Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV w dniu premiery tylko dla najszybszych?

49 postów w tym temacie

pepsi

Brytyjskie sklepy internetowe prawdopodobnie nie będą miały wystarczającego zaopatrzenia, by już w dniu premiery gry GTA IV zapewnić jej zakup wszystkim zainteresowanym. Już teraz niektórzy sprzedawcy nie przyjmują zamówień przedpremierowych.

Przeczytaj cały tekst "GTA IV w dniu premiery tylko dla najszybszych?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro wiedzieli że ta marka sprzedaje się doskonale to dlaczego jest taki zapas egzemplarzy a nie większy? Jak chcą to mogą zawsze przyjechać do Nas po egzemplarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mnie trochę sfrustrowaliście :( mam nadzieję że to nie będzie miało jakieś wpływu na rynek polski. Dawno już złożyłem zamówienie na edycje kolekcjonerską u Cenegi i chyba się wywiążą ze swojej umowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście można poczekać ponieważ po premierze na pewno zakup gry trochę się uspokoi... i wtedy będzie można spokojnie zakupić swój wymażony egzemplarz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo sobie wypraszam by mnie traktowano jako kradziosza. a pan walgierz the nadpobudliwy frustrat zróci mi kanto. świadomośc pewnych faktów nie skazuje mnie na kare śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że to tylko podgrzewanie atmosfery przed premierą - gra obrosła już mitem, a nie sądzę by było z nią inaczej niż z pozostałymi częściami GTA, które owszem sprzedały się świetnie, ale problemów z nabyciem nie było w chwili premiery. Myślę, że dotyczyć to będzie głównie rynków zachodnich i gier w edycjach kolekcjonerskich - spójrzcie np. na konsolę Wii - tam jakieś zapisy, braki, a u nas na półkach odłogiem leży :) Co do pre-orderów, to mam różne doświadczenia - dwie gry miałem przed Empikiem czy MediaMarkt & Sp., na inne zgrzytając zębami musiałem czekać 2-3 dni po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie jara konieczność stania w kilometrowych kolejkach po to by kupić cokolwiek w dniu premiery. Tym bardziej gry. Moim zdaniem, kto będzie miał GTA IV kupić to zrobi to razem z kupnem PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że najlepiej będzie kupić Starter Packa z GTA4 (lada moment w empiku będzie SP z GT5: P więc z GTA4 będzie na bank tylko później) Do tego czasu może dojdą jakieś patche do singla (patrząc na problemy Konami i nie tylko do multi też wyjdą patche) co poprawi radość grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie poczekam do jesieni i kupię... wersję na PC. a potem poczekam z 5 lat... i sobie pogram na nowym kompie :P
PS: te znaki zapytania na końcu każdego tytułu newsa to specjalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować