Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozbrajające wyznanie w sprawie ceny gry Rock Band

75 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2008 o 14:26, Coorack napisał:

To ja sobie sprowadzę z USA. I co? Nie pogram z europejskimi graczami. Tyle. Nie rozumem
tej afery.


No jak masz amerykańskiego Xboksa 360 to spoko, bo gra nie jest region-free... Ale też już zastanawiałem się nad opcją gra z Europy, instrumenty z USA... Tylko że koszty wysyłki są tak duże, że to sie mało opłaca no i dochodzi ryzyko cła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No naprawdę świetne podejście do klienta. Szczególnie w tym ostatnim zdaniu. Dochodzę do wniosku, że nawet jak by to było o połowę tańsze to bym sobie darował. I na takich wypowiedziach chcą zbudować markę??? Życzę im jak najgorszego.
Swoją drogą nigdy się tą grą nie zajmowałem i nie śledziłem informacji o niej. Dlaczego w ogóle jest tak droga? Jakie tam instrumenty trzeba dokupić???

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 14:31, Doktor14 napisał:

Swoją drogą nigdy się tą grą nie zajmowałem i nie śledziłem informacji o niej. Dlaczego
w ogóle jest tak droga? Jakie tam instrumenty trzeba dokupić???


W Europie sprzedawana będzie osobno gra (70 euro), osobno zestaw instrumentów (170 euro) - perkusja, gitara i mikrofon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zobaczeniu ceny osoby, które zwlekały z kupnem gry muzycznej idą do sklepu i wychodzą z Guitar Hero III (a nawet wszsytkimi cześciami) pod pachą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 14:30, Mr. Cin napisał:

[swoją drogą 800 zł? to ja już wolę kupić prawdziwą gitarę]


Zacytuje fragment niedawnego wywiadu z Robem Kayem (Harmonix) przeprowadzonego przez Eurogamera. Bardzo mi się podoba w tym temacie:

Eurogamer: (...) One reader says, "If I wanted to spend EUR 240 I''d buy a real instrument and join a band."

Rob Kay: So they should. Go and do that, yeah... If someone wants to go out and buy a real guitar instead, that''s awesome. More power to them.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak szczerość. ;)
Tak się zastanawiam... Czy nie wyniosłoby taniej, gdyby sprowadzić zestaw Rock Band''a z USA, niż kupować w Europie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę typu Rock Band pewnie kupi sporo maniaków tego typu gier dla których cena nie jest najważniejsza a swoją drogą LoPiccolo pewnie ma też rację bo nikt za darmo tych instrumentów nie sprowadzi a jakby było można to obniżyliby cenę aby więcej osób kupiło grę. Ja na szczęście nie mam tego problemu bo za takimi grami nie przepadam :)

PS
od tego Opla ze zdjęcia to nawet normalny rower jest droższy lub jest w porównywalnej cenie (i nie myślę tu o "rowerach" z marketu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, mnie to specjalnie nie rusza. A co miał powiedzieć? Powiedział prawdę i tyle. Jakby mogli obniżyć, to pewnie by obniżyli. Nie mogą, trudno. Przecież nie robią tego na złość. Poza tym, równie dobrze mogli ją wydać za 1500 euro. Nikt by nie kupił, ale to ich gra, mogą robić z nią co chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uspatente: dyzury pelnie w poniedzialek ;-) Akurat w tym tygodniu nie mialem mozliwosci na biezaco wypowiadac sie na forum, ale na wszystkie zadane mi pytania w "konsulowym temacie" naturalnie odpowiem. Na temat Rock Band wypowiem sie natomiast juz teraz, w tej chwili.

A odpowiedz jest nastepujaca: cena zostala ustalona dla Niemiec, Francji i Wielkiej Brytanii. Kiedy Rock Band pojawi sie Polsce i jego cena dla polskiego rynku zostanie ustalona, wtedy chetnie sie na ten temat wypowiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten gosc to totalny debil, moze powinien jeszcze wszystkich na tym forum miesem obrzucac to by sie gra na pewno lepiej sprzedawala oO.
Sorry ale nie chce mi sie wierzyc ze sprowadzenie paczki z USA kosztuje ponad 400 zl (170*2.16=367zl , a 240*3.42=820) i uwazam ze EA probuje jak najbardziej sie zarobic i za cel przybralo sobie Europe. Przeciez nawet kupujac przez ebaya tyle sie za przesylke nie placi, a co dopiero jezeli to wszystko ma byc sprowadzone hurtem... Brak mi slow bo czekalem na ta gre naprawde dlugo, ale teraz predzej utne sobie reke niz kupie rock banda, gydz nie chce byc ofiara totalnego wyzysku.
Za tydzien ide po GH i niech sie EA wali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra to jedna wielka pomyłka (co prawda utwory są bardzo zachęcające :P). Dlaczego? Jeżeli będę chciał zagrać, to do pełnego składu potrzebuję jeszcze dwóch osób - jeśli ich nie ma, nie będę mógł grać ;D

Poza tym ta cena jest zaporowa. Nie wiem kto będzie aż tak zasobny (na pewno nie typowy polski nastolatek), by kupić tę grę.

Tomek: w pewnym polskim sklepie internetowym widziałem cały zestaw za 899 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 15:14, Adamzzz napisał:

Tomek: w pewnym polskim sklepie internetowym widziałem cały zestaw za 899 złotych.


To jest import z USA. Na PS3, która nie ma regionalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za taką kasę... To tylko jeśli zarabia się całkiem porządnie(i nie mamy czego już kupić...) czy się już wygrało w totka.

A jeszcze dochodzi coś takiego, że ta gra nie ma szans na piratach jechać, bo trochę ciężko podrobić ten sprzęt... x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 15:19, Gol Galad napisał:

Za taką kasę... To tylko jeśli zarabia się całkiem porządnie(i nie mamy czego już kupić...)
czy się już wygrało w totka.


No bez przesady, mnie też cena nie cieszy, ale naprawdę pomiędzy "nie dam rady uzbierać 800 zł", a "jestem milionerem" jest jeszcze masa miejsca na stany pośrednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozbrajająca szczerość. Ale Panu się chwali, żadnej ściemy. Ot, bolesna, ale prawda.

Az, z USA? Jeśli masz ciocię, znajomego, kogokolwiek, kto Ci prześle jakimś rozsądnym sposobem to może i tak.

Waga seta RB to 9kg - koszty przesyłki?:))) No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować