Zaloguj się, aby obserwować  
C-BOOL2

The Witcher VERSUS, niegdyś Duel Mail ;) - Temat Ogólny [M]

1009 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2009 o 13:13, Łowca Gier napisał:

> Raczej nie będzie wyzerowania poziomów.Jakbyś się czuł gdybyś miał 30 poziom i zaczynał

> od początku ?

Już raz to jakoś przeżyłem (wspomniane przejście z bety na Versusa) :P
Wszedłem od nowa, by zobaczyć tę nową wersję i muszę przyznać, że lekko się zawiodłem.
Oprócz nowych przedmiotów nic ciekawego nie ma (płacić nie mam zamiaru), przydałoby
się kilka nowych klas lub jakieś głębsze zmiany w rozgrywce.

No mi się zdaje że CD Projekt Red z fajnej gry przeglądarkowej chce zrobić płatnego MMO(oczywiście przeglądarkowego). Wiem że to opcjonalne ale sam fakt że coś takiego jest, niepokoi.

Aż się boje myśleć gzie to zawędruje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa klasa pewnie będzie w następnej części ;) Na razie zmian nie jest dużo i ja też nie zamierzam płacić.Teraz wiedźmini są bardzo dobrzy na czym ucierpiały przerazy (gram nią) .Mam nadzieję że poprawki zostaną wprowadzone jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli versus będzie płatny to przestanę w niego grać. Na razie muszę się trochę rozeznać po tych przedmiotach. Specjalnie czekałem na tą wersję i nie grałem przez miesiąc, bo chcę zmienić klasę . Nie chciałem grać bo bym wszedł na wyższy poziom i bym więcej zapłacił. Teraz poznam nowe przedmioty i zmienię klasę.


Co to jest? Ja będę musiał co miesiąc tyle płacić, czy tylko raz wystarczy? Jak raz to może będę grał.

Co to jest te liczby, na przykład "kup 750" Czego będę miał 750?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 12:11, xD ominik napisał:

Jeśli versus będzie płatny to przestanę w niego grać. Na razie muszę się trochę rozeznać
po tych przedmiotach. Specjalnie czekałem na tą wersję i nie grałem przez miesiąc, bo
chcę zmienić klasę . Nie chciałem grać bo bym wszedł na wyższy poziom i bym więcej zapłacił.
Teraz poznam nowe przedmioty i zmienię klasę.


Co to jest? Ja będę musiał co miesiąc tyle płacić, czy tylko raz wystarczy? Jak raz
to może będę grał.


Co to jest te liczby, na przykład "kup 750" Czego będę miał 750?

Dobra, już wiem o co chodzi 750. Właśnie przestałem grać w versusa. Dowidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 12:17, xD ominik napisał:

> Jeśli versus będzie płatny to przestanę w niego grać. Na razie muszę się trochę
rozeznać
> po tych przedmiotach. Specjalnie czekałem na tą wersję i nie grałem przez miesiąc,
bo
> chcę zmienić klasę . Nie chciałem grać bo bym wszedł na wyższy poziom i bym więcej
zapłacił.
> Teraz poznam nowe przedmioty i zmienię klasę.
>
>
> Co to jest? Ja będę musiał co miesiąc tyle płacić, czy tylko raz wystarczy? Jak
raz
> to może będę grał.

>
> Co to jest te liczby, na przykład "kup 750" Czego będę miał 750?
Dobra, już wiem o co chodzi 750. Właśnie przestałem grać w versusa. Dowidzenia.
Nie trzeba płacić żeby grać.Ja nie płace i gram i czuję się dobrze.Jeśli będziesz płacić to będziesz miał łatwiej po prostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 14:09, Lukasaz napisał:

> > Jeśli versus będzie płatny to przestanę w niego grać. Na razie muszę się trochę

> rozeznać
> > po tych przedmiotach. Specjalnie czekałem na tą wersję i nie grałem przez miesiąc,

> bo
> > chcę zmienić klasę . Nie chciałem grać bo bym wszedł na wyższy poziom i bym
więcej
> zapłacił.
> > Teraz poznam nowe przedmioty i zmienię klasę.
> >
> >
> > Co to jest? Ja będę musiał co miesiąc tyle płacić, czy tylko raz wystarczy?
Jak
> raz
> > to może będę grał.

> >
> > Co to jest te liczby, na przykład "kup 750" Czego będę miał 750?
> Dobra, już wiem o co chodzi 750. Właśnie przestałem grać w versusa. Dowidzenia.

> Nie trzeba płacić żeby grać.Ja nie płace i gram i czuję się dobrze.Jeśli będziesz
płacić to będziesz miał łatwiej po prostu ;)

Zobaczę jak się gra bez płacenia. Będę wybierał tych co też nie płacą i może jakoś dojdę na 30 poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 17:09, Martimat napisał:

no po tych zmianach (i bez płacenia - nie rozumiem czym się martwicie) jest całkiem
nieźle :D

patrzcie na to - wiedźmin to ja

http://versus.thewitcher.com/?fight=326517992〈=5

Bardzo, dobrze. Tylko ta przeraza ani razu z obroną nie trafiła. Ja grając przerazą jeszcze nigdy nie zdibyłem doświadczenia =4. Zwylko jest to +2, nigdy nie miałem też +3. A orenów mam zwylke +170 a nie 350 tak jak ty.

Może się zdecyduję i zapłacę im 70zł nie wziąłbym sobie wszystkiego. Tylko umiejętność noszenia 4 przedmiotów więcej i umiejętność zmiany klasy za darmo, a widzę że za to płaci się raz 100 mandragorów. Te 70zł starczyło by mi na półtora roku gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 19:42, lordlolek napisał:

ech... to miało nie dawać dużo przewagi... ta mandragora...


- mandragora daje przewagę najwyżej taktyczną, tzn. jeśli zrobisz sobie na jej podstawie miksturkę do podglądy umiejętności przeciwnika (przed walką), inne mikstury które robisz z mandragory ... zresztą przecież chyba czytałeś - w zakładkach na versusie...

przedmioty się też mocno pozmieniały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja od dzisiaj gram w versusa. Na nowo punkty talentu porozkładałem i teraz siekam po 70 życia! Wiedźmin pada po 4 rundzie. Kilka razy się już tak zdarzyło. Tylko wiedźmin jak wygra ma +4 doświadczenia, a jak zawsze mam +2. Kilka razy miałem +1. Zwykle też mam +180 orenów, a wiedźmin ma 340 orenów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 19:33, lordlolek napisał:

no a otrzymywanie większej ilości złota i doświadczenia?
to jest duża przewaga.

No to jest coś. Ja tak myślę aby im trochę kasy nie przelać i na tą większą ilość orenów za wygraną walkę nie przeznaczyć. Ale nie rozumiem o co chodzi z "możesz nosić do 4 przedmiotów więcej w sakwie" A sakwa to sakwa a nie ekwipunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 21:51, xD ominik napisał:

No to jest coś. Ja tak myślę aby im trochę kasy nie przelać i na tą większą ilość orenów
za wygraną walkę nie przeznaczyć.


ja też bym to zrobił... szczególnie że teraz jest więcej przedmiotów...

>Ale nie rozumiem o co chodzi z "możesz nosić do 4 przedmiotów

Dnia 20.01.2009 o 21:51, xD ominik napisał:

więcej w sakwie" A sakwa to sakwa a nie ekwipunek.


bez tej sakwy możesz tylko nosic 2 przedmioty a z to 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować