Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2011 o 23:43, kuba9876543210 napisał:

> Nooo panowie, w końcu dorwałem tę grę.

Ty naprawde masz prawie 19 lat?


Czemu sie dziwić taki ja dorwałem gre ponad 2 lata temu, wcześniej unikałem i czasami żałuje ze tak późno zagrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello.
Spory news. Już można ściągać pierwszą bete NO MORE ROOM IN HELL. Czekam na tego moda już od dobrych kilku lat. COOP dla 8 graczy; zombiaki sterowane przez A.I i nacisk na broń białą.

http://www.nomoreroominhell.com/?page=main

Chociaż tak długo na moda czekałem to i tak ściągnę go dopiero ~ w środę. Lada moment ściągnie mi się Battlefield 3 na ps3 :)

20111031190608

20111031190635

20111031190646

20111031190655

20111031190704

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

było już o tym jakiś czas temu na gram.pl, chociaż może nie tyle o aktorze rzekomo podkładającym głos ile o koszulce. ja czekam ciągle na jakąś oficjalną informacje a nie jakieś plotki :) hehe pewnie ten aktor podkładał jeszcze głos pod dr Freemana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już ten temat mi wypłynął na górę ... to głupie pytanie, ale czy może wiadomo coś o Black Mesa Source? Jak postępy? Już od dawna nie słyszałem, żadnych oficjalnych informacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 21:44, Outlander-pro napisał:

Skoro już ten temat mi wypłynął na górę ... to głupie pytanie, ale czy może wiadomo coś
o Black Mesa Source? Jak postępy? Już od dawna nie słyszałem, żadnych oficjalnych informacji
:P

Robi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować