Zaloguj się, aby obserwować  
C-BOOL2

The Witcher VERSUS, niegdyś Duel Mail ;) - Temat Ogólny [M]

1009 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2008 o 18:02, ja33no napisał:

Mam pytanko, mozna zakladac 2 konta legalnie ?


No nie możesz, bo mogłoby to być wykorzystane by walczyć ze sobą i nabijać sobie zwycięstwa, punkty itepe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 18:53, Outlander-pro napisał:

No nie możesz, bo mogłoby to być wykorzystane by walczyć ze sobą i nabijać sobie zwycięstwa,
punkty itepe.

To madry przepis ;). Niepodales mi swojego niku ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 19:47, ja33no napisał:

> No nie możesz, bo mogłoby to być wykorzystane by walczyć ze sobą i nabijać sobie
zwycięstwa,
> punkty itepe.
To madry przepis ;). Niepodales mi swojego niku ;).


Oczywiście nie radzę tak robić, no chyba, że chcesz zarobić bana :o
Nick ... tajemnica :P Podam jak mnie podgonisz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem :(.
Zarajestrowalem sie do gry na swoim komputerze. Jestem teraz u szfagra w Irlandi. Gram u niego na kompie caly czas, zobaczyl jak pykam i mu sie spodobalo, chce zalozyc konto. Tu pojawia sie problem, czy niedostane bana? Dodam ze napewno razem powalczymy jak wruce do domu, albo i na jednym kompie :) (dobra gra na 2, jak w karty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regulamin przewiduje bana wtedy gdy gracz ma więcej niż 1 konto. Ale mało kto tego przestrzega gdyż nie można zresetować postaci (zacząć gry od początku, jest tylko reskill) i gracze tworzą po kilka postaci...nie spotkałem się z tym iż ktoś dostał (jak dotychczas) bana za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ jest.

Po zalogowaniu wchodzisz w ustawienia i tak masz opcję. Zaznaczasz że chcesz widzieć wspólną komnatę i masz, możesz jeszcze też tawernę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 01:41, ja33no napisał:

Mam problem :(.

>/.../

Jako, że konto będzie dla szwagra, to możesz, bo przecież sam go nie będziesz używał ?

@Sheloi
A ja syszałem już o takich banach. Lepiej tak nie robić, bo w końcu po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 01:41, ja33no napisał:

Mam problem :(.
Zarajestrowalem sie do gry na swoim komputerze. Jestem teraz u szfagra w Irlandi. Gram
u niego na kompie caly czas, zobaczyl jak pykam i mu sie spodobalo, chce zalozyc konto.
Tu pojawia sie problem, czy niedostane bana? Dodam ze napewno razem powalczymy jak wruce
do domu, albo i na jednym kompie :) (dobra gra na 2, jak w karty).

Dostanie :] Grałem na innym kompie na swojej postaci, nie wychodziło mi, stworzyłem nową... i następnego dnia już tej nowej nie miałem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bany za posiadanie dwóch (lub więcej) kont biorą się zapewne z tego powodu iż przykładowo: osoba tworzy drugie konto po to by nabijać sobie poziomy i oreny, a kiedyś czytałem, że w Versus''ie łatwo da się to wykryć (oczywiście Administratorom) toteż jeżeli ktoś nie gra bezczelnie dwoma stworzonymi przez siebie postaciami i ciągle śle wyzwania na siebie to nie powinien dostać bana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można się jakoś oduczyć umiejętności i rozdać punkty w inne? Doszedłem do wniosku, że zrobiłem złe inwestycje i chciałbym to jakoś zmienić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 14:24, zerohunter napisał:

Wejdź na umiejętności, i tam zmiana profesji.


Zastanawiałem się nad tym ale jeśli to wezmę to mimo iż teraz gram wiedźminem to ponownie będę mógł go wybrać czy będę musiał wziąć czarodziejkę/przerazę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować