Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Fresh Air - na Hyper

34 postów w tym temacie

Bardzo podoba mi sie ten program z wielu powodow np:zawsze sa fajne nowe gry w dobrej recenzji. Dzisiaj była premiera nowego odcinka z tej seri! Warto obejrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

program jest bardzo dobry. Może zmienić nastawienie do gry. Jest to taki rendgen gry albo rozpruwanie brzucha gry. pokazują wszystko co ma w środku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 22:26, albinskia napisał:

program jest bardzo dobry. Może zmienić nastawienie do gry. Jest to taki rendgen gry
albo rozpruwanie brzucha gry. pokazują wszystko co ma w środku :D

Racja jak nie mozesz sie zdecydowac na dana gre to obejzyj Fresh Air;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 22:33, albinskia napisał:

pokazują tryby, miejsca, umiejętności, najtrudniejsze/ciekawsze misje. Najlepszy program
o grach!!!

Tez tak mysle pokazuja wszystko to co najlepsze w danej grze albo odwrotnie dobrze ze program zawsze poswiecony jest tylko jednej grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 22:20, Patryk Mogilno napisał:

Bardzo podoba mi sie ten program z wielu powodow np:zawsze sa fajne nowe gry w dobrej
recenzji. Dzisiaj była premiera nowego odcinka z tej seri! Warto obejrzec


Dokładnie, gry które tam prezentują są nowe i dobrze przedstawione. Niestety program oglądam tylko jak jestem u babci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2008 o 23:13, Barant napisał:

Dokładnie, gry które tam prezentują są nowe i dobrze przedstawione. Niestety program
oglądam tylko jak jestem u babci :/

Ja mam taki luksus ze moge ogladac u siebie;) a jak wam podobał sie nowy Fresh Air poswiecony grze Comand&Conquer Gniew Keyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 21:13, albinskia napisał:

Kiedy zaczyna się fresh air ?? chodzi mi o premierowy odcinek. Bo już nie pamiętam ;]

Premierowy odcinek bedzie dzisiaj o godzinie 21 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FRESH AIR: PENUMBRA: BLACK PLAGUE

Przygodowy horror w najlepszym wydaniu…
W grze „Penumbra: Black Plague” wcielamy się w postać Philipa – człowieka uwięzionego w przerażającym, podziemnym kompleksie. Szuka on informacji na temat swojego zmarłego ojca. Otoczony przez wrogów, musi stawić czoło nie tylko czyhającym nań niebezpieczeństwom, ale również zagadkom, które ujawniają kolejne fragmenty tajemnicy.

Wydaje się banalne, ale gra oferuje wiele ciekawych, emocjonujących i niezwykłych rozwiązań. Jakich? Tego dowiecie się oczywiście z programu z cyklu Fresh Air.

Zapraszam!

Premiera: 27 kwietnia, godzina 21.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FRESH AIR: IRON MAN

Iron Man to kultowa postać komiksowa powstała w słynnym wydawnictwie Marvel Comics.
Pierwszy zeszyt z tym bohaterem pojawił się w 1963 roku. A jak prezentuje się nowa gra o tej postaci?

Tony Stark jest miliarderem i jednym z najbardziej pomysłowych wynalazców zajmujących się defensywną technologią militarną. Jego firma, Stark Enterprises, uczestniczy w zwalczaniu międzynarodowego terroryzmu. Pewnego dnia Tony postanawia wycofać się z pracy. Potężny konkurent zaprzysięga mu zemstę i pragnie zabić Starka. Prawie mu się udaje. Aby utrzymać się przy życiu, Tony postanawia wyprodukować nowoczesny, wytrzymały kombinezon-zbroję. Z czasem milioner produkuje coraz nowsze i potężniejsze wersje pancerza i postanawia je wykorzystywać do zwalczania przestępczości. W ten sposób staje się niezwyciężonym superbohaterem o przydomku Iron Man. Współtwórcą Iron Mana jest legenda komiksowego rynku, sam Stan Lee, który zresztą pomagał w tworzeniu gry. Na przestrzeni lat powstało wiele opowieści o tym bohaterze, a także różne wersje jego historii. Sama gra zaś nawiązuje do właśnie wchodzącego na nasze ekrany pełnometrażowego filmu o tym samym tytule. W efekcie grając zmierzycie się nie tylko ze znanymi z obrazu czarnymi charakterami, lecz także tymi, którzy na przestrzeni ostatnich 40 lat pojawiali się w komiksach z serii „Iron Man”

A co będziecie mogli robić wcielając się w Iron Mana? Oglądajcie program Fresh Air, a wszystkiego się dowiecie!

Premiera: 11 maja, godzina 21.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować