Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wersja beta edytora D'jinni do Wiedźmina udostępniona!

67 postów w tym temacie

Zaitsev

Studio CD Projekt RED nareszcie opublikowało wersję beta edytora do Wiedźmina, D'jinniego. Wraz z tą aplikacją udostępniono także łatkę uaktualniającą grę do wersji 1.3, która zawiera dodatkową historię "Cena neutralności".

Przeczytaj cały tekst "Wersja beta edytora D'jinni do Wiedźmina udostępniona!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powyższej informacji nie widac na stronie głównej gram.pl ani po prawej w tabelce najnowszych info, więc polecam poprawic. Sporo osób nie zagląda na forum czy do starszych newsow i tego nie zauważy.
Pozdrawiam.
P.S.- ten patch całkiem "ciężki". Spodziewałem się czegoś mniejszego, ale to pewnie ta nowa historyjka jest winna
PPS-czemu tylko 400KB się ciągnie? słabo trochę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 11:37, Waaazuuup napisał:

Powyższej informacji nie widac na stronie głównej gram.pl ani po prawej w tabelce najnowszych
info, więc polecam poprawic. Sporo osób nie zagląda na forum czy do starszych newsow
i tego nie zauważy.
Pozdrawiam.
P.S.- ten patch całkiem "ciężki". Spodziewałem się czegoś mniejszego, ale to pewnie ta
nowa historyjka jest winna
PPS-czemu tylko 400KB się ciągnie? słabo trochę ;D

Na stronie głównej jest ustawiony na samej górze, jako gorący temat, więc nie jest wyświetlany drugi raz, bo i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ponoć zachowane gry z wersji 1.2 mogą nie działać poprawnie po wgraniu 1.3...Chyba się wstrzymam z łataniem, jako, że gry jeszcze nie skończyłem (dopiero akt III).

"PPS-czemu tylko 400KB się ciągnie? słabo trochę ;D"

lol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to już te zapowiadane poprawki i ten edytor (pomijając że to beta) co znajdą sie w tej nowej majowej edycji Wiedżmina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie!
Długo czekałem na ten edytor, a Wiedźmina wypadało by zaktualizować, bo coś mi się sypie w jednym miejscu.
Czy naprawdę można mieć problem z seavami do gry?
jeśli tak, to się wstrzymam, ale nie jestem pewien. Może to plotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kreve Podobno ten dodatek będzie ważyć 1 GB, który ma być także w Edycji Rozszerzonej.

cedricek Jak twórcy napisali że tak, to zapewne tak.

Arthandas9 Lepiej zainstalować po kolei 1.1a => 1.2 => 1.3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie! Zobaczymy, co wyjdzie z tego edytora, już mam pewien pomysł :)

Ah - jedno pytanie - czy mogę mieć pewność, że po zainstalowaniu łaty nie popsuje mi się sejw? Bo gram na 1.2 i wolę nie grać od nowa skoro mam 4 akt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 12:45, Arthandas9 napisał:

Chciałem się tylko upewnić, łatkę 1.3 wrzucamy na wersję 1.0 czy na 1.2?


1.3 zawiera w sobie wszystkie wydane dotychczas patche, więc możesz go zainstalować na wersję 1.0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 11:37, Waaazuuup napisał:

PPS-czemu tylko 400KB się ciągnie? słabo trochę ;D


No mogłoby być nieco lepiej, ale te 400 kB/s to na szczęście średnia prędkość, a nie maksymalna. W 12 minut łatka znalazła się na dysku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 13:25, Klimos napisał:

> PPS-czemu tylko 400KB się ciągnie? słabo trochę ;D

No mogłoby być nieco lepiej, ale te 400 kB/s to na szczęście średnia prędkość, a nie
maksymalna. W 12 minut łatka znalazła się na dysku ;]

To obrzydliweee. Musicie o tym mówić na głos? Mam łącze 256... Nie rozmawia się przy ślepym o kolorach... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 13:34, Zaitsev napisał:

To obrzydliweee. Musicie o tym mówić na głos? Mam łącze 256... Nie rozmawia się przy ślepym o kolorach... :D


W domu to też bym to ciągnął Bóg wie ile... A tak, w pracy, chwilunia i jest na dysku. Zaraz potem na pendrivie i można spokojnie w domu instalować. Większe rzeczy zawsze ciągnąłem w miejscach pracy, czy też na uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 11:47, Zaitsev napisał:

Na stronie głównej jest ustawiony na samej górze, jako gorący temat, więc nie jest wyświetlany
drugi raz, bo i po co?

Faktoza. Nie zauważyłem chyba jeszcze trochę wczorajszy z rana byłem :D my bad ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To normalne, że postacie nie mają głosów i nie ruszają ustami jak mówią? Wiem, że to tylko mod i CDP nie będzie specjalnie robił dubbingów, ale chce się upewnić czy to nie przypadkiem jakiś błąd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować