Zaloguj się, aby obserwować  
C-BOOL2

The Witcher VERSUS, niegdyś Duel Mail ;) - Temat Ogólny [M]

1009 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2010 o 19:27, Ichibanboshi-kun napisał:

> Aha, teraz już wszystko jasne :D A ja biedny bym się męczył. Dzięki. Trochę drogie
te
> race podrózne, za mało zysków z podróży jak za tą cenę.
Zależy, ponieaż nie raz możesz mie.ćtakie szczęście że nie doś że znajdujesz 5 mandragor,
dostajesz 5+ expa to jeszcze kamyczki runiczne sprzedajesz za 800 orenów :D
> Czy jak wykupię miksturę echa pamięci to będę mógł zobaczyć jak zwykle walczy przeciwnik


Co masz na myśli pisząć 5+expa? A kamuczków nigdy nie znalazłem, je można tylko sprzedać czy coś innego da się zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 19:41, xD_ominik napisał:

Co masz na myśli pisząć 5+expa? A kamuczków nigdy nie znalazłem, je można tylko sprzedać
czy coś innego da się zrobić??


Jak pewnie zauważłeś już, podróż polega na swego rodzaju historii, jedna z nich jest właśnie taka "wyczuwwasz pole magiczne, znjujesz runy, za które możesz dostać ładn sumę orenów" i od razu wyskakuje Ci na zielono podpis Oreny: +XXX

Z expem mam na myśli to:
"Widzisz zbliżającą się do Ciebie górę skał, wiesz, że jest to żywiołak. Używasz magii ażeby go przechytrzyć i atakując całą mocą - pokonujesz"

Doświadczenie: +X

Z mandragorami jest tak samo, jakaś historyjka i podpis, w ten sposób możesz również znaleźć różne inne, przydatne przedmioty, osełki i takie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 17:17, jkjkljkl napisał:

Witam!

Mam teraz 15lvl czarodziejką ,świat 2 , nick havecaare. Chętnych zapraszam do walki :P.
Czy jest może jakaś gildia gram.pl?

Nie słyszałem o takiej i raczej jej nie ma, bo pojawiłaby się w tym wątku ;) Zawsze można założyć ale potrzebna nam jest większa ilość graczy.Ja jestem już zajęty bo należę do Wolnej Kompanii ;P
Jak coś Czempion9 s2 lvl24 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj (a raczej jeszcze wczoraj) zacząłem grać :). 15 lvl czarodziejką - nick Arkhaor. Póki co wymiatam - 75% walk wygranych :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 00:01, Arkhaor napisał:

Dzisiaj (a raczej jeszcze wczoraj) zacząłem grać :). 15 lvl czarodziejką - nick Arkhaor.
Póki co wymiatam - 75% walk wygranych :P.

Schody dopiero się zaczną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się robi nudne. Cały czas wygrywam, już 11 walka z rzędu wygrana.

Mikstura echa pamięci da mi możliwość sprawdzenia jak walczył przeciwnik w innych jego poprzednich walkach z kimś innym?? Chcę się upewnić a nie chcę wywalić mandragory w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 13:10, xD_ominik napisał:

To się robi nudne. Cały czas wygrywam, już 11 walka z rzędu wygrana.

Mikstura echa pamięci da mi możliwość sprawdzenia jak walczył przeciwnik w innych jego
poprzednich walkach z kimś innym?? Chcę się upewnić a nie chcę wywalić mandragory w błoto.

Tylko jeśli wcześniej z nim walczyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O_o poszedłem dzisiaj pierwszy raz na wycieczkę do Wyzimy i dostałem +2 do żywiołu ;D. Nie wiedziałem, że to aż takie opłacalne.

//No dobra...teraz straciłem 2 żywiołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 13:52, Czempion9 napisał:

> To się robi nudne. Cały czas wygrywam, już 11 walka z rzędu wygrana.
>
> Mikstura echa pamięci da mi możliwość sprawdzenia jak walczył przeciwnik w innych
jego
> poprzednich walkach z kimś innym?? Chcę się upewnić a nie chcę wywalić mandragory
w błoto.
Tylko jeśli wcześniej z nim walczyłeś.

To ja w takim razie nie rozumiem to daje za zyski??

Arkhaor
Kiedyś też się cieszyłem tak jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 16:47, Arkhaor napisał:

O_o poszedłem dzisiaj pierwszy raz na wycieczkę do Wyzimy i dostałem +2 do żywiołu ;D.
Nie wiedziałem, że to aż takie opłacalne.

//No dobra...teraz straciłem 2 żywiołu.

Już chyba wiesz o co w tym chodzi... ;P masz to tylko na czas podróży ale i tak fajny bajer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam chodzić do kanałów pod Wyzimą :P. Zarobiłem właśnie 1000 Orenów. Ogólnie ciekawa linia fabularna mnie tam spotkała ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 22:55, Arkhaor napisał:

Polecam chodzić do kanałów pod Wyzimą :P. Zarobiłem właśnie 1000 Orenów. Ogólnie ciekawa
linia fabularna mnie tam spotkała ;).


Jest fajno, ale tylko przez chiwle, po jakimś czasie prawdopodobnie dojdziesz do nwiosku że nie warto wychylać z ciepłej twierdzy nosa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich zainteresowanych. Od dziś dostępny jest nowy patch 3.7.
Dodaje nowe lokacje do podróży (w sumie 5), specjalne misje związane z podróżami i co chyba najważniejsze możliwość posiadania przez gildię zamków i robienie oblężeń na zamki innych gildii. Więcej informacji można poczytać na forum gry.
Ja tymczasem wracam do kanałów szukać siedliska heretyków (misja ze zniszczeniem ich siedliska jest). Choć jak znam życie, teraz nie będę mógł go znaleźć :)
Zapowiada się ciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie wzięło żeby sobie w coś browserowego popykać... Zajrzałem i pytanie mam zanim się zarejestruje, a tam nic nie znalazłem.
Czy jest tam też jakieś premium, że za sms''y dodatkowe itemki skille czy cuś? W sumie nie jestem jakimś karierowiczem/ rankingowcem siedzącym 24/h i nie zależy mi by być megauber ale też drażni mnie w takich produkcjach podział na graczy premium i tych gorszych...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam...no ja aktualnie też siekam w TW:V...mimo iż nie pamiętam całkowicie swojego poprzedniego hasła a co do tego samego wyglądu gry to muszę przyznać że ta nowość jaką ujrzałem całkowicie mnie oczarowała...zawsze miałem wstręt to gierek przez przeglądarkę ale ta ma coś w sobie...no i widok toczonych walk i w ogóle...ale mniejsza z tym tutaj bardziej chodzi o pytanko jakie mam do społeczności Versusa..a mianowicie zauważyłem że osoby które zarejestrowały gre The Witcher (niezaleznie czy rozszerzona czy pdst) mają taki fajny motyw ''ciachniecia'' pazurami na nicku swojej postaci (W Versus oczywiscie) i właśnie ja też zarejestrowałem swój tytuł ale czegos takiego jak nie było tak nie ma...może mi to ktoś po chłopskiemu opisać krok po kroku co jest 5? Aaaa i pytanko numer 2...czy ma ktoś może już konkretne linki do jakiegoś drzewka...w prowadzeniu wiedzmina?

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 07:39, Pariah napisał:

Tak mnie wzięło żeby sobie w coś browserowego popykać... Zajrzałem i pytanie mam zanim
się zarejestruje, a tam nic nie znalazłem.
Czy jest tam też jakieś premium, że za sms''y dodatkowe itemki skille czy cuś? W sumie
nie jestem jakimś karierowiczem/ rankingowcem siedzącym 24/h i nie zależy mi by być megauber
ale też drażni mnie w takich produkcjach podział na graczy premium i tych gorszych...
Pozdrawiam


Jest pewien rodzaj premium. Otóż za złotówki można kupić mandragorę. Tą natomiast można wydać na mikstury (zwiększające ilość zdobywanego złota, bądź doświadczenia, przyspieszające podróże itp), używki (przydatne w walce), potrzebna też jest do rozbudowy gildii.
Na całe szczęście mandragorę można też zdobyć nie płacąc nic (podczas wykonywania misji, podczas podróży, czasem jako drop po walkach wypada). Trzeba się tylko uzbroić w cierpliwość :). Ja osobiście nie wydałem na mandragorę ani złotówki, a cały czas pnę się powolutku w rankingu.

Po więcej informacji odsyłam na forum gry (link 2 posty wyżej).

Co do problemu Petricka. Sprawdź czy grę zarejestrowałeś pod tymi samymi danymi co grasz (konto forumowe jest powiązane z kontem gry). No i oczywiście zajrzyj na forum, tam chyba jest nawet wątek z takimi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mianowicie zauważyłem że osoby które zarejestrowały

Dnia 24.03.2010 o 16:42, Petrick napisał:

gre The Witcher (niezaleznie czy rozszerzona czy pdst) mają taki fajny motyw ''ciachniecia''
pazurami na nicku swojej postaci (W Versus oczywiscie) i właśnie ja też zarejestrowałem
swój tytuł ale czegos takiego jak nie było tak nie ma...może mi to ktoś po chłopskiemu
opisać krok po kroku co jest 5? Aaaa i pytanko numer 2...czy ma ktoś może już konkretne
linki do jakiegoś drzewka...w prowadzeniu wiedzmina?

Pozdr.

Jeśli zarejestrowałeś grę to dostajesz +10% orenów za wygraną walkę. To chyba działa tylko przez jakiś czas, nie ma się tego na cały czas. Może już ten czas minął jeśli zarejestrowałeś grę dawno i już nie masz tych śladów krwi.

Ma ktoś z was 27 poziom lub podobny, byśmy sobie zagrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować