Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch do Laira potwierdzony

12 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Gra Lair na PlayStation 3 otrzyma 17 kwietnia długo oczekiwany patch, który umożliwi sterowanie smokiem przy pomocy gałek analogowych pada konsoli. Data ta jest na razie potwierdzona jedynie dla Japonii. Poprawka przyniesie również inne zmiany, takie jak opcja wyświetlania celownika pomagającego w namierzaniu przeciwników.

Przeczytaj cały tekst "Patch do Laira potwierdzony" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 10:00, Olamagato napisał:

Widmo PC zbliża się... ;)

True,true.....
Niedługo to konsole będą się różniły od PC''tów tylko tym, że nie trzeba im zmieniać bebechów i odpala się gry z płytek(w sumie, to już chyba tak jest ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 10:03, Gol Galad napisał:

Niedługo to konsole będą się różniły od PC''tów tylko tym, że nie trzeba im zmieniać
bebechów i odpala się gry z płytek(w sumie, to już chyba tak jest ;P).

Niedługo (ale trochę później) to i w bebechach peceta nie będzie się grzebać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że twórcy nie zapomnieli o swojej grze.

Lair głównie był krytykowany właśnie za sterowanie, a więc wydanie tego patcha jest jak najbardziej na miejscu. Gałki analogowe są bardzo wygodne, sam lubię na nich grać. Niestety nie miałem okazji sprawdzić sterowania smokiem w Lairze, ale w przypadku innych gier ruchy poprzez wychylenia pada jak najbardziej mi się podobały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest świetna wiadomość. Kiedy grałem w to u kumpla... to w ogóle zaciskałem zęby z powodu zapominania się co do sterowania...

duży plus +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli od razu byłaby dostępna taka opcja, grą na pewno zainteresowałoby się więcej osób, a tak - może przynajmniej teraz się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować