Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tylko 15 tys. farciarzy zagra podczas najbliższych testów Age of Conan

19 postów w tym temacie

Zaitsev

Chętni do sprawdzenia trybu PvP Age of Conan? Niestety, ale na najbliższy betatestowy weekend Funcom przewidział jedynie 15 tys. wolnych miejsc. Trzeba wyprać i ładnie wyprasować swoje szczęście, bo z pewnością się teraz przyda.

Przeczytaj cały tekst "Tylko 15 tys. farciarzy zagra podczas najbliższych testów Age of Conan" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mala rada dla ludzi ktorzy chca wziasc udzial w tym Evencie:) Prawdopodobnie bedzie trzeba s ciagnac cala bete( przynajmniej tech testerzy musza wiec tutaj tez raczej zajdzie taka potrzeba) a wazy ona hmm kolo 25 giga wiec zaczynajcie sciagac jak tylko bedzie taka mozliwosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym zagrał, tym bardziej że zgłosiłem sie do bety AoC jakieś pół roku temu i nie mogę się doczekać zaproszenia:( Ale jak czytam na forach ile GB zajmuje klient to boje sie że zaczynając 16 do końca weekendu Gamespotu bym nie ściągnął :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że wcześniej nie pomyślałem że będzie potrzeba tyle miejsca na dysku, nie przygotowałem sobie takiej partycji (mam kilka systemów operacyjnych i na Windowsa dużo nie zostało) i do tej pory, pomimo kilku zaproszeń na weekendowe granie nie mogłem tego zrobić. Cóż, trzeba wybrać się po nowy dysk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Capture the Skull - hehe, pamiętam coś o podobnej nazwie w Q3 - trzeba było kasować wrogów i zbierać ich czachy :) Ciekawe czy to też w tym typie będzie zabawa przy użyciu broni białej? (dziwna ta konstrukcja zdania wyszła - polska trudna język :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 10:05, Xeoo napisał:

Mala rada dla ludzi ktorzy chca wziasc udzial w tym Evencie:) Prawdopodobnie bedzie
trzeba s ciagnac cala bete( przynajmniej tech testerzy musza wiec tutaj tez raczej
zajdzie taka potrzeba) a wazy ona hmm kolo 25 giga wiec zaczynajcie sciagac jak tylko
bedzie taka mozliwosc:)

Jejku... Ludzie z prędkością mniejszą niż 1 MB, będą mieli problem, bo ściągnąć to zajmie im pewnie z tydzień, a nawet dwa.

Gdyby nie to, że to tak wiele ściągania będzie, to bym się zapisał, ale nie będę odbierał komuś szans na udział, skoro sam nie wykorzystam. >_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I koniec. Szkoda, że dopiero po fakcie miałem możliwość się o tym dowiedzieć i wejść na stronę Gamespotu.
Ech, może następnym razem się uda.
Pozdrowienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konto na GameSpotcie mam, ale z testów raczej nie skorzystam.

Liczba 15,000 beta testerów jest według mnie wystarczająca. Oby tylko oni naprawdę pomagali, a nie brali udział w testach, byleby sobie zagrać. Mnie szczerze mówiąc ten tytuł za bardzo nie interesuje, nie mniej jednak sporo słyszałem o nim pozytywnego. Zobaczymy jakie noty zbierze po premierze na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm te 15k ludzi dostanie szanse pgorania w pvp 3 dni wiec o 15 tysiacach beta testerow mowic nie mozna hehe:)

Co do wielkosci gry to jesli patche na oficialu beda wielkosc tych z bety;p to po kazdm "patch day" czekac nas bedzie 2-3 dni sciagania xD. Jakiez bylo moje zdziwienie gdy pewnego dnia po odpaleniu aoc zaczelo mi pobierac 6 gigowego patcha:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym dostał propozycje testowanie bety to i tak... bym nie skorzystał. Gra totalnie mnie nie interesuje. Chyba jedyny MMoRPG jaki mi się podobał to Archlord i WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać AoC, jutro Tech beta a za tydzien PVP Event mam nadzieję ze beta testerzy też się załapią na ta okazje.....A do sciagniecia jest ok przynajmniej narazie 17 gb Enyoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sciagajcie lepiej z http, linki sa po zalogowaniu na konto, klient ma wtedy ~12-13gb i sciaga sie max predkoscia, patcherem jest ciezko bo duzo ludzi go wlacza na patche i dodatkow sciaga juz gotowe pliki, wiec jest tego nawet do 20gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować