Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa odsłona serii eXtra Klasyka - ujawniamy tytuły

23 postów w tym temacie

gram.pl

Seria eXtra Klasyka jest już na rynku od siedmiu lat. Przechodziła ona wiele przeobrażeń w zakresie wyglądu, ceny, opakowania i nazwy. Pojawiały się w niej nowe tytuły, a kolejne edycje były coraz bogatsze. Teraz przyszła pora na kolejną odsłonę tej popularnej serii wydawniczej. Nowa generacja eXtra Klasyki została podzielona na trzy różne wydania:

Przeczytaj cały tekst "Nowa odsłona serii eXtra Klasyka - ujawniamy tytuły" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuły zapowiadają sie nieźle ! Kurcze jestem ciekawy czy jeszcze będą konkursy , oj oj oj , jeszcze pamiętam konkurs ( chyba III edycja ) kiedy to dopiero gthic I wszedł w Extra klasyka !!!

Pozdrowienia dla wszystkich tych którzy są z extra klasyką od początku ! (2002 rok )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nędza. To już było! Te same gry nieco taniej tylko pudełko się zmieniło.
Wymyślcie coś ciekawszego albo dajcie jakieś inne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie mogę się doczekać jakie będą następne tytuły. Bo cztery pierwsze są rewelacyjne, na pewno kupię Fahrenhaita, niestety Jade Empire i Rise of Legends już mam.
Tylko tak dalej CD Projekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jade Empire i Fahrenheit o jedne z moich ulubionych gier i miałem już edycje premierowe :) chociaż do dzisiaj nie złożyłem latawca :P Ale dzięki extra klasyce może więcej osób pozna te wspaniałe gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 11:35, dawidos170 napisał:

Farenheit mi się nie podobał, FEAR mam z TS. Dajcie coś lepszego ;/

Nie boj nic dadza cos super;) Słyszałem ze jutro beda znane kolejne tytuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 11:53, Asthariel napisał:

Ja zbieram na Fear, Jade Empire, Fahrentheita. Za to Cenega kontratakuje Vice City w
KK.

oprócz tego mna tam mafie,hitmana,gta trylogie,hidden and dangerous anthology czy deus ex anthology.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na siłę wymyślacie nowe serie wydawnicze, zamiast pracować na bieżąco z projektami takimi jak Heroes Complete, który był zapowiadany na listopad 2007...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł z odświeżeniem serii. Na pewno jakaś gra wpadnie w moje ręce :P Tylko nie podoba mi się pudełko - duży napis XK, za to małe zdjęcie okładki premierowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuły znane jak zwykle ;)
ale no cóż trze ba kupić przynajmniej jak na razie rise of nations. Ciekawi mnie tylko czy dojdą jakieś jescze ciekawe tytuły np Warcraft 3. No oczywiście ważne tez jescze co bedą zawierac pudełka oprucz gry moze jakieś ciekawe dodatki oprócz instrukcji i poradnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł, dodam tylko taką małą sugestię od siebie- w serii Gold można by było umieścić grę Warcraft III, wraz z dodatkiem The Frozen Throne, bo aktualna cena- 60 zł, to trochę dużo jak na grę sprzed tylu lat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przede wszystkim czekam na obniżkę cen Diablo II,i Warcrafta III i oczywiście pojawienie się Tormenta :), natomiast z tych dostępnych mam Rise Of Legends, a jeżeli już się na coś skuszę, to na Fahrenheita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No czekam na następne świetne tytuły ;] Szczególnie na PT ;] Na pewno skusze się na JE, jak narazie ;P Myśle, że niedługo pojawi się także m.in. NWN 2 (posiadam) oraz Medieval TW 2.

PS:Fajne graficznie pudełko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować