Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout MMO - trwają starania Interplayu

42 postów w tym temacie

W tym problem ,że głownym atutem fallouta którego nie bedzie miec mmo to zajebista fabuła jak i mozliwosc dokonywania wyborów moralnych oraz robienie questa na rózne sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, MDK na liście? Chyba zapomnę o TES: Fallout i zacznę wyczekiwać tego tytułu:P

@lurynowicz: nie zdziwiłbym się gdyby Fallout MMO wyglądałby równie bajkowo, wszak Conan jest brutalny ale kolorowy przynajmniej dla mnie.
Przecież to głupota aby gry stricte turowe robić na MMO gdzie liczy się refleks i kolejny rajdzik. Jeśli pierwszy screen z tej produkcji będzie naładowany efektami graficznymi zwątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie skreślał od razu Fallouta bo fajnnie jest grać samemu - szczerze też tak wolę i nawet w Singlu żadko brałem drużynę - ale w MMO też można grać samemu - ale co to za przyjemność? myśle że naprawde wyprowadziło by ich z dołka a ja bym kupił w ciemno - tym bardziej że Interplay był kiedyś jak Bizzard - co nie wypuści staje się hitem - oczywiście to lekkie przegięcie ale nadal - prawie każdy zna Descent, Fallout czy Jima mimo że mógł w to nie grać - jak wyjdzie kupie - nawet jak będzie z abonamentem =) myśle że Inter nas nie zawiedzie - tym bardziej że bardzo starają się pozostać narynku a robią przecież to dla nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout MMO = Koniec życia prywatnego... Cóż uwielbiam Fallouty, mam wszystkie części w ilości x3 :). Tak na wszelki wypadek, W Fallouta gram praktycznie codziennie, kiedy sie nudzę i nie mam co robić. Jeżeli wyjdzie MMO, to jedno jest pewne. Będzie moje, i strach się bać do czego to doprowadzi ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przyznaję pomysł nie głupi ale są 3 rzeczy
1 Walka w turach i mmo? jakoś tego nie widzę
2 Musiał by być ch.......ie duży świat, bo pustkowia pełne graczy przestaną być pustkowiami.
No chyba że innych graczy będziemy spotykać tylko w miastach/osadach/kryptach (gdzie ludno jak najbardziej być może), a przy spotkaniach na pustyni wygeneruje się jakaś mapka na której będzie tylko gracz (drużyna graczy?) oraz spotkane npc-ty
3 rzut izomeryczny (przynajmniej jako opcja, np przy swobodnej kamerze) być musi.
ps nie bijcie za mocno, ale uważam że można by przerobić S.P.E.C.I.A.L.-a tak żeby zamiast punktów rosły te umiejętności których dana postać używa (kolejny krok w stronę realizmu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 23:58, Klimos napisał:

Zaitsev, czy przypadkiem poprawna forma dopełniacza od nazwy tej firmy nie powinna być
"Interplaya"?

Faktycznie tak jest "bardziej" poprawnie, ale jak już poprawiamy to zgodnie z językiem polskim - powinno być "Interplay''a" bo kończy się na samogłoskę ;]

Dnia 09.04.2008 o 23:58, Klimos napisał:

no no, jeśli użyją Van Burdena, a silnik S.P.E.C.I.A.L. nie zostanie znacząco zmieniony, to jeśli dodać >aktualizacje (np. nowe perki itd) to będzie pierwsza klasa !


Oczywiście nie użyją Van Burena a system SPECIAL (to nie silnik, tylko system mechaniki gry) zostanie zmieniony w ogromnym stopniu. Van Buren to materiały na Fallout 3 i przede wszystkim ważna tam była fabuła dla normalnej gry pojedynczego gracza. F3 tworzy Bethesda i całkowicie odrzuciła te materiały. Jeśli chodzi o SPECIAL, to wydaje mi się oczywiste, że tak samo jak w F3 inteligencja nie wpływa na rozmowy i nie ma walki turowej (to niewielkie przykłady zmiany systemu), tak w tym MMO nie będzie nieznacznie zmienionego SPECIAL-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 09:52, globbi napisał:

Oczywiście nie użyją Van Burena a system SPECIAL (to nie silnik, tylko system
mechaniki gry) zostanie zmieniony w ogromnym stopniu. Van Buren to materiały na Fallout
3 i przede wszystkim ważna tam była fabuła dla normalnej gry pojedynczego gracza. F3

niewiem co z S.P.E.C.I.A.L.-em, ale von bouren nigdy nie był oficjalnie falloutem 3 (co więcej, nigdy nie ogłosili że pracują nad takowym. o wszystkim wiadomo tylko dlatego że "internetowi dziennikarze" chadzali z programistami i-playa na piwo), i nie został sprzedany razem z całą resztą (a wiec betsha musiała z niego zrezygnować, a nie chciała. inna sprawa że i tak by nie wiedzieli co z tymi materiałami zrobić, bo póki co robią tylko (dużo) action (minimum) rpg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jesli skille rosly by wraz z ich wykorzystywaniem to kazdy napotakny maxllvowiec mialby prawdopodobnie wszystko na 300%....niezbyt mi sie cos takiego podoba;p Hmm co do tacticsa i jego walk w czasie rzeczywistym..nie wiem moze jest dziwny ale jak dla mnie dziala swietnie ..i gra sie baaardzo przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakoś udało się RTS''a przełożyć na MMO (WoW) i raczej nie chodzi o typ gry ale o świat postnuklearny i klimat gry. Mimo że to są tylko plany to mnie już mają na pewno w kieszeni :]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Zaitsev, czy przypadkiem poprawna forma dopełniacza od nazwy tej firmy nie powinna
>> być "Interplaya"?

Dnia 10.04.2008 o 09:52, globbi napisał:

Faktycznie tak jest "bardziej" poprawnie, ale jak już poprawiamy to zgodnie z językiem
polskim - powinno być "Interplay''a" bo kończy się na samogłoskę ;]


No niestety mylisz się - nie stawiamy apostrofu. Wyraz "Interplay" kończy się na samogłosce "y", ale przed nią również występuje samogłoska - zasada dotyczy nazwisk i nazw własnych.
http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629618

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vojtas, w takim razie przepraszam. Jak mi w liceum polonistka te zasady tłumaczyła to nie wspomniała o takich przypadkach :P

Sorry, że przyczepię się jeszcze do pisowni, ale ludzie, gra tworzona kiedyś przez Interplaya, która w założeniu miała być trzecim Faloutem to projekt Van Buren - piszę się tak samo jak się wymawia, po prostu. Nie rozumiem skąd zawsze się biorą dziwne burdeny i boureny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 18:26, globbi napisał:

Vojtas, w takim razie przepraszam. Jak mi w liceum polonistka te zasady tłumaczyła to
nie wspomniała o takich przypadkach :P


Nie mnie, tylko apostrof przeproś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje, że zabezpieczą te fundusze i wydadzą te gre na światło dzienne :P Bo po Falloucie3 spodziewam sie khem.. katastrofy :d :P ale sie zobaczy co przyszłość przyniesie... Fallout online ech... straszne kuszące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fallout mmo Super trzeba tylko jeszce banczek rozbić bo z tego co wiem planóje sie sporo naprawde fajnych mmo tak wiec taki fallout przetrwa tylko wtedy gdzy obnizy abonment :P bo skoro bllizard sie nie kwapi do tego wow który zamiast 50 zł/miesiecznie kosztował by 20zł zamiast 10milonów graczy miał by z 40milionów graczy ale co ja tam gadam co to ma wspulnego z falloutem o tyle ze warhammer online tez pewnie bedzie w cenie i utrzymaniu taaki jak wow malo tego zapowiedziany juz W40k mmo tez pewnie bedzie w tych granicach wiec jedyna rzecz jaka mozna zrobic z falloutem to nic innego jak usawic abonament na ok 20zl bo tyle to nawet 6latki uzbieraja wiec to wedłuk mnie jedyny ratunek dla tej firmy a tak btw to ciekawe ja duza bedzie mapa pewnie tylko usa i meksyk ale jak by producenci zrobili caly swiat :) to by była frajda isc do miejsca gdzie "pracowałes" albo "dorasales"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować