Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prezentujemy tytuły w serii eXtra Klasyka GOLD!

67 postów w tym temacie

Nic zaskakującego, w większości pojawiły tu się reedycje z Platynowej Kolekcji. A na dodatek, jak ktoś na ircu słusznie zauważył, Saga Heroes podrożała teraz o 7 zł, gdyż wcześniej znajdowała się ona w zwykłym wydaniu eXtra Klasyki ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic, Settlers, Neverwinter Nights. Bardzo dobry zestaw, chociaż ciekawi mnie podwyższenie ceny Sagi Heroes Czyżby wina materiałów bonusowych? :> W każdym bądź razie coś na pewno znajdzie się na mojej półce ;) .

Nowe tytuły miały być podawane do piątku, wiec rozumiem, że to już koniec. Szkoda, że wśród nieobecnych znajduje się, miedzy innymi, Saga Baldur''s Gate, Saga Fallout i Złota Edycja Spellforce''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Spodziewałem się, że w końcu Planescape: Torment... Ale wychodzi na to, że zestawy Icewind i Baldurs Gate (no bo skoro tak szybko zniknęły) się źle sprzedały, to im wyszło, że nie ma co tłoczyć Tormenta. Wielka szkoda, bo chociaż sporo z kolekcji zakupię, to jednak z poczuciem niedosytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy Shogun i Medieval będą w identycznych wersjach jak w NXK tzn. czy może zostały wyeliminowane błędy i znane problemy dot. poprawnego działania tych gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sprawie settlersów - to będą poprawione wersje itp? Bo mi np settlers II Złota edycja na xp nie działa a powinna boję się w ogóle myśleć o pierwszej części do niej CDP powinienen do pudełka dodawać 386 i win 3.11 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ci settlersi I oraz II będą jakoś specjalnie przerobieni tak aby działały pod win xp/vista czy będzie trzeba nadal albo grać w to na systemie który ma wbudowanego dosa, czy bawić się przez dosbox''a pod którym nie zawsze zadowalajaco bynajmniej dwójka chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie sklepu gram.pl przy "Saga Settlers" napisano:

Skład pakietu:

1. Settlers III, The
2. Settlers III: Nowe Misje, The
3. Settlers III: Misje Amazonek, The
4. Settlers IV, The
5. Settlers IV: Misje Dodatkowe, The
6. Settlers IV: Trojanie i Eliksir Mocy, The
7. Settlers II: 10-lecie, The
8. Settlers II: 10-lecie: Wikingowie, The

Więc jak to wkońcu jest? Co znajduje się w tym pakiecie? Bo w tym newsie jest mowa o I-IV, a w sklepie nie ma nic o pierwszej części, natomiast jeśli chodzi o drugą to jest tylko ta nowa edycja z dodatkiem. Jeśli prawdą by były dane ze sklepu to zupełnie nieopłacalny byłby zakup SII: 10-lecie z XK HIT, bo chyba lepiej dopłacić 7zł i mieć lepsze wydanie z dodatkiem oraz z 2 innymi częściami również zawierającymi dodatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak z innej beczki - radzę ekipie sklepu gram.pl poprawić błąd w opisie Sagi Settlers, z którego wynika, że w skład kompletu wchodzi Settlers II dziesięciolecie+dodatek, a nie klasyczna odsłona serii ;p Podobnie jest ze screenami które pochodzą z ww. częsci, a nie ''klasyków''
EDIT:
cóż, widzę że minimalnie się spóźniłem ze zwróceniem uwagi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh mały bałagan z tym bo rzeczywiście brak w opisie I części i zawiłości z II mogą wprowadzać i wprowadzają w błąd. Swoją drogą gdyby to rzeczywiście był S II: 10th anniversary z dodatkiem to kto kupi sam dodatek za 40 zł? :P nie wspominając o podstawce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy błędach... zauważyć je można nawet na okładkach:
- Heroes of Might & Magic IV - na okładce napisano "PC DVD", mimo iż gra jest na 2 CD
- Saga Heroes of Might & Magic I-III - na okładce napisano "PC DVD", mimo iż gra jest na 4 CD
- Saga Settlers I-IV - na okładce napisano "PC CD", mimo iż gra jest na 1 DVD
- Sąsiedzi z Piekła Rodem I-II - na okładce napisano "PC DVD", mimo iż gra jest na 1 CD
- Warhammer: Dawn of War - na okładce napisano "PC DVD", mimo iż gra jest na 3 CD
- Worms Forts Oblężenie - na okładce napisano "PC DVD", mimo iż gra jest na 2 CD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że starych Goldów nie ma... Ja je mam na szczęście. :)
Do do tych, to kupię tylko Setlersów. Z Hesroesami M&M średnio... :/ Myślałem, że będą połączone od I do IV, a tu nie dość, że tak nie ma, to jeszcze droższe... :|
Z pośród ponad 20 gier, dla mnie tylko 3... średnio... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 17:04, kratke napisał:

Ech... Spodziewałem się, że w końcu Planescape: Torment... Ale wychodzi na to, że zestawy
Icewind i Baldurs Gate (no bo skoro tak szybko zniknęły) się źle sprzedały, to im wyszło,
że nie ma co tłoczyć Tormenta. Wielka szkoda, bo chociaż sporo z kolekcji zakupię, to
jednak z poczuciem niedosytu...


Ja również jestem zawiedziony. BG i ID mam, ale liczyłem na Tormenta... :/ A co do sprzedaży - pamiętam, że w sklepie gram.pl Baldur''s Gate przez długi czas był w czołówce bestsellerów, więc nie wydaje mi się, żeby te gry były finansowymi porażkami CDProjekt - wręcz przeciwnie. Szkoda... a może gry w niedalekiej przyszłości trafią do jednego pakietu (3 w 1)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę się zawiodłem. Z chęcią zamiast, Shogun + Medieval, które mają błędy z nowszymi kartami graficznymi umieściłbym Falloutową sagę, a jeszcze bardziej ucieszyłbym się sagą TES 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 18:17, macned napisał:

Ja również jestem zawiedziony. BG i ID mam, ale liczyłem na Tormenta... :/

W lutym akne pisała, że cały czas starają się o prawa do Tormenta, więc saga infinity jest chyba realna, aczkolwiek nie wiem czy cenowo by się zmieściła, mam nadzieję, że tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować