Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ludzie już czekają na GTA IV oraz dwie informacje na temat wersji na PS3

61 postów w tym temacie

ludzie to są naprawde niezli namiot pod sklepem ja zamówiłem EK i dostane na premiere albo wcześciej .osobiście nie rozbił bym namiotu pod sklepem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dostaniesz również do tego darmowe PS3 lub Xbox 360 Elite? No właśnie ...

Czy Wy naprawdę nie czytacie innych komentarzy?

Sklep zorganizował konkurs. Pierwsze dwadzieścia osób dostanie PS3 + GTA IV lub Xbox 360 Elite + GTA IV ZA DARMO! GRATIS! BEZ OPŁATY! ZA FRIKO! Kolejne 100 samą grę za symboliczne 50 gr.

http://www.webhallen.com/list_group.php?avd=1&group=905

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 11:18, BlackDragon. napisał:

A dostaniesz również do tego darmowe PS3 lub Xbox 360 Elite? No właśnie ...



No i co z tego? To coś wartego uwagi? To tylko pokazuje jakie ludzie mają dziś wartości. Ciekawe czy gdyby chodziło o czyjeś zdrowie/życie też by tak stali... śmiem wątpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę tylko zwrócić uwagę na to, że jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę...

Tak samo jest w tym przypadku. Musi być jakaś przyczyna ustawienia się w kolejce dwa tygodnie przed premierą. W tym przypadku są to darmowe gry i konsole. A z tego co widzę wszyscy dalej jadą: bo ja złożyłem pre-order...

No bardzo fajnie tylko nie o to chodzi. W Polsce również znalazła by się spora grupa osób, które chciałyby otrzymać darmowe 2000 zł za ... stanie przez 2 tygodnie przed sklepem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 11:51, BlackDragon. napisał:

No bardzo fajnie tylko nie o to chodzi. W Polsce również znalazła by się spora grupa
osób, które chciałyby otrzymać darmowe 2000 zł za ... stanie przez 2 tygodnie przed sklepem.

Ale tylko kilka osob dostanie te PS3 lub XboX 360 Elite. Tego nikt nie bierze pod uwage z tych durnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O LOL! Komentarz do pierwszego zdjęcia mnie rozwalił ;D. "Ze względu na życzliwość względem ich potomstwa nie publikujemy ich twarzy." - own3d.

W pierwszej chwili, podobnie jak u Zaitsev, płynęła przeze mnie kpina i politowanie w stosunku do tych ludzi, ale po tym sprostowaniu zaczynam żałować, że to nie znajduje się w tym namiocie ;P.

U nas też chcemy takich promocji! Przynajmniej sklepy z namiotami na nas zarobią ;D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby dostać za gratis PS3 warto te dwa tygodnie przekoczować (można zresztą we dwie osoby - na zmianę). Zresztą jest to bardzo opłacalne - 1500 zł (~równowartość konsoli) i to praktycznie za nic nie robienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na długo przed premierą "The Phantom Menace" przed Chinese Theatre w Los Angeles ustawiła się kolejka po bilety. Nie, nie rozdawali konsol ani kolecjonerskich, złotych miniaturek R2-D2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować