Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia 2 - świeże szczegóły!

64 postów w tym temacie

OOOooohhh... "może" wyjdzie na PC?! Cholera wszystkie przeboje które były HITami na PCtach teraz "może" ich kontynuacje wyjdą na nasze piecyki. Porażka. Polityka finansowa jednak we wszystkich dziedzinach bierze górę! Nie ma już pasjonatów w świecie gier! Oj przepraszam... Blizzard jako tako się trzyma jeszcze - ale tylko do czasu, niestety!

P.S. A tak z innej beczki jak można grać w FPS-y na konsolach. Bleeeeeeeeeeee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 17:06, Kubi6t napisał:

OOOooohhh... "może" wyjdzie na PC?! Cholera wszystkie przeboje które były HITami na PCtach
teraz "może" ich kontynuacje wyjdą na nasze piecyki. Porażka. Polityka finansowa jednak
we wszystkich dziedzinach bierze górę! Nie ma już pasjonatów w świecie gier! Oj przepraszam...
Blizzard jako tako się trzyma jeszcze - ale tylko do czasu, niestety!


Och oczywiście, bo pasjonat to taki ktoś kto gra na PC i myśli dokładnie tak jak ja, inny nie może się określać tym mianem...

Jakby ludzie kupowali gry na PC to może byłoby lepiej, a tak jak firma ma do wyboru robić nowy HIT charytatywnie i za "Bóg zapłać", a na swojej pracy zarobić, to czemu się dziwisz, że wybierają to drugie rozwiązanie? Pasja pasją, a za coś chlebek kupić trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Je tam. Dla mnie rynek gier na pc mógłby nie istnieć. Wszystko to jeden kocioł, nie ważne na czym grasz :) Wprawdzie jestem fanem grania na piecu ale wiem również że od wielu lat rynek ten umiera na raka którego nie dość że trudno zlokalizować to jeszcze produkuje przeżuty które zaatakowały już niemal cały organizm... Tym nie mniej mam nadzieję na poprawę zdrowia pc. Bo co by nie mówić- piec to piec (baking is baking... xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> zaawansowany system uszkodzeń pojazdów (ponoć przebijający ten z Burnout Paradise)

Ciekawe. Nie pogniewałbym się, ale w BP już mnie męczy to trochę, bo co się zaczynam rozpędzac mały błąd i jestem skazany na wymianę auta.

> gracz będzie zmuszony do dbania o swoje auto - konieczne będą wizyty na stacjach benzynowych i myjniach.

> w Mafii II obecne będą elementy "simowe", czyli przebieranki i jedzenie posiłków w restauracjach

Oby było to tylko dodatkiem a nie musem to powinno byc dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny patent z tym "dbaniem o swoje auto". Co by nie mówić, adrenalinka podskoczy w momencie gdy ścigany przez konkurencyjną mafię zorientujesz się że kończy ci się benzyna a do najbliższej stacji dwie mile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie, gra z korzeniami na PC, a jeszcze nie wiadomo, czy na niego wyjdzie...Oby, bo to byłaby wielka strata dla PC i cios w... nos xD(dysk twardy).Jak tak się sprawy potoczą będę zmuszony kupić konsolę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba powiedzieć sobie jasno. Rynek PC zmierza ku zagładzie - głównie wywołanej przez samych graczy PC, którzy napędzają czarny rynek piracki :/ Kiedyś myślałem że granie na konsoli to przeżytek, ale dzięki next-genom konsole przeżywają swój renesans :D dlatego zakupiłem sobie swojego X0 w listopadzie i muszę powiedzieć że jest dosłownie świetnie :) Uprzywilejowanie konsol w kwestii premier jest dużym plusem...brak konieczności dokupywania części (jak karta graficzna) to kolejny plus. Siadam i gram :) Co do strzelanek FPP trzeba się po prostu przyzwyczaić i wyrobić sobie manuala w rękach :) i muszę przyznać że gra się przyjemnie.

Mafia II to drugi tytuł po GTA IV na który czekam z niecierpliwością i mam nadzieję że wyjdzie w okolicach kwietnia 2009 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli Mafia 2 jest robiona z myślą o konsole? To świetnie po prostu ; / i na dodatek może wyjdzie kilka miesięcy po premierze na konsolach...jestem zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super oprócz tych elementów "Simsowych" - już w San Andreas miejscami to wkurzało, że człowiek zamiast się bawić ganiał szukając czegoś do jedzenia albo misja wymuszała przebieranki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiecie co! Tylko większego apetytu mi narobiliście ;-) Jak ja się nie mogę doczekać tej gry, teraz cały czas pykam w jedynkę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na konsole to skandal wszystko na konsole muszą też wydać na pc chociaż ja kupuje też konsole więc i tak zagram ale wole pc .moim zdaniem Mafia2 to największy konkurent Gta4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"MOŻE" wyjdzie na PC !?
Nosz w mordę, to chyba żart... kontynuacja gry, która zaistniała dzięki PC, tworzona jest z myślą o konsolach :/

Jak na ironię, same konsole zaczynają przypominać stacjonarne komputery, ale to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować