Zaloguj się, aby obserwować  
C-BOOL2

The Witcher VERSUS, niegdyś Duel Mail ;) - Temat Ogólny [M]

1009 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2010 o 12:14, Czempion9 napisał:

> Link co dostałem tu od forumowicza do innego forum, nikt nie odpowiada więc może
ktoś
> wie tutaj, proszę o pomoc. Kazało mi założyć nwoe konto, założyłem. Kazali przypisać

> stare do tego, przypisałem. Ale co dalej? pomocy!
Pisałeś na oficjalnym forum ? Tam na pewno ktoś ci pomoże.
http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=25770.900

Pisałem dwa razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, chcę wrócić do aktywnej gry i mam parę pytań...
Czy nadal na jednym koncie można mieć jedną postać? Bo mam dwa konta bo gram i Czarodziejką i Wiedźminem, ale jestem ciekaw czy aby nie zmienili czegoś że da się konta połączyć, byłoby miło.

Jakie są dobre buildy dla Wiedźmina lub Czarodziejki? Kiedyś u pani miotającej zaklęcia popularne było zwiększenie obrażeń w następnej turze dzięki wzmocnieniu, a potem grzmotnięcie krytyka kamienną pięścią. U Wiedźmina za to popularne były krytyki ze zwykłego, szybkiego ciosu oraz jedno Rozłupanie, czy jakoś tak, ten atak najlepszy w drzewku siły. Mocne były też pewne kombinacje znaków.

O co chodzi z tym całym systemem podróżowania i questów który się pojawił? Są jeszcze jakieś achievementy jeśli dobrze widzę ...

Co to za opcja w prawym dolnym rogu, gdzie jest opcja "Chcę Walczyć" - "Walcz z Instruktorem, pozostało wyzwań: 5, kup więcej" ??

Jak działają gildie i o co chodzi? Gdy zaczynałem grać ludzie organizowali się w te gildie i robili sobie własne turnieje z zapisami na forum, czyżby programiści włączyli gildie oficjalnie do gry + jakieś opcje?

No i poproszę o jakiekolwiek informacje, które warto znać jeśli wracam do gry po ogromnej przerwie ... (kończyłem grać z miesiąc może po wprowadzeniu Mandragor).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 17:04, Outlander-pro napisał:

Jakie są dobre buildy dla Wiedźmina lub Czarodziejki?

W sumie każdy gra tak jak napisałeś. Czasem tylko spotkasz czarkę, która napieprza z odłamków (mnie), chociaz teraz najbardziej popularnym buildem dla czarki jest szybkomagiczny, al nie polecam tego.

Dnia 17.04.2010 o 17:04, Outlander-pro napisał:

O co chodzi z tym całym systemem podróżowania i questów który się pojawił? Są jeszcze
jakieś achievementy jeśli dobrze widzę ...

Misje to sposób na kase, a aczki na expa i resztę tego co jest za te nagrodą.

Dnia 17.04.2010 o 17:04, Outlander-pro napisał:

Co to za opcja w prawym dolnym rogu, gdzie jest opcja "Chcę Walczyć" - "Walcz z Instruktorem,
pozostało wyzwań: 5, kup więcej" ??

Raz dziennie mozesz zawalczyć 5 razy z instruktorem - czyli botem, fajny sposób na zarobienie kasy, nie tracąc punktów rankingowych. Jednak czasem te walki z botami są wkurzające, bo cały skill przewidywania czego użyje przeciwnik idzie uprawiać stosunki płciowe. przykład: Instruktor ma 5 furii, a używa cały czas ataków magicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 17:19, Markush napisał:

> Właśnie tak.Może się zdarzyć że nic nie znajdziesz, acz czasami że wszystko.Trzeba
być
> cierpliwym ;)

Dla przykładu, ja tam musiałem latać 7 razy, żeby znaleźć 5 kryształków.

Ale macie pecha, ja podróżowałem tylko 3 razy i jeszcze byłem wkurzony bo raz nic nie zebrałem. Spodziewałem się większej nagrogy za zebranie tych marnych kryształów, wcale mandragory nie dostałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 14:04, Sareth14 napisał:

> > Link co dostałem tu od forumowicza do innego forum, nikt nie odpowiada więc
może
> ktoś
> > wie tutaj, proszę o pomoc. Kazało mi założyć nwoe konto, założyłem. Kazali
przypisać
>
> > stare do tego, przypisałem. Ale co dalej? pomocy!
> Pisałeś na oficjalnym forum ? Tam na pewno ktoś ci pomoże.
> http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=25770.900
Pisałem dwa razy

http://www.thewitcher.com/forum/index.php?action=profile;u=13142
Napisz do Kapitana.On się tym zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale te questy są upierdliwe ... muszę ubić Kuroliszka w Kanałach. Byłem tam już 5 razy i ani razu go nie spotkałem, jakaś żenada :/
A taka podróż to 25 minut trwa i nawet nie można w tym czasie walczyć z ludźmi, eh... beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 14:04, Outlander-pro napisał:

Ale te questy są upierdliwe ... muszę ubić Kuroliszka w Kanałach. Byłem tam już 5 razy
i ani razu go nie spotkałem, jakaś żenada :/
A taka podróż to 25 minut trwa i nawet nie można w tym czasie walczyć z ludźmi, eh...
beznadzieja.


Właśnie takie misje są zrobione by je włączyć i sprawdzać co 5 minut dosłownie na 10 sekund i tyle. Ja sobie po prostu wchodzę na jakąś misje i włączam jakąś grę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2010 o 14:12, Piotrbov napisał:

Właśnie takie misje są zrobione by je włączyć i sprawdzać co 5 minut dosłownie na 10
sekund i tyle. Ja sobie po prostu wchodzę na jakąś misje i włączam jakąś grę i tyle.


Ja w tym czasie czytam książkę i zerkam co jakiś czas. Teraz, za szóstą wycieczką Kuroliszka znalazłem, ale mnie pokonał perkele. Poza tym widzę, że od roku nic nie zrobili z tym, że Versus masakrycznie obciąża procka, cóż za porażka :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 22:53, Dodus14 napisał:

Jak sie w tej grze zarabia kase oprucz walk i questów? I za co moge zamienic mandragory?


W tej grze zarabia się tylko za pomocą walki i questów. No i gildie mając zamki zdobywają nieco orenów za ich posiadanie raz dziennie.
A co do mandragory. Zdobywa się ją z dropów, podróży i za złotówki (sms, płatności kartą), a wymienić można ją na mikstury pomagające zdobywać doświadczenie, zwiększające szczęście (więcej dropów), ilość orenów, przyśpieszające podróże i pomocne podczas oblężeń (zwiększające siłę leczenia, tarana, balisty i takie tam). No i oczywiście można wpłacić do skarbca gildii (niektóre gildie nawet tego wymagają), aby ta miała za co budynki kupować.
Mam nadzieję, że wyjaśniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 18:56, Dodus14 napisał:

A jak się uzywa przedmiotow z pasa?


Jak ustawiasz sekwencję walki, to nad sekwencją ataku jest rozwijana lista, i tam są wszystkie używki z których możesz korzystać. Wybierasz odpowiednią i już podczas walki masz odpowiedni bonus.

Ogólnie polecam ten temat poczytać, tam znajdziesz wszystkie odpowiedzi na tego typu pytania:
http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=12263.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

próbuje się zalogować a tu pisze że nie ma takiego użytkownika! jeszcze trochę a bym miał max lvl a tu co. Pomocy (Tak pisalem juz na glownym forum ale nikt nie odpisuje od wiekow, prosilbym o pomoc tu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 21:48, Sareth14 napisał:

próbuje się zalogować a tu pisze że nie ma takiego użytkownika! jeszcze trochę a bym
miał max lvl a tu co. Pomocy (Tak pisalem juz na glownym forum ale nikt nie odpisuje
od wiekow, prosilbym o pomoc tu)

Może cię zbanowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 21:48, Sareth14 napisał:

próbuje się zalogować a tu pisze że nie ma takiego użytkownika! jeszcze trochę a bym
miał max lvl a tu co. Pomocy (Tak pisalem juz na glownym forum ale nikt nie odpisuje
od wiekow, prosilbym o pomoc tu)


Spróbuj się zalogować na inny świat. Może to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 10:32, Piotrbov napisał:

> próbuje się zalogować a tu pisze że nie ma takiego użytkownika! jeszcze trochę a
bym
> miał max lvl a tu co. Pomocy (Tak pisalem juz na glownym forum ale nikt nie odpisuje

> od wiekow, prosilbym o pomoc tu)

Spróbuj się zalogować na inny świat. Może to pomoże.

Probowalem

Czempion9
Nie wiem, tego nie moge powiedziec. Ale jak tak to za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 19:09, Sareth14 napisał:

> > próbuje się zalogować a tu pisze że nie ma takiego użytkownika! jeszcze trochę
a
> bym
> > miał max lvl a tu co. Pomocy (Tak pisalem juz na glownym forum ale nikt nie
odpisuje
>
> > od wiekow, prosilbym o pomoc tu)
>
> Spróbuj się zalogować na inny świat. Może to pomoże.
>
Probowalem

Czempion9
Nie wiem, tego nie moge powiedziec. Ale jak tak to za co?

Napisz do o2t maila to zaradzą coś na pewno.poszukam zaraz do nich adresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować