Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejna plotka z serii Wiilot dla Xboksa 360

14 postów w tym temacie

Zaitsev

Wykrywanie po kolejnych przyciskach upychanych z uporem maniaka przez producentów konsol na padach przyszedł czas na wykrywanie ruchów. Serwis MTV, jako już drugie źródło, donosi o projektach "Wiilota dla Xboksa 360". Premiera urządzenia ma ponoć nastąpić do końca tego roku.

Przeczytaj cały tekst "Kolejna plotka z serii Wiilot dla Xboksa 360" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze będą gry, gdzie będzie liczyć się ich grywalność nie grafika - jakoś na Wii ludize graja i się dobrze bawia. Port Bullego też jest raczej ceniony za "grywalność" - celowo w cudzysłowiu, bo nie posiadajac Liva grywalność o wiele spada. No właśnie, Live :) Nawet jak by wprowadzono taką formę dystrybucji to mozemy sobie pomażyć.

P.S. Cos ostatnio mało newsów jadących Sony, tak trzymnać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii jak wii, ale taki pilocki dla X''a mógłby byc fajny, mógłby... jak ktos ma ochote machac padami. Ja tam jakoś jestem przyzwyczajony fotel, cola, 32 hd i jazda :P
Aczkolwiek podoba mi sie patent na łączenie pada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Big M wypuściło tego pada, to konsola X360 byłaby lepsza od Wii. Niedość, że w padach jest czujnik ruchów, to jeszcze ładna grafika będzie. Ale jeszcze nie wiadomo, jak będzie z grami, aczkolwiek Microsoftowi chyba się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzeba czekać na oficjalne oświadczenie Microsoft''u, jeżeli to prawda, ciekawe, jak się będzie Xbox''owy system sterowania sprawdzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> PlayStation 3 ma od jakiegoś czasu SixAxisa, który niedawno wylądował w amerykańskich sklepach
Dzięki Tobie dowiedziałem się, że dopiero od nie dawna PS3 ma pada z czujnikami ruchu. W jakiej ja nieświadomości żyłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 21:52, K0M4R napisał:

> PlayStation 3 ma od jakiegoś czasu SixAxisa, który niedawno wylądował w amerykańskich
sklepach
Dzięki Tobie dowiedziałem się, że dopiero od nie dawna PS3 ma pada z czujnikami ruchu.
W jakiej ja nieświadomości żyłem :(

Oj, przepraszam najmocniej - w moim pustym łbie 6A i DS3 zlały się w jedno... -_-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 14:13, DArkon1990 napisał:

Moim zdaniem taki pad byłby idelany do FPSów, wreście można by było pograć z precyzją
PCtowej myszki.


Nie sądzę. :) Jestem wręcz pewien, że myszki nie pobije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować