Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wh40k.gram.pl - reaktywacja!

25 postów w tym temacie

gram.pl

Coś się kończy, coś się zaczyna. Kto by pomyślał, że ta stara maksyma znajduje zastosowanie także w przypadku serwisów internetowych! Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż właśnie odrodziła się oficjalna polska strona serii Warhammer 40,000: Dawn of War - wh40k.gram.pl!

Przeczytaj cały tekst "Wh40k.gram.pl - reaktywacja!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa z powrotem ta strona od prawie tygodnia, po rocznej przerwie, eh...

Aby jeszcze nie skończyła w miesiąc jak poprzednio. No i jeszcze by mogli zrobić jakieś osobne forum, bo tao sobie korzystają z tematu na gramie... xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czekamy az z innych stron wspaniali tfurcy zostana usuniei i zastapieni osobami na prawde zainteresowanymi rozwojem oficjalnych gramowich stron dotyczacych gier

swietna wiadomosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stoi na półce takie pudełko z napisem Warhammer 40000...ale jestem ciekaw dlaczego tylko raz to pudełko zajrzałem :P.Przydałoby się otworzyć znowu i zobaczyć jak się zakurzyły płytki ;).
Hmm...to która strona tego typu gram.pl? Jest karczma Diablo ,ta strona z wh40k...jest coś jeszcze xD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zerknąłem na pierwsze trzy nowe screeny na tej stronie z DoW II i "kopara mi opadła" ^_^ no musze przyznać że szykuje się grubaśna produkcja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie!

Poprzedni właściciel zrobił tą stronę, napisał raptem kilka wiadomości i niestety o niej zapomniał. Dobrze, że ktoś się wziął za reaktywację - teraz obecna strona ma dobrą wizję przyszłości, oby obecny właściciel się o nią starał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo się namęczyliście przy tej stronie (lekka zmiana designu, kilka nowych, krótkich artów i już "reaktywacja" ^^). Poza tym widzę, że wam też gram.pl nie pozwolił otworzyć forum. I mam nadzieję że nie zrezygnujecie jak my, ze względu na głupie ograniczenia ;-)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o w końcu to zrobili! Już od dawna nie mogłem się doczekać, aż ta strona ruszy ponownie. Ale widać w kolektywie nie robili nic, by strona działała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 11:32, K0M4R napisał:

Nie za bardzo się namęczyliście przy tej stronie (lekka zmiana designu, kilka nowych,
krótkich artów i już "reaktywacja" ^^). Poza tym widzę, że wam też gram.pl nie pozwolił
otworzyć forum. I mam nadzieję że nie zrezygnujecie jak my, ze względu na głupie ograniczenia
;-)
Pozdrawiam


Jeżeli już o czymś piszesz, to przynajmniej podeprzyj to sprawdzonymi informacjami, dobrze?

Forum nie ma, bo redakcja nie jest jeszcze gotowa na jego odpalenie. Kiedy będzie - forum na pewno powstanie.

elekrin > a Twoim zdaniem to, że nowy serwis jednak ruszył, to jest "nic"? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować