Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2011 o 16:26, Crew_900 napisał:

Jak sądzicie, czy Episode Three lub nawet Half-Life 3 zostanie zaprezentowany na targach
E3 ?

Moim zdaniem zostanie pokazana rozgrywka z Dota 2. W związku z tym wątpię, żeby Valve zaprezentowało dwie gry jednocześnie. Z drugiej strony mam przeczucie, że do ogłoszenia Episode Three dużo nam już nie pozostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje jakiś prosty mod umożliwiający celowanie przyrządami mechanicznymi (a w przypadku MP7 - kolimatorem) i normalne przejście kampanii z tą możliwością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Kupiłem sobie oryginalnego half-life 2 pierwszy epizod. Gra uzywana i nie moge jej zaistalowac poniewaz steam mi ciagle mowi ze juz ten cdkey zostal wykorzystany przez kogos innego. Czy cos da sie w takiej sytuacji zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 22:05, Pioorko napisał:

Mam problem. Kupiłem sobie oryginalnego half-life 2 pierwszy epizod. Gra uzywana i nie
moge jej zaistalowac poniewaz steam mi ciagle mowi ze juz ten cdkey zostal wykorzystany
przez kogos innego. Czy cos da sie w takiej sytuacji zrobic?

Zostałeś oszukany, albo nie przeczytałeś treści aukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE KUPUJE SIĘ UŻYWANYCH KLUCZY!
Skoro gra jest używana i nie możesz zarejestrować klucza to znaczy, że koleś ma własne konto steam i na nim tą grę. Teraz jedyną możliwością jest skontaktowanie się z nim i wyjaśnienie sytuacji. Musisz go poprosić albo o zwrot kasy albo o jego dane do konta steam czyli hasło i login inaczej nie dasz rady grać ze swojego konta nawet po wpisaniu klucza ponieważ jest on ciągle jakby posiadaczem tej gry.
Na przyszłość- kupuj konta steam a nie same klucze a najlepiej i najpiewniej kupuj w sklepie lub przez stim bo valve nie toleruje kupowania kluczy i kont od innych użytkowników i ścigają taki proceder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 22:05, Pioorko napisał:

Mam problem. Kupiłem sobie oryginalnego half-life 2 pierwszy epizod. Gra uzywana i nie
moge jej zaistalowac poniewaz steam mi ciagle mowi ze juz ten cdkey zostal wykorzystany
przez kogos innego. Czy cos da sie w takiej sytuacji zrobic?

Porproś Valve o reset CD keya. To standardowa i sprawnie zorganizowana normalna procedura. Oczywiście ma sens jeśli nabyłeś edycję pudełkową- by udowodnić, że to ty jesteś prawowitym właścicielem trzeba pstryknąć fotkę CD keya w pudełku. Jeśli nabyłeś sam CD key to stałeś się ofiarą oszusta : powszechną praktyką w takich transakcjach jest sprzedaż całego konta a nie samego CD Key''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co jak co ale z HL3 czy czymś nawet podobnym do SS to mi się na pewno nie kojarzy :) chociaż bym bardzo chciał aby powstała jakaś gra w klimatach i dorównująca SS2 bo teraz o takie produkcje (niestety) już bardzo ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą udało mi się skończyć Half Life''a 2. Wrażenia niesamowite, aż dziw bierze, że ta gra wyszła w 2004 r.
BTW.

Spoiler

Po zniszczeniu reaktora w Cytadeli chyba nie zadziałał u mnie skrypt i Alyx się nie pojawia, natomiast ja jakieś 10 minut szukałem jak głupi co można zrobić, po ponownym wczytaniu save''a wszystko zadziałało tak, jak powinno :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie spotkałem nigdy wcześniej gry o tak niesamowitej fabule. I wk*rwia mnie to trochę co robi Valve z tą marką, bo ileż można czekać na kontynuacje tej historii. Tym bardziej, że Episode Two kończy się w takim momencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 19:11, MetaL2 napisał:

Szczerze mówiąc to nie spotkałem nigdy wcześniej gry o tak niesamowitej fabule.

Ta gra nie posiada "niesamowitej fabuły". Ot kolejna bajka o najeździe złych kosmitów na Ziemię. Jednakże tą historie ubarwiają zróżnicowane postacie jak i parę innych elementów. Ale samo "serce" fabuły to kolejne "nic" rodem z Hollywood ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 19:30, meJKu napisał:

> Szczerze mówiąc to nie spotkałem nigdy wcześniej gry o tak niesamowitej fabule.
Ta gra nie posiada "niesamowitej fabuły". Ot kolejna bajka o najeździe złych kosmitów
na Ziemię. Jednakże tą historie ubarwiają zróżnicowane postacie jak i parę innych elementów.
Ale samo "serce" fabuły to kolejne "nic" rodem z Hollywood ; )

Może rzeczywiście źle się wyraziłem. Fabuła jest standardowa, jednak jej konstrukcja i występujące postacie czynią ją niepowtarzalną. Co w ostatecznym rozliczeniu jednak daje moim zdaniem "niesamowitą fabułę" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 16:01, PJ_MW napisał:

Przed chwilą udało mi się skończyć Half Life''a 2. Wrażenia niesamowite, aż dziw bierze,
że ta gra wyszła w 2004 r.

To ciekawe jaki dziw cię weźmie gdy skończysz Half-Life:)

BTW Nie w 2004 tylko 2010: to, że "tylko kilka rzeczy ci nie zaskoczyło" to zasługa patchy wydawanych od czasu premiery, bo w 2004 roku H-L2 był, że się tak wyrażę "zupełnie inną grą "(odsyłam do ówczesnych recenzji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 19:48, zadymek napisał:

BTW Nie w 2004 tylko 2010: to, że "tylko kilka rzeczy ci nie zaskoczyło" to zasługa patchy
wydawanych od czasu premiery, bo w 2004 roku H-L2 był, że się tak wyrażę "zupełnie inną
grą "(odsyłam do ówczesnych recenzji).

Też o tym pomyślałem, kiedy na ekranie startowym widniał napis Source 2010(ale myślałem wówczas, że chodzi głównie o usprawnienia silnika graficznego).
BTW. Spróbowałem zagrać w Lost Coast i chyba dokładnie czuje, co miałeś na myśli... Po 4 próbach, zawsze zawieszam się w tym samym miejscu i za Chiny skrypt nie chce się odpalić. A mówią, że na ukończenie LC potrzeba niecałe 10 minut... Ta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie narzekałem na HL2 w dniu premiery i teraz nie narzekam :) PJ_MW nie wiem jak teraz jest z LC ale swego czasu grałem na tej mapce i wszystko było dobrze. teraz nie chce mi się tego ściągać i zawalać dysku bo to dosłownie jedna mapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować