Zaloguj się, aby obserwować  
Zabrajin

Gramowicze!

32 postów w tym temacie

Ludzie. Ja po prostu myślę że to nie jest dawne stare dobre gram.pl. Poszło dalej technicznie (Web 2.0) i efekty tego "poszło dalej" nie za bardzo mi odpowiadają. Przeważnie moderatorzy zamykają dany temat i odsyłają do tematu ogólnego. Problem w tym że np. dany użytkownik mógł po prostu założyć go bo tam nikt nie chciał mu odpowiedzieć, lub nikt na ten temat nie zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat może nie do końca odpowiedni jednak tytuł tematu jak najbardziej.
Takie pytanie z innej beczki bo może ktoś kojarzy czy może jest jakiś gramowicz który przebywa w Anglii? Bo miałbym do niego pewną nietypową prośbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moderatorów lubię. Są surowi, nie są "miętcy". Zdarzają się im błędy, ale większość ich wyczynów, to dobro, służące ładowi publicznemu.

Przybyło po prostu dzieciarni. Ale są jeszcze starzy wyjadacze, są jeszcze Ci, których kojarzę. A mnie kojarzycie? Powiedzcie, że tak! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 17:13, LESZ3u napisał:

Sandro? Ktoś jeszcze mi kiedyś mignął, ale nie jestem pewien. Hartus?


Ok, dzięki. A kojarzysz może jeszcze kogoś? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 18:37, crash807 napisał:

Ok, dzięki. A kojarzysz może jeszcze kogoś? ;p

Izrafel92 chyba z Irlandii, ale pewnie to Cię nie "ratuje" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 18:42, Traitor napisał:

Izrafel92 chyba z Irlandii, ale pewnie to Cię nie "ratuje" :)


Dzięki, skontaktowałem się z nim ale nie wiem czy zdąży na czas odpisać i pomóc.

Szukam kogoś z Anglii kto np. na święta przyjeżdża do Polski bo chciałem coś kupić na ebay''u jednak sprzedający nie wysyła do polski (waga około 2,2kg i napisał mi, że przesyłka jest bardzo droga i nie zawiera ubezpieczenia więc do Polski nie wyśle - heh jakby to on pokrywał koszty...) i pomyślałem, że może wtedy była by ta przesyłka wysłana do tej osoby która by mi to do kraju przywiozła a ja bym w zamian tej osobie zapłacił 50zł. Zna ktoś może kogoś kto byłby w stanie pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że szybszym sposobem dotarcia do kogoś z takim zapytaniem jest ogłoszenie się w wątku ... z ogłoszeniami. Bo tam raczej zagląda więcej osób niż tu do tego niemal wymarłego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 19:06, Tyler_D napisał:

Myślę że szybszym sposobem dotarcia do kogoś z takim zapytaniem jest ogłoszenie się w
wątku ... z ogłoszeniami. Bo tam raczej zagląda więcej osób niż tu do tego niemal wymarłego
tematu.


No w sumie nie chciałem tam spamować ale myślę, że skoro oferuję za to 50zł to już spamem to nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Napisz do allegrowiczów:

Failte_Eireann

Robert1111cd

Opisz sytuację jakby się pytali kto dał Ci namiar to powiedz że JacekDydynski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować