Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sam & Max: Sezon 1 - recenzja

12 postów w tym temacie

Curtiss

Pisaliśmy już niegdyś o grze "w odcinkach". Jak sie wydaje sam pomysł jest rewelacyjny, gorzej jednak z wykonaniem. Chodzi oczywiście o częstotliwość ukazywania sie kolejnych epizodów, a nie jakość samej gry. Tym razem słów parę o polskiej edycji Sezonu pierwszego gry Sam & Max.

Przeczytaj cały tekst "Sam & Max: Sezon 1 - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba się skuszę na to ;] Grałem po angielsku w Abe Lincoln Must Die, humor po prostu miecie.

Do not feed the submarine! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko do tej recenzji dodam, że wcześniej S&M wystąpili w grze S&M Hit The Road (bodajże z 1993 r.), a oprócz tego mieli kilka cameo (choć to chyba za duże słowo:)) w innych grach LucasArts np. Secret of Monkey Island, Day of The Tentacle, Dark Forces czy Outlaws. Warto też wspomnieć, że w Telltale Games pracują ludzie, którzy tworzyli legendarne przygodówki lucasów (seria Monkey Island, Indiana Jones, Maniac Mansion, Full Throttle itd.) Dave Grossman czy Mike Stemmle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jednym miejscu nie zgodzę się z Recenzentką. Mianowicie chodzi o polski dubbing i głos p. Manna. Tekst czytany jednostajnie, bez praktycznie jakichkolwiek zmian w intonacji mnie osobiście nie przypadł do gustu. Po zapowiedziach spodziewałem się czegoś innego - głos p. Manna pasuje idealnie do postaci jaką miał dubbingować, ale w moim odczuciu wygląda jakby nie przyłożył się do tego należycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt trafia do mnie ta recenzja, po prostu nie zgadzam się z niektórymi zdaniami autorki...

- "Nie ma praktycznie żadnych łamigłówek wymagających większego wysiłku, dobrej pamięci czy logicznego myślenia"? ciekaw jestem tylko jak Pani bez logicznego myślenia rozwiązała takie kwestie jak psychoanaliza w 1 odcinku czy debata w odcinku 4
- pochwała W. Manna? to pan Boberek powinien tutaj zostać specjalnie uwzględniony! :D
- "Abraham L. Musi Umrzeć" najnudniejszym odcinkiem? Ja stawiałbym go raczej w pierwszym rzędzie..
- questy się upodabniają? to mylne wrażenie, mamy do czynienia z tymi samymi lokacjami, ale zawsze dochodzi w nich do zupełnie innych wydarzeń

Więcej mi się nie chce pisać, hehe. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować