Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wersja beta edytora D'jinni do Wiedźmina udostępniona!

67 postów w tym temacie

Ehh ludziska co w marudzicie na brak udzwiekowienia dialogów. Autorzy pisza przeciez, ze "Cena neutralności" zostala zrobiona w edytorze (czyli tak jakby to robil koncowy uzytkownik). Teraz wyobrazcie sobie, ze robicie przygode - jak rozumiem pierwsze co to telefon do aktorow podkladajacych dialogi z prośbą o małe prywatne nagranie???? :) To po prostu oczywiste ze tego nie bedzie (albo bedzie: Wiedzmin z glosem nastolatka po mutacji hehehe).

Jak dla mnie ta dodatkowa przygoda to przedsmak tego co pojawi sie w necie jak za robienie przygod zabiora sie gracze. Oczyma wyobrazni juz widze Fanow ASa odtwarzajacych caly pakiecik opowiadan.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy po zainstalowaniu patcha 1.3 będę mógł kontynuować rozpoczętą już grę w Wiedźminie? Jestem obecnie na rozdziale 2 i niekoniecznie mam ochotę rozpoczynać całą grę od początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 11:21, Squork napisał:

Wie ktoś czy po zainstalowaniu patcha 1.3 będę mógł kontynuować rozpoczętą już grę w
Wiedźminie? Jestem obecnie na rozdziale 2 i niekoniecznie mam ochotę rozpoczynać całą
grę od początku...

Różnie, jedni mówią, że działa im bez problemu a innym za to się sypią, proponuję więc zrobić kopię zapasową zapisów, zainstalować patcha, jak savy nie będą działać to reinstall gry i ukończyć ją na patchu 1.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 12:19, PharauhnMizzrym napisał:

> Wie ktoś czy po zainstalowaniu patcha 1.3 będę mógł kontynuować rozpoczętą już grę
w
> Wiedźminie? Jestem obecnie na rozdziale 2 i niekoniecznie mam ochotę rozpoczynać
całą
> grę od początku...
Różnie, jedni mówią, że działa im bez problemu a innym za to się sypią, proponuję więc
zrobić kopię zapasową zapisów, zainstalować patcha, jak savy nie będą działać to reinstall
gry i ukończyć ją na patchu 1.2

Możesz też się sprężyć i ukończyć Wiedźmina na szybko! ;) He, he...
Co do edytora - właśnie ściągam i nie mogę się doczekać zakończenia pobierania!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 12:19, PharauhnMizzrym napisał:

> Wie ktoś czy po zainstalowaniu patcha 1.3 będę mógł kontynuować rozpoczętą już grę
w
> Wiedźminie? Jestem obecnie na rozdziale 2 i niekoniecznie mam ochotę rozpoczynać
całą
> grę od początku...
Różnie, jedni mówią, że działa im bez problemu a innym za to się sypią, proponuję więc
zrobić kopię zapasową zapisów, zainstalować patcha, jak savy nie będą działać to reinstall
gry i ukończyć ją na patchu 1.2


Zainstalowałem patcha i wszystko mi chodzi ładnie i porawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 08:06, Squork napisał:

Zainstalowałem patcha i wszystko mi chodzi ładnie i porawnie.

To gratuluję i życzę miłej gry... ja jeszcze dwa miesiące muszę czekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować