Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

jakiś fan mógł się trochę bardziej postarać bo generalnie nie najlepiej to wygląd (momentami jak HL1:S). ale za chęci mógłbym małego plusika dać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem.
Jak wiecie, po tej aktualizacji Half-Life 2 korzysta z oryginalnych plików, nie da się ich nadpisać, czyli wypakowuję na przykład z plików cfg plik z folderu sscripts o nazwie weapon_pistol, czyli jest o plik który odpowiada za pistolet w grze. Zmieniłem w nim wartości i umieściłem w folderze hl2/scripts, no ale gra nadal używa tego oryginalnego.
Ma ktoś pomysł lub wie jak zrobić by korzystała z tego zmodyfikowanego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś o tym wspominał, ale znalazłem ciekawy artykuł "Co dzieje się z Black Mesa: Source?" - http://gameplay.pl/news.asp?ID=68035

W każdym razie twórcy mówią, że wyjdzie w tym roku i niektórzy z nich założyli się o to z jakimiś malkontentami z forum. :)

Tutaj jeszcze jest artykuł kogoś, komu udało się porozmawiać z jednym z przedstawicieli firmy Valve na targach CeBIT o Half-Life 3. Oczywiście on sam pisze, że "(...)wszystko poniższe należy potraktować ze sporym dystansem i nie napalać się za wcześnie(...)" oraz, że wszystko może się jeszcze zmienić, ale zawsze jednak coś. :)

http://gameplay.pl/news.asp?ID=68273

Zresztą Portal 2 także był wielokrotnie zmieniany, kiedyś miał być zupełnie inną grą. Można poczytać o tym w Final Hours of Portal 2 albo w jakiś artykułach (także polskich) na ten temat np. tutaj - http://gry.wp.pl/artykul/felieton,najciekawsze-gry-2011-portal-2,6423,1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko: Czy Blue Shift i opposing force będą mi działać bez podstawowego half life ? Akurat kupiłem wersje source. :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 16:46, Pepego napisał:

Mam takie pytanko: Czy Blue Shift i opposing force będą mi działać bez podstawowego half
life ? Akurat kupiłem wersje source. :c

Nie, te dodatki nie były nigdy standalone, tylko jako "mody" do podstawki.
Swoją drogą takie rzeczy powinieneś sprawdzać PRZED zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 16:47, Darkstar181 napisał:

> Mam takie pytanko: Czy Blue Shift i opposing force będą mi działać bez podstawowego
half
> life ? Akurat kupiłem wersje source. :c
Nie, te dodatki nie były nigdy standalone, tylko jako "mody" do podstawki.
Swoją drogą takie rzeczy powinieneś sprawdzać PRZED zakupem.

Akurat kupiłem dawno temu tylko teraz jakoś mnie na to wzięło.
Ps. Dzięki za szybką odpowiedź już po minucie od posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale trafilem, wczoraj wszedlem na stronke poswiecona hl, co robilem przez ostatnie 2 lata naprawde rzadko. Patrze i nie dowierzam, ciekawe co z xen :P
petarda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 18:06, vip_konius napisał:

ale trafilem, wczoraj wszedlem na stronke poswiecona hl, co robilem przez ostatnie 2
lata naprawde rzadko. Patrze i nie dowierzam, ciekawe co z xen :P
petarda :D

Xen niestety nie będzie w black mesa source :c
Na dzień premiery jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chciałbym polecić ściągnięcie sountracka z oficjalnej strony moda. Jeśli lubicie muzę z oryginalnego HL, powinno przypaść Wam do gustu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a u mnie wszystko działa dobrze :) zagłosowałem i pojawił się komunikat: "This game has attained 8% of necessary positive ratings so far" więc niech więcej ludzi głosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 11:45, Crew_900 napisał:

te głosowania tak działają jakby nie działały -.-

No już mamy 11%, ciekawe czy da rade ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować