Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TrackMania Nations Forever dostępna od 16 kwietnia!

23 postów w tym temacie

Świetna wiadomość! :)

W Trackmanie Nations zagrywałem się bardzo dużo, była to jedna z moich ulubionych gier na PC, dzięki świetnemu trybowi online, który wciągał na bardzo długo. Nowa Trackmania, Nations Forver zapewne powtórzy sukces poprzedniczki. Po screenie możemy wywnioskować, że znajdziemy tam terenowe trasy, czyli pewna zmiana względem poprzedniej odsłony. Cóż, pozostaje czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"możliwość wspólnej gry, na tych samych serwerach z posiadaczami płatnej TrackMania Nations."
Chyba mieli na myśli Trackmania United? Ale nieważne...
Ja się cieszę, że wychodzi United Forever... podobno ma dodać masę nowych rzeczy... nic tylko oblizywać usta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość.
Kawałek życia straciłem (i nie żałuję) grając w TM Nations ESWC, więc dam się wciągnąć i nowej odsłonie gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie właściwie troche odświerzona TM:N. Info dla tych co mają TM:U. Trzeba będzie ściągnąc mały dodatek, który zamieni TM:U w Trackmanię United Forever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ona też będzie za darmo super więc będzie w co grać nations była super gierką zagrywałem całymi nocami aż później znudziło mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZyli tu jest pomyłka w tekście, ponieważ Nations jest darmowe. Pewnie chodziło o wersje United albo właśnie chodzi o to, że będzie można przez neta grać tylko z posiadaczami Nations.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w trackmanie w sumie fajna gra, ale jeśli ta nowa będzie miała taką grafę jak na tym screenie i grywalność jak stara to naprawdę dziwi mnie, że taki tytuł wydają za darmo O_O co nie znaczy, że jestem temu przeciwny, wręcz odwrotnie dobrze, że produkują dobre gry, a potem udostępniają je za free!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna Trackmania... Jezuuu! Z jednej strony - dobrze, lubię się pościgać na zwariowanych torach. Z drugiej jednak... Panowie, zróbcie cosik nowego. Błagam. Drugie Simsy nam tutaj rosną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś może mi powiedzieć, jak odpalić TM Nations ESWC na tej *&^%@#$&^ Viście?
No chyba, że normalnie a tylko ja mam z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować