Zaloguj się, aby obserwować  
C-BOOL2

The Witcher VERSUS, niegdyś Duel Mail ;) - Temat Ogólny [M]

1009 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2009 o 11:22, Czempion9 napisał:

> Mam problem z tą grą. Szukam maila aby do twórców napisać ale nie mogę znaleźć?
Mógłby
> mi ktoś podać tego maila?
Możesz napisać do Mrrruczit''a gdyż on zajmuję się versusem - http://www.thewitcher.com/forum/index.php?action=profile;u=15980
lub napisać na forum - http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=11937.4920
A jaki masz problem?

Wiem że zmiana przedmiotów była 2 miesiące temu albo i dawniej, ale odkąd jest ta zmiana to żadne przedmioty nie pasują do moich umiejętności jakie mam w swojej przerazie. Pewnie mi tego nie uznają ale chciałem na nowo zmienić klasę postaci(oczywiście znowu na przerazę, bo od niej nigdy nie odejdę) aby kupić sobie tak nowe ataki i obronę aby mi przypasowały do przedmiotów, tak to teraz mam 2 lub 3 punkty talentu do tyłu. W versusa gram od 3 dni od tej zmiany, umiejętności specjalne przerazy też się zmieniły co mnie trochę zdenerwowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 11:45, xD_ominik napisał:

> > Mam problem z tą grą. Szukam maila aby do twórców napisać ale nie mogę znaleźć?

> Mógłby
> > mi ktoś podać tego maila?
> Możesz napisać do Mrrruczit''a gdyż on zajmuję się versusem - http://www.thewitcher.com/forum/index.php?action=profile;u=15980

> lub napisać na forum - http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=11937.4920

> A jaki masz problem?
Wiem że zmiana przedmiotów była 2 miesiące temu albo i dawniej, ale odkąd jest ta zmiana
to żadne przedmioty nie pasują do moich umiejętności jakie mam w swojej przerazie. Pewnie
mi tego nie uznają ale chciałem na nowo zmienić klasę postaci(oczywiście znowu na przerazę,
bo od niej nigdy nie odejdę) aby kupić sobie tak nowe ataki i obronę aby mi przypasowały
do przedmiotów, tak to teraz mam 2 lub 3 punkty talentu do tyłu. W versusa gram od 3
dni od tej zmiany, umiejętności specjalne przerazy też się zmieniły co mnie trochę zdenerwowało.

Nic na to nie poradzisz.Oni też na razie.Trzeba kombinować tak żeby było dobrze ;/ Który masz lvl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2009 o 11:50, Czempion9 napisał:

Nic na to nie poradzisz.Oni też na razie.Trzeba kombinować tak żeby było dobrze ;/ Który
masz lvl ?

Oni poradzą, kiedyś wyzerowali wszystkim umiejętności, jak weszła alchemia. Teraz mam 24 poziom i 2401 punktów rankingowych. Dzisiaj dostałem 52(zwykle mam 24 punkty) punkty rankingowe za wygraną, wiedzmin mi nie zabrał ani 1 życia. 100% za perfekcyjną wygraną. A ty jaką masz klasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 19:20, Czempion9 napisał:

Ja gram przerazą 22 lvl na S2 ;P I wkurza mnie honor bo przez niego dostaje mało punktów
rankingowych :/
http://versus.thewitcher.com/?fight=43940926〈=5&world=world2
moja taktyka i i mojego przeciwnika.Ciekawe :D

Jeszcze nigdy nie spotkałem przerazy co ma taką samą technikę co ja. http://versus.thewitcher.com/?fight=398449895&lang=5&world=world1 Lubię ten moment gdy zabieram przeciwnikowi 70 żyć, a jak obroni to 50 :) Choć przy czarodziejkach to się nie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 11:13, xD_ominik napisał:

Jeszcze nigdy nie spotkałem przerazy co ma taką samą technikę co ja. http://versus.thewitcher.com/?fight=398449895〈=5&world=world1
Lubię ten moment gdy zabieram przeciwnikowi 70 żyć, a jak obroni to 50 :) Choć przy czarodziejkach
to się nie zdarza.

Bardzo fajna taktyka ;p Ja zrezygnowałem z ostrza gdyż na S2 jest dużo wiedźminów którzy spamują gardą :/ więc wale silnym ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 11:54, Czempion9 napisał:

Bardzo fajna taktyka ;p Ja zrezygnowałem z ostrza gdyż na S2 jest dużo wiedźminów którzy
spamują gardą :/ więc wale silnym ;D

Ale odkąd jestem na 24 poziomie jakoś nie działa, Wiedzminy muszą mieć jakieś przedmioty co osłabiają moje szybkie ataki. Pewnie mają więcej przedmiotów w sakwie. Zastanawiam się czy jest w ogóle sens w to grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 12:24, xD_ominik napisał:

> Bardzo fajna taktyka ;p Ja zrezygnowałem z ostrza gdyż na S2 jest dużo wiedźminów
którzy
> spamują gardą :/ więc wale silnym ;D
Ale odkąd jestem na 24 poziomie jakoś nie działa, Wiedzminy muszą mieć jakieś przedmioty
co osłabiają moje szybkie ataki. Pewnie mają więcej przedmiotów w sakwie. Zastanawiam
się czy jest w ogóle sens w to grać.

Od czasu do czasu możesz grać i powoli nabijać lvl.Może przyjdą lepsze czasy dla versusa :p
Ja trzymam za o2t kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 18:48, Czempion9 napisał:

> > Bardzo fajna taktyka ;p Ja zrezygnowałem z ostrza gdyż na S2 jest dużo wiedźminów

> którzy
> > spamują gardą :/ więc wale silnym ;D
> Ale odkąd jestem na 24 poziomie jakoś nie działa, Wiedzminy muszą mieć jakieś przedmioty

> co osłabiają moje szybkie ataki. Pewnie mają więcej przedmiotów w sakwie. Zastanawiam

> się czy jest w ogóle sens w to grać.
Od czasu do czasu możesz grać i powoli nabijać lvl.Może przyjdą lepsze czasy dla versusa
:p
Ja trzymam za o2t kciuki :D

Właśnie od wczoraj zacząłem grać czarodziejką, mam już 6 poziom. Trafiłem na wiedzmina co jest na 6 poziomie i wcale nie wykożystje punktów talentu, wygrywam z nim od 3 poziomu ale trochę mi go szkoda że taki nierozeznany w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 20:43, xD_ominik napisał:

Nudzi mi się już te ciągłe wygrywanie.

To walcz z lepszymi ;p Ja już dobiłem 23 lvl :D Ale do następnego zejdzie mi się :/ Ps. fajny gramsajt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 12:07, Czempion9 napisał:

> Nudzi mi się już te ciągłe wygrywanie.
To walcz z lepszymi ;p Ja już dobiłem 23 lvl :D Ale do następnego zejdzie mi się :/ Ps.
fajny gramsajt :P

Mówię o czarodziejce na 2 świecie. mam 11 poziom. Czasy świetności przerazy były od 16 do 19 poziomu, wtedy też cały czas wygrywałem, ale ja walczę tylko z wiedzminami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 12:46, xD_ominik napisał:

Mówię o czarodziejce na 2 świecie. mam 11 poziom. Czasy świetności przerazy były od 16
do 19 poziomu, wtedy też cały czas wygrywałem, ale ja walczę tylko z wiedzminami.

Zagraj na S2.Jest trudniej i mniej ludzi ale na początku daje rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 10:48, Czempion9 napisał:

> Mówię o czarodziejce na 2 świecie. mam 11 poziom. Czasy świetności przerazy były
od 16
> do 19 poziomu, wtedy też cały czas wygrywałem, ale ja walczę tylko z wiedzminami.

Zagraj na S2.Jest trudniej i mniej ludzi ale na początku daje rade.

No właśnie na świacie 2 czarodziejką cały czas wygrywam. Ale mam dopiero 11 poziom i muszę przyznać że jest coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów czuję w sobie moc. Często przegrywałem przerazą, a teraz wygrałem kilka razy z czarodziejką która jest o 2 poziomy wyżej ode mnie i kilka razy z innymi czarodziejkami. Lubię ten moment gdy zabieram 70 żyć za jednym zamachem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludziska, powiedzcie mi proszę jak rozwiązać mój problem, jeśli wiecie ;)
A więc.
Wchodzę na stronę Versusa, pojawia się obrazek i loading. I te kółko się kręęęci i kręęci, choć przeglądarka określa status jako "zakończony". Brakuje jakiegoś plugina czy co? Bo już tak z pół godziny się kręęęęę(...)ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 13:58, Kirabaxior napisał:

Dobra ludziska, powiedzcie mi proszę jak rozwiązać mój problem, jeśli wiecie ;)
A więc.
Wchodzę na stronę Versusa, pojawia się obrazek i loading. I te kółko się kręęęci i kręęci,
choć przeglądarka określa status jako "zakończony". Brakuje jakiegoś plugina czy co?
Bo już tak z pół godziny się kręęęęę(...)ci.

Dostałem odpowiedź na forum versusa że problem został naprawiony :P Ciesz się gra i pytaj jeśli masz problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować