Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2011 o 18:50, Crew_900 napisał:

550 odpowiedzi i o jakich błędach mówię ? -.-
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1286478


A widzisz - nie śledzę forum na bieżąco a właśnie odświeżam sobie Half Life 2 ponownie go przechodząc i większości z tych bugów nie dostrzegłem/nie zdarzyły mi się (z tych które mi przeszkadzają to tylko wieszanie się gry na intro filmiku Valve''a gdy robie alt+tab oraz nie zaliczanie achievementow na steamie). Lista bugów na forum może i duża, ale spora część to drobne rzeczy (jak np. brak kawałka tekstury skały w jednym miejscu na mapce - brawa za spostrzegawczość). Ale jak dla mnie HL2 jest i tak bardzo dobrze dopracowaną grą w porównaniu do wielu obecnie wychodzących. Poza tym, liczę po cichu, że brak zainteresowania Valve poprawkami do HL2 spowodowane jest intensywnymi pracami nad HL3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 19:09, Crew_900 napisał:

HL3 nie jest w produkcji .

A ten skąd taki pewny? Właściwie plotek jest całkiem sporo. Dla przykłdu GameInformer, który ostatnio bardzo dobrze dogaduje się z Valve (jako pierwsi ogłaszali Portala 2 czy aktualizacje do Left 4 Dead), umieścił w swoich prognozach na 2011 rok taki tekst "Half-Life 3 revealed - And it looks great. Surprise.".
Więc pewności co do tego, że HL3/Episode Three nie powstaje, mieć nie możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradzi mi ktoś jak wrzucić piłke do kosza w rozdziale z tym psem i zabawą z nim? Oraz czy by zdobyć aczyk z przejsciem poziomu z tym miastteczkiem pelnych potworów z uzyciem tylko beroni grawitacyjnej musze też nieużywać broni przy ostatnim rozdziale gdzie czekam na wagon który przesyla ksiądz z drugiej strony ogrodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 19:32, diabolo20 napisał:

Poradzi mi ktoś jak wrzucić piłke do kosza w rozdziale z tym psem i zabawą z nim? Oraz
czy by zdobyć aczyk z przejsciem poziomu z tym miastteczkiem pelnych potworów z uzyciem
tylko beroni grawitacyjnej musze też nieużywać broni przy ostatnim rozdziale gdzie czekam
na wagon który przesyla ksiądz z drugiej strony ogrodzenia?


Przy "piłce" mogę polecić tylko metodę prób i błędów. A normalnej broni w Ravenholm możesz użyć dopiero po wyjściu z kopalni, przeciw Kombinatowi. Pomocna może być wspomniana wcześniej "piłka", nie dość, że nie zniszczy się od strzelania nią z działka grawitacyjnego (chyba, że wpakujesz ją w eksplozję), próbuje do ciebie (mniej więcej) wrócić, to jeszcze zombiaki ją atakują, zamiast ciebie. No, ale trzeba ją zabrać do tego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Może mi ktoś pomóc z zawieszającym się dalszym poziomem w więzieniu. Po kilku minutach grania w niego następuje wczytywanie dalszej mapy i tak trwa nieskończonośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że Erunn ma sporo racji mówiąc, że Game Informer NAPRAWDĘ dobrze się dogaduje z Valve. GI dostaje tony informacji, nawet na kilka miesięcy przed ich udostępnieniem opinii publicznej.

... Chcę wierzyć. Nie odbieraj mi tej nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 13:08, ww3pl napisał:

Z tym, że Erunn ma sporo racji mówiąc, że Game Informer NAPRAWDĘ dobrze się dogaduje
z Valve. GI dostaje tony informacji, nawet na kilka miesięcy przed ich udostępnieniem
opinii publicznej.

... Chcę wierzyć. Nie odbieraj mi tej nadziei.


Wuwu, nie ciesz się tak bardzo, jeśli faktycznie Valve wyda HL 3 to nie wyda HL 2: Ep 3. A wtedy mamy dwie sytuacje - fabuła z HL 2 pozostanie niezakończona, a Gordona rzucą w nowe klimaty, albo też HL 3 będzie stanowił Ep 3 i nie będzie nowych klimatów, tylko Episode Three pod inną nazwą. Obie sytuacje nie są miłe dla fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 13:08, ww3pl napisał:

Z tym, że Erunn ma sporo racji mówiąc, że Game Informer NAPRAWDĘ dobrze się dogaduje
z Valve. GI dostaje tony informacji, nawet na kilka miesięcy przed ich udostępnieniem
opinii publicznej.

Chodzi o to, że GI dobrze dogaduje się ze wszystkimi. Miesiąc temu mieliśmy pierwszą na świecie zapowiedź nowero TR, a w tym miesiącu pierwszą na świecie zapowiedź Skyrim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy:
Co się dzieję z akcją HF z silnikiem Source ,dawno się tym nie interesowałem a może to już wyszło ?
Zna ktoś link do sklepu gdzie mogę kupić najtaniej Orange Box(PC) w zwykłej pudełkowej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 07:13, Darnok_Rukia napisał:

Dwie sprawy:
Co się dzieję z akcją HF z silnikiem Source ,dawno się tym nie interesowałem a może to
już wyszło ?

Half-Life Source jest na rynku od lat, więc wnioskuję, że chodzi o Black Mesa Source.

Otóż... będzie. Tyle wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2011 o 16:56, Dared00 napisał:

Otóż... będzie. Tyle wiadomo.


Ostatnia data premiery jaka miała być i jakiekolwiek nowe materiały które wydali ... to było rok temu. Jak widać jeszcze sobie poczekamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, była też spekulacja, że Mod miał się pojawić pod koniec 2010 roku i się nie pojawił : ( Teraz coś mówią, że ma być w pierwszym kwartale tego roku, chociaż też wątpliwa data

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj swoją premierę miał krótki fanowski film w uniwersum Half-Life''a. Gdyby ktoś jeszcze o tym nie słyszał, to zwie się to "Beyond Black Mesa" i jest do obejrzenia m.in. tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=OOrH5tfWorg . Moim zdaniem montaż fajny, udźwiękowienie fajne, ale... Trochę to do Half-Life''a nie podobne. Czy naprawdę zombie rodem z Left 4 Dead mogło istnieć w uniwersum HL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować