Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa odsłona serii eXtra Klasyka - ujawniamy tytuły

32 postów w tym temacie

Jak na razie na oku mam tylko Fahrenheita i Scarface''a, ale wraz z pojawieniem się zapowiedzi gier z Golda sytuacja się troszkę zmieni :P Mam też nadzieję, że w tej serii będzie więcej gier, niż te trzy, co zapowiedziano w reklamie KŚG (NWN Diamentowa Edycja, Saga Gothic, Saga Settlers) i pewnymi reedycjami Sagi BG i ID...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część z tych gier to już odgrzewane kotlety, nie wiem co w tym zestawieniu robią toca2, worms 3d, czy tony hawk, które nadal można kupić w biedronkach w dużych pudłach za połowę tej ceny.
Reszta to w zasadzie to co było tylko w nowym opakowaniu, nie wiem czy był sens odnawiania serii która już wyrobiła sobie pewną renomę, może lepiej było skupić się na dodawaniu ciekawszych gier niż odnawianiu starych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak stare opchnąć w nowym :P. Zwykła zmiana pudełek by bardziej przyciągnąć uwagę do kupna. Dla mnie nie ma się czym podniecać ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh mnie to się marzy aby w nowej ''''eXtra Klasyka DODATEK'''' pojawiły się wszystkie dodatki oficjalne i te nieoficjalne do ''''Blitzkriega'''' byłoby miodzio ... ale to tylko pobożne życzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 22:39, ColdVentura napisał:

Ehh mnie to się marzy aby w nowej ''''eXtra Klasyka DODATEK'''' pojawiły się wszystkie
dodatki oficjalne i te nieoficjalne do ''''Blitzkriega'''' byłoby miodzio ... ale to
tylko pobożne życzenie :)


Biorąc pod uwagę, że grę w Polsce wydawała Cenega, to faktycznie jest to tylko i wyłącznie pobożne życzenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to chyba Jade Empire sobie wezmę bankowo.. ale najpierw w końcu kupię GW :D ciekawym co będzie w gold, ale chyba wielkich zaskoczeń nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modle się żeby był Fable - A tak to kupię FEAR''a i Jade Empire. I może coś jeszcze. Jak kast starczy bo szykuje upgrade kompa.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować