Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa odsłona serii eXtra Klasyka - ujawniamy tytuły

51 postów w tym temacie

gram.pl

Seria eXtra Klasyka jest już na rynku od siedmiu lat. Przechodziła ona wiele przeobrażeń w zakresie wyglądu, ceny, opakowania i nazwy. Pojawiały się w niej nowe tytuły, a kolejne edycje były coraz bogatsze. Teraz przyszła pora na kolejną odsłonę tej popularnej serii wydawniczej. Nowa generacja eXtra Klasyki została podzielona na trzy różne wydania:

Przeczytaj cały tekst "Nowa odsłona serii eXtra Klasyka - ujawniamy tytuły" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 15:41, Decado napisał:

Mnie ciekawi co przyniesie nam Klasyka GOLD...


Diamentową edycję Neverwinter Nights, Sagę Gothic I-II, Shogun + Medieval. Napewniej do XKG po face-liftingu trafią także sagi Baldur''s Gate i Icewind Dale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W duzej czesci przypadkow, te gry pochodza z serii TopSeller. Ja osobiscie czekam na Test Drive Unlimited oraz Dark Messiah. Te gry napewno kupie. :D:D Juz teraz mam wielka ochote cos z tego z juz przedstawiono zdobyc :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jade empire to jest to, zabieram się za nią już od premiery a taniej chyba już nie będzie :D, Messiah też godny uwagi, czekamy na kolejne świetne tytuły ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 15:46, misioo napisał:

Ło w dupe... Coraz mniej opłaca się kupować premierowe edycje, skoro za 2 dychy mamy
gry równie dobre, a często nawet lepsze.

no niby tak, tylko że zanim kupisz za 2 dychy, to już wszyscy Twoi koledzy ukończą premierówkę 2 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne tytuły jak na razie, na pewno kupię jade empire. Obejrzałem kilka filmów i mi się spodobała. To będzie mój pierwszy RPG, a twórcy tego wydali dawniej już świetną serię. F.E.R.A. mam już, a reszta mnie nie interesuje, jak dojdzie Pain Killer Overdose to też kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 15:52, struksik napisał:

A ja nadal liczę na Fable :)


Ja też:) ale jak nie będzie to kupie Jade Empire i Scarface i też będę szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować