_id=45 mi nie chce działac. Po
zainstlowaniu go biore żeby wyswietlało mi napisy ale w czasie gry ich nie wyswietla i to nie
tylko polskich ale nie wyswietla nawet angielskich:/ Ma ktoś też taki problem z tym spolszczeniem
czy tylko ja:/? Napisałem o tym w temacie o orange boxie ale chyba nikt nie chce mi tam odpowiedziec:P


A zainstalowałeś w dobrym miejscu, np. C:\Program Files\Steam\steamapps\nazwa użytkownika\half-life 2 episode one ? Gdzie nazwa użytkownika to oczywiście nazwa twojego konta Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 15:52, Kamil950 napisał:

A zainstalowałeś w dobrym miejscu, np. C:\Program Files\Steam\steamapps\nazwa użytkownika\half-life
2 episode one ? Gdzie nazwa użytkownika to oczywiście nazwa twojego konta Steam.

Zainstalowałem jeszcze raz tak jak mówisz i działa:P byłem pewien że zrobiłem to dokładnie w taki sam sposób ale wygląda na to że coś źle wtedy zrobiłem:P Dzieki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować