Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prezentujemy kolejne tytuły w nowej serii XK HIT!

30 postów w tym temacie

Zastanawia mnie po co zrobiono te nowe serie. Wyraźnie widać, że lądują tu te same gry, które już były dostępne w "starej klasyce" i jedyne co się zmieniło to opakowanie. Po jakiego czorta zabito tamtą serię i dano "nowe"? ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 20:09, Pablo09 napisał:

To wszystko już było w STAREJ extra klasyce więc nie ma się czym chwalić...


Oni się nie chwalą, tylko piszą jakie będą gry w serii. Bo części które były w EKX, nie będzie w XK :)

Po za tym - Reklama to reklama - ma robić swoje - Przyciągać klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech liczyłem na jakieś świeższee pozycje (co nie znaczy nowe, po prostu jakieś inne, których do tej pory nie wydano w tanich seriach) a tu widzę, że w większości CDP odgrzewa przeterminowanego kotleta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 00:37, TermoCT napisał:

Ech liczyłem na jakieś świeższee pozycje (co nie znaczy nowe, po prostu jakieś inne,
których do tej pory nie wydano w tanich seriach) a tu widzę, że w większości CDP odgrzewa
przeterminowanego kotleta...


A co, mieli te "stare" tytuły wycofać ze sprzedaży? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marketing Panie i Panowie, Marketing :) Nowa edycja, kosmetyczne zmiany a przedstawiają niczym rewolucję. Czysty marketing. Tak samo jak zagrywki nVidii i wydawanie "nowej" serii kart :))) Kogoś kto chociaż trochę liznął marketing nie powinno to dziwić.
Jasne, że to jest odgrzewanie starego kotleta. Tyle, że przecież CDP nie wycofa "starych gier", na które jest popyt - kto strzela gola do własnej bramki?
Pozytywem jest to, że wprowadzono XK Dodatek. Wcześniej przecież wszelkie dodatki szły w pełnej cenie XK. Najbardziej mnie ciekawi czy coś nowego wpadnie do serii GOLD. Ah i o wiele bardziej przyjemne byłyby pudełka DVD z rodzaju tych w jakich wydawana jest Kolekcja Klasyki Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ze to zabieg marketingowy. Nie musicie mi tego uświadamiać ;) Te ponad 10mln zysku CDP nie wzięło się znikąd :P Szkoda jedynie, że CDP tak wyraźnie robi z graczy kretynów kolejny raz... Mimo tego niesmaku mam nadzieję, że w nowej serii pojawią się jakieś dodatkowe tytuły, a tylko cała Klasyka Next w nowym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 10:56, TermoCT napisał:

Wiadomo, ze to zabieg marketingowy. Nie musicie mi tego uświadamiać ;) Te ponad 10mln
zysku CDP nie wzięło się znikąd :P Szkoda jedynie, że CDP tak wyraźnie robi z graczy
kretynów kolejny raz... Mimo tego niesmaku mam nadzieję, że w nowej serii pojawią się
jakieś dodatkowe tytuły, a tylko cała Klasyka Next w nowym opakowaniu.


Przecież już doszło kilka nowych tytułów, a na pewno będą następne. Nie ma się o co martwić, bo nawet jeśli NIC by się nie zmieniło - Gorzej nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować