Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa odsłona serii eXtra Klasyka - ujawniamy tytuły

32 postów w tym temacie

gram.pl

Seria eXtra Klasyka jest już na rynku od siedmiu lat. Przechodziła ona wiele przeobrażeń w zakresie wyglądu, ceny, opakowania i nazwy. Pojawiały się w niej nowe tytuły, a kolejne edycje były coraz bogatsze. Teraz przyszła pora na kolejną odsłonę tej popularnej serii wydawniczej. Nowa generacja eXtra Klasyki została podzielona na trzy różne wydania:

Przeczytaj cały tekst "Nowa odsłona serii eXtra Klasyka - ujawniamy tytuły" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te wszystkich newsy dotyczące tego wydarzenia, można dojść do wniosku, że się spodziewać już tylko możemy tytułów, które znajdowały się w poprzedniej edycji EK ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 17:31, gothicsheep napisał:

Patrząc na te wszystkich newsy dotyczące tego wydarzenia, można dojść do wniosku, że
się spodziewać już tylko możemy tytułów, które znajdowały się w poprzedniej edycji EK ;).


Jeszcze kilka tytułów z podanej gdzieś kiedyś przez Evila reklamy z KŚG nie zostało oficjalnie zapowiedziaych.
Najlepsze zostanie na koniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i koniec... Wiecej nowości nie będzie. Oprócz JE nic wielkiego do eXtra Klasyki nie trafiło. Jestem naprawdę zawiedziony. Cenega chyba was tym razem pokonała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Winter Assault to też samodzielny a jest w dodatek. Zresztą mniejsza o samodzielność - naprawdę lepiej byłoby gdyby wszystkie dodatki były w XKD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i pięknie. Czuję że od razu kupię około 5-8 gierek już nie mogę się doczekać 24 kwietnia. Dobrze że Colin 2005 znowu będzie bo chciałem kupić na wyprzedaży jednak już nigdzie nie mogłem dostać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 18:22, gadula4 napisał:

Tylko, że Winter Assault to też samodzielny a jest w dodatek. Zresztą mniejsza o samodzielność
- naprawdę lepiej byłoby gdyby wszystkie dodatki były w XKD.


hmmmm... Winter Assault był dodatkiem raczej niesamodzielnym, z tego co wiem, jedynie Dark Crusade jest samodzielny ;)

A co do gierek to cóż, pierwszy rzut najlepszy, drugi nieco gorszy, a trzeci i czwarty to już powielanie tych samych gier niepotrzebnie :P (co tam robią Worms 3D i Sąsiedzi z Piekła Rodem 1 & 2?!). Gdybym miał wybrać to z tych gier wziąłbym Jade Empire, F.E.A.R-a, Fahrenheita, i może Scraface ;) szkoda jedynie, że nie pojawi się w tej serii Worms 4 i ToCA Race Driver 3 :/ (mam nadzieję że jednak długo nie będę na te gierki czekał ;) tylko skąd na to wszystko kasę wziąć :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie za dużo tu gier z eXtra Klasyki neXt. Mam nadzieje, że zostawili najlepsze na koniec a tym najlepszym będzie Fable :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Winter Assault z tego co mi mówił kolega ma nawet na pudełku, że to samodzielny. Ale to wiem tylko od kolegi, więc głowy nie dam.
PS:Piątku jeszcze nie ma, więc może będzie jeszcze Worms 4 i Toca Race Driver 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy mi się wydaje, czy tytuły miały być ujawniane do piątku? więc może jeszcze coś rzucą :)
ale fakt, na razie ja też jestem rozczarowany tytułami z xkh. poza kilkoma z xkn, które i tak są świetne, to co najwyżej mógłbym zakupić F.E.A.R. i... tyle . ale nie zakupię. czekam na Tocę 3. no, chyba, że jeszcze jakiś hicior wyleci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie :

czym się różni wydanie FLATOUT 2 z tej nowej sterii od tej w starszej oprócz innego pudełka ?

czy jest to nowo wydrukowana płyta z grą czy po prostu naklejka a pod nią stara EK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 19:50, gadula4 napisał:

Winter Assault z tego co mi mówił kolega ma nawet na pudełku, że to samodzielny. Ale
to wiem tylko od kolegi, więc głowy nie dam.

To dobrze, bo już by się turlała po bruku. ;)
Winter Assault to dodatek wymagający podstawki, co jest wyraźnie zaznaczone na pudełku. W wersji z XKN też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować