Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA zadowolone z zainteresowania demem UEFA EURO 2008

22 postów w tym temacie

pepsi

Jak podaje polska oficjalna strona firmy Electronic Arts, udostępnione 26 marca demo UEFA EURO 2008 zostało pobrane w naszym kraju już ponad 10 tysięcy razy. Polska premiera pełnej wersji zaplanowana jest na 18 kwietnia tego roku. Gra ukaże się wówczas na platformach PC, PS2, PS3, PSP i X360.

Przeczytaj cały tekst "EA zadowolone z zainteresowania demem UEFA EURO 2008" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10000 pobrań (w ogóle, czy tylko w Europie?) i powód do dumy? Niektóre freewary na polskich stronach mają kilkakrotnie więcej pobrań niż to "dzieło". Pewnie tak jak poprzednie UEFA EURO okaże się to być tylko modem ostatniej FIFY :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10000 pobrań ? Chyba ma świecie. Przyznaję się że ściągnąłem i ja ale po zobaczeniu menu od razu do kosza. teraz mówię tak : Jeśli FIFA 09 nie będzie ZNACZĄCO zmieniona to FIFE mówię nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli nie w rzeczywistości, to może chociaż na wirtualnych boiskach polska reprezentacja wygra Euro 2008..."

tego typu komentarze są dla mnie żałosne. Oryginalnie, doprawdy.
Z tego co widzę, to nie tylko ja tak uważam, bo już 3 osoby "machnęły" ocenę 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W demo na PS3 gra się prześwietnie. :)
Pierwszy raz od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem gry od EA Sports, bo tryb ''Be a Pro'' jest naprawdę zachęcający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, już od kilku dni mówię sobie, że wreszcie je ściągnę, lecz zawsze coś mi wypada i tego nie robie. Dzisiaj już ostatecznie postaram się to zrobić. Czytałem na forach, że jest to niezła gierka, lepsza od zwykłej Fify 08. Zobaczymy co z tego wyjdzie, mi osobiście edycje specjalne z World Cup 2002 na czele się podobały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duża ilość ściągnięć bo zapewne głównym celem osób , które ściągały demo chciały sprawdzić czy poprawiło się coś od ostatnich edycji. Nie grałem , lecz chyba wiadomo , iż tylko składy są inne :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bez sensu jest kupowanie gry która jest aktualna przez miesiąc za takie pieniądze. przecież to zdzieranie z ludzi ich ciężko zarobionych pieniędzy:P myślę że adekwatna cena na PC to 49zł. Wtedy nawet ja bym kupił. Po drugie to fifa 2008 w nowym pudełko z oficjalnym logiem euro. Jak dla mnie to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko odnosze takie wrazenie, czy naprawde ta gra ma grafike zenujaca (przy max detalach ustawionych w menu), a sama gra jest wrecz niemozliwie nieplynna (bynajmniej nie chodzi o skokowosc, tylko o ruchy postaci)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, sam fakt, że gra, która jest aktualna przez kilka tygodni, a tyle kosztuje, jest warta tylko dema. Cena do jakości wg mnie jest zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demko, grafika mnie odrzuciła(nie można zmienić detali), i gra mi się tak samo, jak w....Mistrzostwa Świata FIFA 2006 xD.Denna gierka, ja tam czekam na demko Fifki 09.Ale i tak gram w PES 2008 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować