Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozbrajające wyznanie w sprawie ceny gry Rock Band

75 postów w tym temacie

paczka przeslana przez US Mail o wadze 10 kg (czyli 22 funty) bedzie kosztowac ok 90-95$ (przeslane Priority Mail International) albo 100-100$ (Express Mail International)

EA jakby importowalo to na kontenery w statku a nie paczkami wiec koszt bylby jeszcze nizszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że za tyle pieniędzy można kupić PRAWDZIWĄ gitarę np: Epiphone lub Cort. Ten zestaw chyba jest dla jakiś no-life''ów albo bogaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 15:34, Ari13 napisał:

Zgadzam się, że za tyle pieniędzy można kupić PRAWDZIWĄ gitarę np: Epiphone lub Cort.
Ten zestaw chyba jest dla jakiś no-life''ów albo bogaczy.


Ech, można. Za tyle pieniędzy to w ogóle sporo rzeczy można kupić, przecież nie o to chodzi. Problemem jest różnica w cenie między USA a Europą, a nie to ile rzeczy można kupić w tej samej cenie. Jak ktoś ma ochotę wydać pieniądze na coś innego, to przecież jego święte prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu, na pewno popularności w Polsce nie zdobędzie... cena przesadna. Ale obniżyć jej podobno nie można. Lepiej wydać na co innego takie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 15:30, morthi napisał:

paczka przeslana przez US Mail o wadze 10 kg (czyli 22 funty) bedzie kosztowac ok 90-95$
(przeslane Priority Mail International) albo 100-100$ (Express Mail International)

EA jakby importowalo to na kontenery w statku a nie paczkami wiec koszt bylby jeszcze
nizszy


morthi, jestem pewna, że w tej wypowiedzi nie chodziło tylko o koszty transportu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 15:47, Rosomk napisał:

900 zł za gre? To juz przesada.


Nie za grę!:) Za set do gry - perkusja, gitara, mikrofon, kopię gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 15:47, Rosomk napisał:

900 zł za gre? To juz przesada.


Poza tym proszę nie koloryzować. ;) To jednak bliżej 800 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 16:00, Soleila napisał:

morthi, jestem pewna, że w tej wypowiedzi nie chodziło tylko o koszty transportu. ;)


To tak z ciekawości: Jakie to dodatkowe koszty są w Europie, a których nie ma w USA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 16:06, rob006 napisał:

> morthi, jestem pewna, że w tej wypowiedzi nie chodziło tylko o koszty transportu.
;)

To tak z ciekawości: Jakie to dodatkowe koszty są w Europie, a których nie ma w USA?


Nie mam zielonego pojęcia. ;> Jakieś domysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 16:01, Soleila napisał:

Nie za grę!:) Za set do gry - perkusja, gitara, mikrofon, kopię gry.


Co nie zmienia faktu że jest to gra , która kosztuje mniej wiecej tyle co konsola do gier ...

Cena mocno przesadzona , a jakoś wątpię żeby takie wyznania pomogły wypromować tą grę . (chodź jak widać fanom tej gry jakoś cena bardzo nie przeszkadza :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 16:11, Kazmierczak-M napisał:

> Nie za grę!:) Za set do gry - perkusja, gitara, mikrofon, kopię gry.

Co nie zmienia faktu że jest to gra , która kosztuje mniej wiecej tyle co konsola do
gier ...

Cena mocno przesadzona , a jakoś wątpię żeby takie wyznania pomogły wypromować tą grę
. (chodź jak widać fanom tej gry jakoś cena bardzo nie przeszkadza :D)


A grał Waść w GH!? Grał!? To co się wymądrza?!:D Kaziu, no ja też nie jestem zadowolona, że tak dużo. Ale jeśli przypomnę sobie ile zapłaciłam za góóóópią gitarkę i, że nigdy tego nie żałowałam to ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no. zapłacić za grę ponad 700 złotych? rozumiem - instrumenty są drogie. Toć to nikt tego w europie nie kupi!!! będzie się kupować w amerykańskich sklepach internetowych. Albo jak ktoś ma w stanach rodzinę to można ją poprosić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 15:22, Soleila napisał:

Rozbrajająca szczerość. Ale Panu się chwali, żadnej ściemy. Ot, bolesna, ale prawda.


Sol, rozbrajająca tak, tyle że ściema a nie szczerość :(
sprzęt i tak jest produkowany w chinach, a transport kontenera stamtąd do europy jest bardzo zbliżony do transportu tego samego do stanów. sorry, ale to jest jedna wielka ściema, bo różnica w cenie jest tak skromna że w żaden, ale to w żaden sposób nie usprawiedliwia dwukrotnie wyższej ceny jednostkowej. i obojętnie w czym tę cenę będziesz liczyć. w złotówkach, euro, dolarach, jenach czy yuanach. tak więc się nie rozpędzaj w tych błogosławieństwach bo to co uprawia Greg to po prostu nieudolne mydlenie oczu.
szczerze to liczyłem na jakiś racjonalny argument, ale to jest już dla mnie zwykła kpina z ludzi, którzy są szczerze zainteresowani tym produktem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, penny .. źle mnie zrozumiałeś (ew. źle się wyraziłam). G. nie ściemnił co do bolesnej prawdy - i nasze płacze i żale, i zgrzytania zębami nie pomogą. O to mi chodziło. ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 16:09, Soleila napisał:

Nie mam zielonego pojęcia. ;> Jakieś domysły?


No właśnie żadnych i zastanawia mnie, skąd u ciebie ta pewność, że do kosztów transportu dochodzi coś jeszcze, co tłumaczyłoby cenę wyższą niż koszt sprowadzenia 1 egzemplarza na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 16:14, Soleila napisał:

A grał Waść w GH!? Grał!? To co się wymądrza?!:D

Grał ? Nie , tylko robił z siebie głupka przy pecetowej wersji GH pierwszego dnia na Kode5 :D (swoją drogą zastanawiam się nad GH na PC ale to się jeszcze zobaczy)

Dnia 11.04.2008 o 16:14, Soleila napisał:

Kaziu, no ja też nie jestem zadowolona, że tak dużo. Ale jeśli przypomnę sobie ile zapłaciłam za góóóópią gitarkę i, > że nigdy tego nie żałowałam to ... ;)


Wiesz, ale tak czy inaczej wydać 300 zł (czy tam nawet więcej , nie orientuję się w konsolowych cenach) na grę to co innego niż 800 , prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 16:27, rob006 napisał:

No właśnie żadnych i zastanawia mnie, skąd u ciebie ta pewność, że do kosztów transportu
dochodzi coś jeszcze, co tłumaczyłoby cenę wyższą niż koszt sprowadzenia 1 egzemplarza
na własną rękę.


Jest trochę dodatkowych kosztów, chociażby VAT (w stanach podatek od sprzedaży doliczany jest w samym sklepie i nie wchodzi w cenę sugerowaną), no ale w związku z tym przyzwyczailiśmy się już chyba do przelicznika 1 dolar = 1 euro. 1 dolar = 2 euro to jednak spora przesada. Jak będziesz sprowadzał na własną rękę z USA to też musisz się z cłem liczyć, gdzie doliczą Ci ten VAT i jeszcze trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile ? Hahahaa :P Dobre naprawdę dobre :D To już lepiej kupić prawdziwą gitare :D Albo po prostu Guitar Hero :D Taniej wyjdzie i bez zbędnych rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować