Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Witcher Duel Mail - betatest

31 postów w tym temacie

Gra nawet fajna, tylko do walki potrzebna jest zwykle osoba o podobnym levelu, inaczej szanse są zbyt duze/małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh, kaszana nie gra, 90% wyzwanych przeze mnie graczy nie odpowiada...
system co chwile dostaje zwiechy.. nie potrzebnie panowie odcinacie kupony od całkiem niezłego wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra jest kiepskawa, na początku zaskoczyła mnie walka, ale później zobaczyłem ze są spore błędy, w czasie walki niby zabrałem mu ileś tam życia i co ważne się nie obronił, ani w ogóle nie zablokował ataku a życie mu nie spadło,
następną rzeczą jest to że na 8 lv atakowali mnie najniżej z 11 lvl a średnio koło 14, powinno być tak że mocniejszy nie może wyzwać słabszego, dzięki temu ci którzy nie szukają walk też będą atakowani przez ludzi z mormalnym lvl
gra jest co najmniej słaba, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no co wy chcecie od tej gry ? wszystko jest ok ,tylko nie powinno byc tego zapytania czy user sie zgadza na wyzwanie...bo wiekszosc ludzi ma konto i nic z nim nie robi, wszlo zarejestrowali sie i poszli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 16:54, tomeczek12 napisał:

nie no co wy chcecie od tej gry ? wszystko jest ok ,tylko nie powinno byc tego zapytania
czy user sie zgadza na wyzwanie...bo wiekszosc ludzi ma konto i nic z nim nie robi, wszlo
zarejestrowali sie i poszli..

Dokładnie, po wysłaniu chyba z 10 dueli na poziom pierwszy zrezygnowałem z gry. W ciągu 2 tygodni nie udało mi się przeprowadzić żadnej walki :D Przy wyborze przeciwnika lista powinna być sortowana tak, żeby na górze byli gracze online. Może wtedy tyle ludzi by nie uciekało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 16:20, Thoor napisał:

Kolejny wytwor podobny do ogame. Nie dziekuje.

Rech, rech, rech. Powiedział, co wiedział. Przeczytałbyś chociażby, co jest napisane w materiale, który komentujesz i już byś wiedział, że to w niczym nie jest podobne do ogame. Bo to tak samo, jak byś stwierdził, że jazda figurowa na lodzie jest podobna do hokeja, bo tu i tu jeździ się na łyżwach.

Fett ---> Z tym "najistotniejszym wyborem" toś trochę przesadził, przecież profesję można swobodnie zmieniać, o ile tylko kasy starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedyna w zasadzie opcja której mi brakuje to informacja czy gracz jest online... strasznie to utrudnia grę, rzuciłem z 10 wyzwań i tylko jedno zostało przyjęte a sam żadnego nie anulowałem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, czeka się długo jak cholera, a też dobre jest to, że po 8 rundach i ja i przeciwnik stracilismy po 30 punktów życia, ale to rywal wygrał. Durne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę wku******ca gra nie źle się przy niej.. już nie będę pisał bo trochę bluzgów by było po prostu nie na moje nerwy gra i tyle ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ajj trzeba pomyślec wchodzi się na forum i tam są gracze online lub nie iwybierasz.jak atakuje Cie dużo wyższy lvl.to odrzucasz. a z dwa lvle wyższym przeciwnikiem spoko wygrac się da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie... nie podoba mnie się ta gra... wolałbym już grę 2d w której byłoby się może wiedźminem... nie wiem... może... rycerzem... po prostu świat Sapkowskiego pokazany z perspektywy nie tylko wiedźminów... a powiedzmy... obywateli... czarodzieji i innych ludzi, a także... potworów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować