Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mój wymarzony chłopak - zdobądź serce "tego jedynego"!

24 postów w tym temacie

ej mam pytanie co o gyr mój wymazony chłopak. spodkałam się zmoim wymarzonym chłopakiem . i kazał mi żebym przyszła na trening do niego ale trener nechciał mniewpuścić.mówił ze niejestem zapisana czy jakioś tak.. i jaki zapytałam sms kumpeli ona napisała KUP SOBIE NOWE CIUCHY. ale jak poszlam do centrum chandlowego to niebyło żadnych ciuchów do kupienia ali fryzury. były tylko buty i czapki nic więcej. musze mieć jakiś nowy ciuch żeby mnie wpuścił trener. co mam zrobić żby odblokowały m sie cuchy do kupienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 20:52, oOoASIUNIAoOo napisał:

ej mam pytanie co o gyr mój wymazony chłopak. spodkałam się zmoim wymarzonym chłopakiem
. i kazał mi żebym przyszła na trening do niego ale trener nechciał mniewpuścić.mówił
ze niejestem zapisana czy jakioś tak.. i jaki zapytałam sms kumpeli ona napisała KUP
SOBIE NOWE CIUCHY. ale jak poszlam do centrum chandlowego to niebyło żadnych ciuchów
do kupienia ali fryzury. były tylko buty i czapki nic więcej. musze mieć jakiś nowy ciuch
żeby mnie wpuścił trener. co mam zrobić żby odblokowały m sie cuchy do kupienia??


terapeuta Ci zdradzi co masz robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować