Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ludzie już czekają na GTA IV oraz dwie informacje na temat wersji na PS3

61 postów w tym temacie

Zaitsev

[Zaktualizowano] Szwecja to nie tylko... Szwedki, ale także... koedukacyjne sauny... Ale wracając do gier, to GTA IV znalazło w tym kraju swoich wyjątkowo wiernych fanów, którzy już koczują przed sklepem w namiocie w oczekiwaniu na ranek 29 kwietnia. Z kolei w Anglii pojawiły się pudełka najnowszej gry studia Rockstar, które zdradzają jej dwa sekrety.

Przeczytaj cały tekst "Ludzie już czekają na GTA IV oraz dwie informacje na temat wersji na PS3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem w Empiku pudełko z GTA V Pre-Order które kosztowalo ponad 200 zł...i tak sie zastanawiam czy to tam gra czy jakis kod pozwalajacy na sciagniecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie gra, jak to kupisz, czyli zaplacisz te OK 200 PLN, to w dniu premiery bez porblemu będzesz wstanie odebrać pudełko z grą..

I takie moje pytanie z gdze to 8-10 GB o którym tak mówiło RockStar???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogieło ich ? ... - .-... no bez przesady rozumiem można się cieszyć grą ... w moim przypadku to bedą i tak pewnie zmarnowane pieniądze bo w 2 dni przejdę i o GTA CZTERY zapomnę ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie 1,5 godzinną instalację + pewnie "lekko" wkurzająca minigierkę w przypadku PS3 ? Albo te 3,3 mb to odpalenie menu głównego, albo będzie możliwość anulowania instalacji kosztem znacznie dłuższego wczytywania lokacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 21:39, Xarodon napisał:

Pamiętacie 1,5 godzinną instalację + pewnie "lekko" wkurzająca minigierkę w przypadku
PS3 ? Albo te 3,3 mb to odpalenie menu głównego, albo będzie możliwość anulowania instalacji
kosztem znacznie dłuższego wczytywania lokacji...

Nie nie nie, pomyliłem się wtedy - tamta historia została zmyślona przez SarcasticGamera a ja dałem się złapać jak ostatni najwiniak. Nie będzie żadnego symulatora uchodźcy... -_-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam że to lekka przesada z tym czekaniem zawsze są pre-ordery. :P :P
A zreszta niewydam tych 200zł na tą grę bo jak już kolega powiedział szybko przejde i zapomnę.
Osobiście poczekam aż stanieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież te 3 mega to tylko SAVE! Na pudełkach gier są tylko minimalne wymagania. Instalacja w wersji PS3 będzie dostępna, ale nie obowiązkowa!

A tak pozatym: ja już mam pre-order GTA IV z empiku. Super te pocztówki które dodają :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 21:26, MisioKGB napisał:

Pogieło ich ? ... - .-... no bez przesady rozumiem można się cieszyć grą ... w moim przypadku
to bedą i tak pewnie zmarnowane pieniądze bo w 2 dni przejdę i o GTA CZTERY zapomnę ;
]

Nie zapominaj , ze jeszcze jest multi , mozliwe ze na nim tez troche czasu zleci ;p. No i rozbijanie sie na miescie to tez duza przyjemnosc, w szcegolnosci po takim , jakie jest w GTA 4. To juz nie San Andreas , miasto jest jak w RL , ludzie sie zachowuja duzo naturalniej, model jazdy jest bardziej realistyczny, poscigi z policja rowniez lepiej zrealizowane. Ja w GTA 4 pewnie bede gral ze 2 miesiace, a i po nich bede od czasu do czasu wracal do tej super giery , tak jak wracalem do innych gier z serii ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 22:08, rob300i napisał:

Przecież te 3 mega to tylko SAVE! Na pudełkach gier są tylko minimalne wymagania. Instalacja
w wersji PS3 będzie dostępna, ale nie obowiązkowa!

A tak pozatym: ja już mam pre-order GTA IV z empiku. Super te pocztówki które dodają
:-).


Niet, nawet gdy instalacja nie jest obowiązkowa na pudełku znajduje się stosowny znaczek (tak jest np. przy UT3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować