Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2012 o 17:55, kx22 napisał:

> te głosowania tak działają jakby nie działały -.-
No już mamy 11%, ciekawe czy da rade ;D

Na spokojnie, dzisiaj rano miała 4%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2012 o 15:14, Outlander-pro napisał:

w00t w00t w00t, co to za odliczanie na stronie BM:Source? Czyżby ... czyżby premiera?
Nie, to niemożliwe, to jakieś trollowanie musi być :F


To nie jest HF3, jeśli to masz na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2012 o 19:03, Piotrek_K napisał:

Przeczytaj chociaz ostatnich kilka postow w danym temacie zanim cos napiszesz :/


Bawi mnie jak ktoś nie poznaje ironii nawet kiedy ona kopie go w dupę :)
Gdybyś przez chwilę pomyślał to byś rozkminił, że tego moda robią już z 8 lat, 100 razy przekładano premierę, gra miała być już "tuż, tuż" i zawsze lipa była. Nawet ostatnio, mieli ją wypuścić "2 tygodnie po wypuszczeniu soundtracka, a soundtrack wyjdzie wcześniej niż sądzicie". "Wcześniej niż sądzicie" czyli pół roku później.

Ludzie, ogarnijcie się trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: właśnie ukończyłem HF2(wiem, to że tak późno po premierze to żal) i jestem ciekaw jakie w internecie chodzą opinie o co właściwie w tym wszystkim chodzi ;P. Może ktoś podzielić się jakimiś pomysłami na temat np. G-Man-a albo Kombinatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 20:07, darth_16 napisał:

Pytanie: właśnie ukończyłem HF2(wiem, to że tak późno po premierze to żal) i jestem ciekaw
jakie w internecie chodzą opinie o co właściwie w tym wszystkim chodzi ;P. Może ktoś
podzielić się jakimiś pomysłami na temat np. G-Man-a albo Kombinatu?

http://hlstory.hl2-pl.info/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszyscy tyle czekali (niektórzy nawet sporo jęczeli :P) na mod Black Mesa a teraz tak się tutaj cicho zrobiło mimo że mod już jakiś czas temu się pojawił. nikt nie dzieli się swoimi wrażeniami? czy czekacie aż będzie on w 100% skończony? :)

ja tam nie mogłem się doczekać i pobrałem BM w dniu premiery. muszę powiedzieć że byłem mile zaskoczony warstwą wizualną moda (source jednak mimo lat daje radę) oraz poziomem trudności. minusem dla mnie jest muzyka lecąca w tle podczas kluczowych momentów (nie za bardzo mi pasowała do HL) oraz czasami głosy żołnierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2012 o 23:27, Gregario napisał:

wszyscy tyle czekali (niektórzy nawet sporo jęczeli :P) na mod Black Mesa a teraz tak
się tutaj cicho zrobiło mimo że mod już jakiś czas temu się pojawił.


Mam trochę na głowie i gier do przejścia, zatem mimo iż mod już jest, nie spieszę się. Nie chce mi się kombinować z mirrorami - poczekam, aż na steamie się mod pojawi, łatwiej będzie ściągnąć.

Jak rozumiem, mod mimo iż wypuszczony, skończony nie jest? Czy co-op już jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 00:05, Outlander-pro napisał:

Mam trochę na głowie i gier do przejścia, zatem mimo iż mod już jest, nie spieszę się.
Nie chce mi się kombinować z mirrorami - poczekam, aż na steamie się mod pojawi, łatwiej
będzie ściągnąć.

Jak rozumiem, mod mimo iż wypuszczony, skończony nie jest? Czy co-op już jest?


Nie ma nawet ukończonej w 100 % kampanii.. Brakuje chyba ostatniej misji. Więc na inne "nowości" trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 00:05, Outlander-pro napisał:

Jak rozumiem, mod mimo iż wypuszczony, skończony nie jest? Czy co-op już jest?

Nie ma całego Xen (wydadzą go później), mod kończy się w Lamda Core. Z co-opa twórcy chyba w ogóle zrezygnowali, za jakiś tam czas mają za to wypuścić multi (deathmatch).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2012 o 23:27, Gregario napisał:

trudności. minusem dla mnie jest muzyka lecąca w tle podczas kluczowych momentów (nie
za bardzo mi pasowała do HL) oraz czasami głosy żołnierzy.


Mała dyskusja się odbywała. Ale jest do tego odpowiedni temat. Trochę bez sensu rozmawiać o modzie odtwarzającym Half Life 1 w temacie, o Half Life 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ooo zapomniałem dopisać że Xen pewnie będzie bajecznie wyglądało :D co prawda nie ma go jeszcze jako takiego w modzie ale pewnie nie będzie się różniło od wyglądu jednego z laboratoriów. miodzio :D

Outlander-pro
ja niby też mam zaległości w grach ale dla takiej gry mam zawsze priorytet :) poza tym jakie kombinowanie? ja moda z torrentów pobrałem bez problemów (maksymalna prędkość) później szybka oraz prosta instalacja i gotowe :)

Sad_Statue
no fakt nie zauważyłem tematu o BM :) ale to może dlatego że przyzwyczajony jestem że to właśnie w tym temacie pisze się o całym HL a nie tylko o HL2. zresztą wystarczy zobaczyć jak wygląda temat o HL1 czy jak wyglądał temat o BM (większość informacji o modzie pojawiała się w temacie o HL2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, jest szansa na oficjalne powiązanie moda ze steamem np. dla achivmentów :P?
Choć projekt niekomercyjny mimo swojej wyjątkowości (w końcu to HL :) nie ma na to szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować