Zaloguj się, aby obserwować  
C-BOOL2

The Witcher VERSUS, niegdyś Duel Mail ;) - Temat Ogólny [M]

1009 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2010 o 13:16, Tr4c3R napisał:

Proste pytanie:
Opłaca się grać przerazą?

Ja gram i uważam że się opłaca nią grać.przeraza jest twarda ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 20:51, Arkhaor napisał:

Mwahahaha :D.
Chyba o czymś zapomnieli ;).


Ahaha, łatka dodała widzę co nieco ciekawych szczegółów :D Chyba zacznę w takim razie to czytać ;) Szkoda że ostatnio czasu nie mam za wiele na grę :( aż zdąrzyłem spaść 2k miejsc w dół :(

btw Działą komukolwiek sygntaura versusowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nie działa ;P, ale widziałem parę osób które ją miały także nie wiem na jakiej zasadzie to działa.

Swoją drogą. Jak zarejestrować wiedźmina na konto VS? Ponoć coś to daje ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapisałem się do gildii . O to w tym chodzi ? Jakie mi to daje nowe możliwości?

Jestem na 28 poziomie przerazy i jestem w Kaer Morhen. Graczy na 28 poziomie jest niewiele, teraz to jestem ja sam. W których miastach jest bardzo duża ilość graczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 09:54, xD_ominik napisał:

Zapisałem się do gildii . O to w tym chodzi ? Jakie mi to daje nowe możliwości?

Jestem na 28 poziomie przerazy i jestem w Kaer Morhen. Graczy na 28 poziomie jest niewiele,
teraz to jestem ja sam. W których miastach jest bardzo duża ilość graczy?

Na S1 grasz czy na S2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 13:00, Czempion9 napisał:

> Zapisałem się do gildii . O to w tym chodzi ? Jakie mi to daje nowe możliwości?

>
> Jestem na 28 poziomie przerazy i jestem w Kaer Morhen. Graczy na 28 poziomie jest
niewiele,
> teraz to jestem ja sam. W których miastach jest bardzo duża ilość graczy?
Na S1 grasz czy na S2 ?

Na pierwszym świecie, na 2 mam czarodziejkę na 11 poziomie ale nią bardzo rzadko gram. Cały czas opieram się n przerazie z 1 świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 14:41, xD_ominik napisał:

> > Zapisałem się do gildii . O to w tym chodzi ? Jakie mi to daje nowe możliwości?

>
> >
> > Jestem na 28 poziomie przerazy i jestem w Kaer Morhen. Graczy na 28 poziomie
jest
> niewiele,
> > teraz to jestem ja sam. W których miastach jest bardzo duża ilość graczy?

> Na S1 grasz czy na S2 ?
Na pierwszym świecie, na 2 mam czarodziejkę na 11 poziomie ale nią bardzo rzadko gram.
Cały czas opieram się n przerazie z 1 świata.

Na S1 nie gram ale powiem ci że pewnie w Wyzimie dużo graczy może być bo to w końcu stolica :)
Zobaczyłem przed chwilą że mam cię jako znajomego na forum Wiedźmina xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 16:01, Czempion9 napisał:

Na S1 nie gram ale powiem ci że pewnie w Wyzimie dużo graczy może być bo to w końcu stolica
:)
Zobaczyłem przed chwilą że mam cię jako znajomego na forum Wiedźmina xD


Myśl tak dalej to możesz skończyć bez kasy będąc zmuszonym przez kilka dni zarabiać na instruktorach xD
Wbrew pozorom większość graczy zwykle siedzi w KM, ale! Zmieniło się to od czasu ostatniego pacza i teraz częsciej są porozsadzani po twierdzach, a przez Wyzimę to tylko przelotem po drodze do twierdzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak wykonywać misje??

Bo mam questa że mam znaleźć jakieś 5 kryształów i miejsce to dolina Kaer Morhen. Byłem dopiero raz ale nic nie znalazłem. Trzeba tak kilkakrotnie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 16:01, Slappy napisał:

Mam pytanie jak wykonywać misje??

Bo mam questa że mam znaleźć jakieś 5 kryształów i miejsce to dolina Kaer Morhen. Byłem
dopiero raz ale nic nie znalazłem. Trzeba tak kilkakrotnie czy jak?

Właśnie tak.Może się zdarzyć że nic nie znajdziesz, acz czasami że wszystko.Trzeba być cierpliwym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 16:08, Czempion9 napisał:

Właśnie tak.Może się zdarzyć że nic nie znajdziesz, acz czasami że wszystko.Trzeba być
cierpliwym ;)


Dla przykładu, ja tam musiałem latać 7 razy, żeby znaleźć 5 kryształków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem oko na swoje dwa konta z których nie korzystam już od 1,5 roku ... widzę, że sporo się zmieniło. Myślę czy aby nie wrócić do gry, bo kiedyś grało się fajnie, tylko czy ja to teraz wszystko ogarnę ... Mam Czarodziejkę i Wiedźmina na 22 levelu, nie jest źle, ale jestem ciekaw co namieszali od czasu gdy grałem w rozgrywce, skillach, przedmiotach ... ciekawe jakie taktyki się teraz sprawdzają, będę musiał zrobić pewnie reskilla.
Czarodziejka spadła sporo w rankingu, ale nią szło mi dobrze tylko gdzieś do 19 levelu, potem zacząłem przegrywać i przerzuciłem się na Wiedźmina ... on o dziwo spadł w rankigu tylko jakieś 1000 miejsc, bo jest gdzieś koło 1700 miejsca ;P Nieźle jak na rok niegrania xD Eh, muszę poobczajać i poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link co dostałem tu od forumowicza do innego forum, nikt nie odpowiada więc może ktoś wie tutaj, proszę o pomoc. Kazało mi założyć nwoe konto, założyłem. Kazali przypisać stare do tego, przypisałem. Ale co dalej? pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 21:13, Sareth14 napisał:

Link co dostałem tu od forumowicza do innego forum, nikt nie odpowiada więc może ktoś
wie tutaj, proszę o pomoc. Kazało mi założyć nwoe konto, założyłem. Kazali przypisać
stare do tego, przypisałem. Ale co dalej? pomocy!

Pisałeś na oficjalnym forum ? Tam na pewno ktoś ci pomoże.
http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=25770.900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować