Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Dr. House - Quiz

155 postów w tym temacie

Ponieważ zatruła sie amantadymą (lekarstwem na grypę), a w czasie wypadku straciła nerki i nie mogła odfiltrować leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 13:31, Maciej2095 napisał:

Ponieważ zatruła sie amantadymą (lekarstwem na grypę), a w czasie wypadku straciła nerki
i nie mogła odfiltrować leków.

Maciej2095+1
Zadajesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 18:34, Maciej2095 napisał:

Jaki pacjent podarował House''owi PSP i na co chorował ?

było to dziecko z porażeniem mózgowym...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 19:56, Maciej2095 napisał:

No dziecko, ale nie miało one porażenia mózgowego tylko coś innego, lecz dobrze kombinujesz.

Wiem, że jakoś miał robaki w mózgu czy coś pod ten styl i że je ciągle rysował ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 20:23, Joorg napisał:

> No dziecko, ale nie miało one porażenia mózgowego tylko coś innego, lecz dobrze
kombinujesz.
Wiem, że jakoś miał robaki w mózgu czy coś pod ten styl i że je ciągle rysował ;]


No dobra w sumie też to miał Joorg+1, a cierpiał na autyzm.

Twoja kolej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 22:03, Joorg napisał:

W czym specjalizuje się Wilson? ;]


Hej! To pytanie jest podchwytliwe!
jest parę odpowiedzi:

1. Onkologia
2. Cierpiące kobiety i ich pocieszanie
3. Pomaganie komu popadnie
4. Pilnowanie Housea

...Tyle starczy? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 22:18, cedricek napisał:

> W czym specjalizuje się Wilson? ;]

Hej! To pytanie jest podchwytliwe!
jest parę odpowiedzi:

1. Onkologia
2. Cierpiące kobiety i ich pocieszanie
3. Pomaganie komu popadnie
4. Pilnowanie Housea

...Tyle starczy? ;]


Starczy, starczy xD
cedricek+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że (była) żona Hałsa gdy on był nieprzytomny zgodziła się w jego imieniu na operację no iprzez tą operację utyka ? Powiedz przynajmniej czy dobrze myślę, to może coś uda sięwymyślić jeszcze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 18:23, cedricek napisał:

Ok, zadam więc pytanko-> > Dlaczego House utyka? Odpowiedz dokładnie jak do tego doszło. Osoby, numery telefonów...
no, wiecie ;]

Hmmm... miał zanik dopływu tlenu do nogi (vel "zawał nogi"). Odwieziony do szpitala Princeton-Placeboro leżał tam kawałek czasu, opiekowała się nim jego żona (konkubina?). Lekarze nie umieli zahamować działania martwicy, nie podjęli się także ryzykownej próby jej leczenia. House jednak za nic w świecie nie chciał amputacji nogi, więc od tamtej pory chodzi o lasce i łyka nadmierne ilości Viccodinu. I leczy ludzi metodami, jakich jego lekarze tamtego czasu nie chcieli się podjąć - dość ryzykownymi ;)

Nie wiem, czy to wystarczy, bo z pamięci poleciało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 18:36, Albii napisał:

Chodzi o to, że (była) żona Hałsa gdy on był nieprzytomny zgodziła się w jego imieniu
na operację no iprzez tą operację utyka ? Powiedz przynajmniej czy dobrze myślę, to może
coś uda sięwymyślić jeszcze. :)


No, mógłbym się przyczepić, że za mało szczegółowo... Ale mniej więcej o to właśnie chodziło ;) Tak, to jego wredna żona (;P) złamała jego zakaz i teraz House musi kuleć. A potem się rozeszli... ale to juz inna historia.
Albii +1

Hellmut
Miałeś trochę więcej faktów, ale zapomniałeś o tym epizodzie, że żona złamała jego zakaz, co było dosyć ważne. Ale wiedza ok... Szkoda, że nie mogę dac drugiego punktu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie fajne pytanie, lecz zapomniałem... ;/ Coś łatwego. Co pomagało postaci którą grał pacjent Hałsa podczas operacji ?

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 18:49, Albii napisał:

Miałem takie fajne pytanie, lecz zapomniałem... ;/ Coś łatwego. Co pomagało postaci
którą grał pacjent Hałsa podczas operacji ?

Pozdr.


Chyba trochę nie dokładnie zadane pytanie.
W ogóle to wydaje mi się że trochę mało na forum fanów serialu znających go tak od podszewki ;)
Więcej pewnie takich jak ja, czyli dopiero od niedawna oglądających ten serial. Ale też kiedyś dościgniemy was wiedzą; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mineły już dwie doby i nikt nie odpowiedział na pytanie według zasad każdy może zadać więc zadaje:

W odcinku ''''House kontra Bóg'''' Wilson chciał przyjść na pokera do House''a, gdy dostał od niego zgodę co miał przynieść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quiz trochę podupadł, więc coś zadam tak na rozgrzewkę. :P
Co miał zrobić Gregory House na pogrzebie swojego ojca? Na ułatwienie podam, że poprosiła go o to matka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 15:10, Elminster napisał:

Co miał zrobić Gregory House na pogrzebie swojego ojca? Na ułatwienie podam, że poprosiła
go o to matka. :P


House miał wygłosić parę słów, jakąś przemowę o swoim ojcu. Miał :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować