Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa odsłona serii eXtra Klasyka - ujawniamy tytuły

89 postów w tym temacie

chciałbym, żeby zrobili jeszcze True Crime NYC albo Driver 3. Wiem że dawno zpomnieliście o tych tytułach, ale fajnie by było gdyby znalazły się jednak w ofercie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W serii Gold ma się też podobno (twierdzę na podstawie reklam w czasopismach) pojawić Saga Empire Earth I-II z dodatkami. Może ktoś to potwierdzi/zdementuje ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 10:22, Decado napisał:

W serii Gold ma się też podobno (twierdzę na podstawie reklam w czasopismach) pojawić
Saga Empire Earth I-II z dodatkami. Może ktoś to potwierdzi/zdementuje ? :)


Mam wrażenie, że wszystkie tytuły mające się ukazać podczas premiery nowej wersji eXtra Klasyki zostały już ujawnione. W przeszłości niejednokrotnie zdarzało się, że ogłoszenia do prasy szły znacznie przed zapięciem na ostatni guzik przygotowań. Okazywało się potem, że w ostatniej chwili CDP nie dogadywał się ze światowym wydawcą/producentem danej gry i odnotowywała ona obsuwę, bądź też w ogóle się nie ukazywała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic przed premierą nie kupię. Są świetne tytuły kiedyś na pewno kupię jak Shogun z medievalem czy z EKN nie kupiłem Colin Mcrae Rally 2005. Czekam na TOCA 3 i Worms 4 bo miały wyjść ale nie wyjdą więc czekam na ponowne nowinki o HICIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni wydać wznowienie serii SAgi Baldur''s Gate i Icewind Dale. To jest prawdziwa klasyka, a nakład już się niestety wyczerpał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 19:43, Vued napisał:

Powinna być, ale nie jest. Ludzie z CDP pisali w jakimś ogłoszeniu prasowym o XK, że
ToCA Race Driver 3 i Worms 4 Totalna Rozwałka na razie nie będzie w serii z przyczyn
niezależnych od CDP (ich stara wymówka)...


Cóż poczekamy dalej, jednak to Cenega ma pierwszeństwo w klasykach, obecny rzut zapowiada sie rewelacyjnie, a na XK poczekam aż wrzucą W4TR i TRD3, bo na razie za mało tytułów na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 23:23, foraq napisał:

Powinni wydać wznowienie serii SAgi Baldur''s Gate i Icewind Dale. To jest prawdziwa
klasyka, a nakład już się niestety wyczerpał:(


Myślę, że szykuje się wreszcie Saga Infinity - BG+IWD+Torment. Dlatego tytuły te znikły w takiej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 14:06, Kuba003 napisał:

Nic przed premierą nie kupię. Są świetne tytuły kiedyś na pewno kupię jak Shogun z medievalem


A ja nadal poczekam na Mega Eras Total War - (Shogun+Medieval1+Rome+Medieval2; z dodatkami wszystkie) - w wydaniu podobnym jak na Zachodzie, tylko rozszerzonym o nowego M2+, w końcu to już na horyzoncie Empire Total War...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę zbrodnią jest usunięcie z XK Sagi Fallout! Panowie z CDProjekt naprawdę uszanujcie fakt jest to legendarna seria i zasługuje na swoje miejsce w XK Gold!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 15:21, Kaeris napisał:

Naprawdę zbrodnią jest usunięcie z XK Sagi Fallout! Panowie z CDProjekt naprawdę uszanujcie
fakt jest to legendarna seria i zasługuje na swoje miejsce w XK Gold!

Tak samo jak Baldur''s Gate i Icewind dale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 11:23, Lee-Pl napisał:

Ja czekam jak bedzie Gothic 3 w XK GOLD ;) żeby najlepiej było g1-3 w XD GOLD xD

A ostatni w gram tv był GIII jako klasyka, więc... może być też w Topsellerze, ale na EK są większe szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 10:22, Decado napisał:

W serii Gold ma się też podobno (twierdzę na podstawie reklam w czasopismach) pojawić
Saga Empire Earth I-II z dodatkami. Może ktoś to potwierdzi/zdementuje ? :)
Tak potwierdzam.:) Z sag jeszcze będzie Settlersi, Gothic, i nie pamiętam czy jeszcze fallout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować