Zaloguj się, aby obserwować  
CDS_Baxian

Problem z wyświetlaniem w Dungeon Siege 2

8 postów w tym temacie

Mam problem z wyświetlaniem obrazu w Dungeon Siege 2. Filmiki działają bez zarzutu, ale sama gra, jak również ekrany tworzenia postaci i menu gry nie wyświetla mi się, lub wyświetla mi się co najmniej dziwnie. Hmm nie wiem jak to wytłumaczyć, moża tak:
1. Zamiast kursora mam kwadracik.
2. Obraz w menu nie odświerza mi się. Np tworząc postać i zmieniając jej np fryzurę dalej mam tą samą fryzurkę co przed zmianą, muszę poruszać myszką po ekranie żeby odświerzyć obraz.
3. Cały obraz bez przerwy miga i jest zniekształcony.

Jeśli będzie trzeba mogę zamieścić screena na którym będzie widać dokładnie o co mi chodzi.

Mam widowsa XP SP2, najnowsze sterowniki do kart graficznych jakimi są 2 GF 6600 w układzie SLI, Procek to AMD 64 3200+, i 2048 ramu.

Zainstalowałem już patcha 2.2 ale to nic nie pomaga.

Pomocy PLZ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyciagnij 1 giga ... nic nie stracisz ... poza tym sprawdz czy nie masz rozdzialki powyzej 1024x768 i ustaw 800x600. Dlaczego ? Mam tez tyle ramu, plytke na nf4, 3000+ amd. I mi tez sie nie wyswietlalo menu. Grala muzyczka, ale byla kicha na ekranie - po prostu ciemnosc. Pewnego razu przed odpaleniem gry dla jaj zresetowalem ustawienia gry do domyslnych. I stal sie cud ... mialem menu :D
I tak bawilem sie w uruchamianie w 800x600 i gre w 1280x1024. Z natury jestem sklerotyczny i pewnego razu zapomnialem tego zrobic (gra po wyjsciu pozostala w wysokiej rozdzialce). Pewien resetu wyszlem na moment z pokoju i jak wrocilem mialem menu. Co sie zmienilo ? - oddalem giga ramu ktore mialem pozyczone od kumpla :D

Moze ci to nie pomoze, kazdy komp jest inny, ale sprawdzic nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja za to mam problem z dźwiękiem w DS II. A dokładnie wygląda to tak : Uruchamiam grę i gdy pojawia się logo "Microsoft" z tą animacją, słyszę w głośnikach dziwne stuknięcie i wyłącza mi się wogóle dźwięk. Nawet jak wyjdę z gry to nadal mi nie działa i dopiero restart kompa pomaga. Moja karta dźwiękowa jest zintegrowana z płytą główną (AsusP5P800) dziś ściągnąłem nowe sterowniki ale nic nie pomaga :/ Ma ktoś jakiś pomysł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z filmikami wyświetlanymi przy rozmowach z Azunickim Mędrcem, zamiast filmików widze tylko zwykły ekran gry i słysze przerywane dźwięki z filmiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a ja mam taki problem mianowicie gra osiaga mi podczas walk jakies 12 fpsow a mam 512 ramu amd-ka 2.0 i 6800-ke nawet w sp2 .Co najlepsze filmikach mam rowno 60 fpsow
Niech ktos da mi wskazowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować