Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - nowa tapeta

41 postów w tym temacie

Jest!! Mój ulubiony news, znów zagościł na łamach gram.pl, już się zaczynałem denerwować, że ta chwila już nigdy nie nastąpi. A tu tak nagle znowu jest. Te tapety to przecież szczególnie ważne informacje, aż dziw bierze że inne serwisy nie grzmią gdy te się pojawiają... hmm?
Tylko szkoda że tapeta to dno totalne, ot wycięte z gry modele postaci na ciemnym tle. Czy może być coś bardziej kiczowatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Hmmm... W WoW''a gram stosunkowo od niedawna, ale ciekawi mnie jedna rzecz- w którym miejscu można napotkać Dread Lorda??"
"Po nicku widźe że jesteś w przymierzu nie w Hordzie ;) Dread Lord (Varimathrasa ;)) można spotkać jedynie w UnderCity ;) stolicy nieumarłych :P Bez potężnego rajdu się tam nie dostaniesz ;) Osoby wiedźące jaką ma ochrone wiedźą o co chodzi :]"
Paladynie! Nie trać nadziei! Ineego Dreadlorda można spotkać na końcu podziemi (ale nie instance) Jaedenar w Felwoodzie, a całe stada w Blasted Lands! (Dark Portal i nie tylko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POLECAM! Zajrzeć na stronkę europejskiego blizza;) otwożono europejski dział Fan-Art;) i jeśli mam być szczery te pozycje pierwsze co są zrobiły na mnie spore wrażenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POLECAM! Zajrzeć na stronkę europejskiego blizza;) otwożono europejski dział Fan-Art;) i jeśli mam być szczery te pozycje pierwsze co są zrobiły na mnie spore wrażenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhhh Sylvanas.. Eee tam od razu potężny raid.. pamiętam jednego małego Gnoma, który przy pomocy min. blinka przedarł się do samej Sylvanas by ją zgładzić i ukrócić zarazę.. Był to wpsaniały idealistyczny czyn, który został przepłacony zyciem ofkoz. Ale Sylvanas na pewno zapadł w pamięc, co jak co ale przypiec ją mały skubaniec przypiekł :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 10:59, J.a.k napisał:

Heh no widze że nawet fanów WoW te tapety już nie kręcą.

Nie, poprostu jest słabsza od innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu ten WoW!!!! Już nie wytrzymam!!! Informujecie o każdej dupereli, która ma jakikolwiek związek z wowem!! TO JEST WKURZAJĄCE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedź cicho jak nie lubisz WoWa to się nie odzywaj na ten temat!!Tapetka nie jest boska,jak powiedział WoWmen teptka z Trisifal Glades była 100 razy lepsza bo mam ją na pulpicie i trzyma ten piękny klimat Undeadów,podobał mi art fan walki Ilidana z Arthasem przy tronie mrozu i Nieumarły Mag na koniu..to tyle na ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie WoW mnie zaczyna powoli nudzić ( gra ) i wkurzać ( to ze wszedzie go pełno ) wiec postanowiłem zafundować sobie kuracje odwykową albo cokolwiek żeby mi sie zachciało grac z powrotem. Wiec czy są jakieś tapetki z Guild wars''a???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoWmen
"Po nicku widźe że jesteś w przymierzu nie w Hordzie ;) Dread Lord (Varimathrasa ;)) można spotkać jedynie w UnderCity ;) stolicy nieumarłych :P Bez potężnego rajdu się tam nie dostaniesz ;) Osoby wiedźące jaką ma ochrone wiedźą o co chodzi :]"

Jest jeszcze jeden, w Strathiolme, czesc opanowana przez Scarlet Crusade.

"Paladynie! Nie trać nadziei! Ineego Dreadlorda można spotkać na końcu podziemi (ale nie instance) Jaedenar w Felwoodzie, a całe stada w Blasted Lands! (Dark Portal i nie tylko)"

Top sa doomguardy, a nie dreadlordy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW rox!
Jak dla mnie spoko tapetka. Wprawdzie jestem Undeadem i nieraz w UC przebywałem (przebywam), to tej parki jeszcze nie widziałem, więc art jest na miejscu jak dla mnie...

Hmm... Zmienili troche wyglad Sylvii od W3, ale wciaz wygląda słodko :D Prawdziwa dark elfica, nie zadne banshee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dRaiser

"Hmm... Zmienili troche wyglad Sylvii od W3, ale wciaz wygląda słodko :D Prawdziwa dark elfica, nie zadne banshee:D"

Tak swoja droga, to model uzyty dla Sylvanas jest bledny, bo te dlugasne uszy sa charakterystyczne tylko dla night elfow, a ona byla przeciez high elfem. Pozatym nie ma czegos takiego jak "dark elfica", Sylvas technicznie jest undeadem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować