Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft ponownie zaprzecza - Windows 7 nie ukaże się w 2009

53 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2008 o 17:07, szeretucha napisał:

Jacek W. ja mam 2 i do tego 8800 ale i tak nie wlaczam gier na viscie bo jest to samobojstwo.

Wyniki mówią za siebie. Screeny z Playback.pl:

20080408171342

20080408171346

20080408171351

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 17:10, red1939 napisał:

Gdyby Vista była taka zajefajna, to nie pytano by wciąż kiedy wyjdzie Windows 7. Na Vistę
się nie przesiadam - ma ją mój kumpel i tyle co on miał problemów ze sterownikami i różnymi
innymi badziewiami, to naprawdę mu nie zazdroszczę. Poza tym, jak mówi przysłowie piłkarskie:
nie zmienia się drużyny, która wygrywa (tutaj: systemu Windows XP).

Jest też takie które mówi: "kto nie idzie do przodu, ten się cofa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 17:13, Cmq napisał:

> Jacek W. ja mam 2 i do tego 8800 ale i tak nie wlaczam gier na viscie bo jest to
samobojstwo.
Wyniki mówią za siebie. Screeny z Playback.pl:

Jak należy to rozumiec? Czy Crisis jest kiepsko zoptymalizowany pod Viste? Czy Vista kiepsko pod Crisisa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 17:10, red1939 napisał:

Poza tym, jak mówi przysłowie piłkarskie: nie zmienia się drużyny, która wygrywa (tutaj: systemu Windows XP).


Idąc tym tokiem rozumowania, nadal wszyscy byśmy siedzieli na starym, dobrym, niezawodnym DOSie, czasem wyposażonym w nakładkę w postaci Windowsa 3.11...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 17:39, Namaru napisał:

Jak należy to rozumiec? Czy Crisis jest kiepsko zoptymalizowany pod Viste? Czy Vista
kiepsko pod Crisisa? ;)

Któż wie, może wina w Viscie, moze w Crysisie. Ale jak widać Vista taka zła jak ją malują nie jest i większość gier działa jakość porządnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 17:04, Jacek W. napisał:

Jak nie macie 2gb ramu to nawet nie wlaczajcie nowych gier na viscie :D

A jak ma się 4GB RAM lub więcej to może być problem z zainstalowaniem tego systemu. Akurat moi znajomi to mieli. Ciekawe tylko jak i kiedy MS to naprawi. (w sumie to by musieli wypuścić Na razie to nie problem, ale jak 4GB i więcej stanie się standardem...

Poza tym pamiętajmy, że już były słabe Windowsy, które wielu użytkowników pominęło (np. taki Millenium, wielu i tak nadal używało 98SE, a potem przesiadło się od razu na XP). Oby tylko Windows 7 okazał się naprawdę wart czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystko co mówicie to głupota ja jakoś siedzę na Viście od początku roku i błędów żadnych nie mogę załapać a Crysis na średnich wyciąga mi średnio 29-35 FPS-a :O a gdy przeszedłem na ten wasz głupi XP to wydajnośc w Crysisie odrazu mi spadła o 4 fpsy !! jak teraz zostaniecie na xp to wam się smutno potem zrobi gdy zobaczycie że Windows Seven będzie wymagał 3 gb/ram grafiki minimalnie 9800 i procka czterordzeniowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Flaku co ty za przeproszeniem Pie****sz? Na Viscie ci Crysis lepiej poszedl niz na xp? A masz Oryginalnego XP? Bo wydaje mi sie ze nie skoro tak mowisz... heh usmialem sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na Vistę nie przesiadam się z prostej przyczyny. Nie mam odpowiedniego sprzętu:) Póki co XP służy mi w miarę dobrze. Zmienię sprzęt to wtedy i system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 17:07, szeretucha napisał:

Jacek W. ja mam 2 i do tego 8800 ale i tak nie wlaczam gier na viscie bo jest to samobojstwo.



Mam na laptopie Viste i jakoś Cod 4 mi spokojnie chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale w czym problem panie Nie-wiem-jaki-mam-rozmiar*? No, chyba że idzie o to iż "nieważne jak, grunt żeby mówili"...
*wszak dziwna to nazwa dla największej spółki softwareowej, przyznacie? Ironia niezamierzona/nieprzewidziana, ale…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować